Heracles Almelo - znak

Heracles Almelo

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 5 (13.89%) 5 (13.89%) 26 (72.22%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 SC Telstar 3:0 Heracles Almelo
Eredivisie 3.5.2026 14:30 PEC Zwolle 1:0 Heracles Almelo
Eredivisie 26.4.2026 14:30 Heracles Almelo 0:2 FC Volendam
Eredivisie 11.4.2026 21:00 Heracles Almelo 0:3 AFC Ajax
Eredivisie 5.4.2026 14:30 SC Heerenveen 4:1 Heracles Almelo
Eredivisie 20.3.2026 20:00 Heracles Almelo 1:1 AS Excelsior
Eredivisie 15.3.2026 14:30 AZ Alkmaar 4:0 Heracles Almelo
Eredivisie 6.3.2026 20:00 Heracles Almelo 0:0 FC Utrecht
Eredivisie 28.2.2026 18:45 Heracles Almelo 1:3 PSV Eindhoven
Eredivisie 22.2.2026 14:30 Go Ahead Eagles 4:0 Heracles Almelo

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Heracles Almelo Soupeři Celkem
Branky 1.06 2.53 3.59
Branky v 1. poločase 0.5 1.17 1.67
xG 1.24 1.93 3.17
Střely 11.17 16.92 28.09
Střely na bránu 3.83 7.14 10.97
Rohy 4.53 6.25 10.78
Žluté karty 1.86 1.39 3.25
Červené karty 0.11 0.14 0.25
Fauly 13.39 11.33 24.72
Držení míče 44.28% 55.72% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(13.89%)
6
(16.67%)
8
(22.22%)
6
(16.67%)
6
(16.67%)
12
(33.33%)
20
(55.56%)
4
(11.11%)
21
(58.33%)
9
(25%)
Soupeř více 26
(72.22%)
20
(55.56%)
28
(77.78%)
30
(83.33%)
27
(75%)
19
(52.78%)
10
(27.78%)
5
(13.89%)
9
(25%)
26
(72.22%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Heracles Almelo 16x
(44.44%)
12x
(33.33%)
4x
(11.11%)
2x
(5.56%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
1x
(2.78%)
Soupeři 2x
(5.56%)
7x
(19.44%)
11x
(30.56%)
5x
(13.89%)
10x
(27.78%)
0x
(0%)
1x
(2.78%)
Celkem v zápase 1x
(2.78%)
2x
(5.56%)
7x
(19.44%)
11x
(30.56%)
6x
(16.67%)
4x
(11.11%)
5x
(13.89%)
Heracles Almelo dá gól 20x (55.56%)
Soupeř dá gól 34x (94.44%)
Oba týmy dají gól 19x (52.78%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (13.89%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (5.56%)
2 1 (2.78%)
3 1 (2.78%)
4+ 1 (2.78%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (19.44%)
2 6 (16.67%)
3 8 (22.22%)
4+ 5 (13.89%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (8.33%)
Výhra - remíza 1 (2.78%)
Výhra - prohra 2 (5.56%)
Remíza - výhra 0 (0%)
Remíza - remíza 3 (8.33%)
Remíza - prohra 7 (19.44%)
Prohra - výhra 2 (5.56%)
Prohra - remíza 1 (2.78%)
Prohra - prohra 17 (47.22%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 10 (27.78%)
z toho výher 3 (30%)
z toho remíz 2 (20%)
z toho proher 5 (50%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 25 (69.44%)
z toho výher 2 (8%)
z toho remíz 2 (8%)
z toho proher 21 (84%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:1 2
3:0 1
4:2 1
8:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 3
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 4
0:3 4
0:4 4
0:7 1
1:2 4
1:3 1
1:4 4
2:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Heracles Almelo 14x
(38.89%)
22x
(61.11%)
4x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(5.56%)
34x
(94.44%)
14x
(38.89%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
36x
(100%)
17x
(47.22%)
5x
(13.89%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 12 (33.33%)
2 3 (8.33%)
3 0 (0%)