Juventus FC - znak

Juventus FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 19 (52.78%) 11 (30.56%) 6 (16.67%)

Poslední zápasy

Serie A 9.5.2026 20:45 U.S. Lecce 0:1 Juventus FC
Serie A 3.5.2026 18:00 Juventus FC 1:1 Hellas Verona FC
Serie A 26.4.2026 20:45 AC Milan 0:0 Juventus FC
Serie A 19.4.2026 20:45 Juventus FC 2:0 Bologna FC
Serie A 11.4.2026 20:45 Atalanta BC 0:1 Juventus FC
Serie A 6.4.2026 18:00 Juventus FC 2:0 Genoa CFC
Serie A 21.3.2026 20:45 Juventus FC 1:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 14.3.2026 20:45 Udinese Calcio 0:1 Juventus FC
Serie A 7.3.2026 20:45 Juventus FC 4:0 AC Pisa 1909
Serie A 1.3.2026 20:45 AS Roma 3:3 Juventus FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Juventus FC Soupeři Celkem
Branky 1.64 0.83 2.47
Branky v 1. poločase 0.64 0.39 1.03
xG 1.9 1.1 3
Střely 16.47 10.19 26.66
Střely na bránu 5.92 2.72 8.64
Rohy 5.36 3.75 9.11
Žluté karty 1.33 2.03 3.36
Červené karty 0.06 0.06 0.12
Fauly 11.97 10.06 22.03
Držení míče 57.56% 42.44% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 19
(52.78%)
14
(38.89%)
31
(86.11%)
28
(77.78%)
27
(75%)
19
(52.78%)
10
(27.78%)
2
(5.56%)
22
(61.11%)
28
(77.78%)
Soupeř více 6
(16.67%)
9
(25%)
5
(13.89%)
7
(19.44%)
6
(16.67%)
12
(33.33%)
21
(58.33%)
2
(5.56%)
11
(30.56%)
7
(19.44%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Juventus FC 7x
(19.44%)
12x
(33.33%)
9x
(25%)
4x
(11.11%)
3x
(8.33%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
Soupeři 16x
(44.44%)
13x
(36.11%)
4x
(11.11%)
3x
(8.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(8.33%)
7x
(19.44%)
12x
(33.33%)
6x
(16.67%)
3x
(8.33%)
3x
(8.33%)
2x
(5.56%)
Juventus FC dá gól 29x (80.56%)
Soupeř dá gól 20x (55.56%)
Oba týmy dají gól 16x (44.44%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (11.11%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (25%)
2 5 (13.89%)
3 3 (8.33%)
4+ 2 (5.56%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (11.11%)
2 2 (5.56%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 12 (33.33%)
Výhra - remíza 2 (5.56%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 7 (19.44%)
Remíza - remíza 4 (11.11%)
Remíza - prohra 2 (5.56%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 5 (13.89%)
Prohra - prohra 4 (11.11%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 21 (58.33%)
z toho výher 18 (85.71%)
z toho remíz 3 (14.29%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 12 (33.33%)
z toho výher 1 (8.33%)
z toho remíz 5 (41.67%)
z toho proher 6 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 4
2:1 3
3:0 2
3:1 1
4:0 1
4:1 1
4:3 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 6
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 2
1:2 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Juventus FC 2x
(5.56%)
34x
(94.44%)
13x
(36.11%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 20x
(55.56%)
16x
(44.44%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
35x
(97.22%)
16x
(44.44%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 14 (38.89%)
2 4 (11.11%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.78%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Serie A - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Internazionale Milano 36 27 4 5 85:31 85 4:3 3:2
2 SSC Napoli 36 21 7 8 54:36 70 3:0 2:1
3 Juventus FC 36 19 11 6 59:30 68 - -
4 AS Roma 36 21 4 11 55:31 67 2:1 3:3
5 AC Milan 36 19 10 7 50:32 67 0:0 0:0
6 Calcio Como 36 18 11 7 60:28 65 0:2 2:0
7 Atalanta BC 36 15 13 8 50:34 58 1:1 0:1
8 Bologna FC 36 15 7 14 45:43 52 2:0 0:1
9 SS Lazio 36 13 12 11 39:37 51 2:2 1:0
10 Udinese Calcio 36 14 8 14 45:46 50 3:1 0:1
11 US Sassuolo Calcio 36 14 7 15 44:46 49 1:1 0:3
12 Torino FC 36 12 8 16 41:59 44 0:0 -
13 Parma FC 36 10 12 14 27:45 42 2:0 1:4
14 Genoa CFC 36 10 11 15 40:48 41 2:0 0:1
15 ACF Fiorentina 36 8 14 14 38:49 38 - 1:1
16 Cagliari Calcio 36 9 10 17 36:51 37 2:1 1:0
17 U.S. Lecce 36 8 8 20 24:48 32 1:1 0:1
18 US Cremonese 36 7 10 19 30:53 31 5:0 1:2
19 Hellas Verona FC 36 3 11 22 24:58 20 1:1 1:1
20 AC Pisa 1909 36 2 12 22 25:66 18 4:0 0:2