Aston Villa FC - znak

Aston Villa FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
37 18 (48.65%) 8 (21.62%) 11 (29.73%)

Poslední zápasy

Premier League 15.5.2026 21:00 Aston Villa FC 4:2 Liverpool FC
Premier League 10.5.2026 15:00 Burnley FC 2:2 Aston Villa FC
Premier League 3.5.2026 20:00 Aston Villa FC 1:2 Tottenham Hotspur FC
Premier League 25.4.2026 13:30 Fulham FC 1:0 Aston Villa FC
Premier League 19.4.2026 15:00 Aston Villa FC 4:3 Sunderland AFC
Premier League 12.4.2026 15:00 Nottingham Forest FC 1:1 Aston Villa FC
Premier League 22.3.2026 15:15 Aston Villa FC 2:0 West Ham United FC
Premier League 15.3.2026 15:00 Manchester United FC 3:1 Aston Villa FC
Premier League 4.3.2026 20:30 Aston Villa FC 1:4 Chelsea FC
Premier League 27.2.2026 21:00 Wolverhampton Wanderers FC 2:0 Aston Villa FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Aston Villa FC Soupeři Celkem
Branky 1.46 1.3 2.76
Branky v 1. poločase 0.57 0.59 1.16
xG 1.47 1.45 2.92
Střely 12.7 12.81 25.51
Střely na bránu 4.46 4.46 8.92
Rohy 5.27 4.81 10.08
Žluté karty 1.57 2.41 3.98
Červené karty 0.03 0.05 0.08
Fauly 10.05 12.92 22.97
Držení míče 53.78% 46.22% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 18
(48.65%)
10
(27.03%)
18
(48.65%)
15
(40.54%)
14
(37.84%)
15
(40.54%)
8
(21.62%)
1
(2.7%)
8
(21.62%)
20
(54.05%)
Soupeř více 11
(29.73%)
11
(29.73%)
19
(51.35%)
20
(54.05%)
17
(45.95%)
13
(35.14%)
20
(54.05%)
2
(5.41%)
26
(70.27%)
15
(40.54%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Aston Villa FC 10x
(27.03%)
11x
(29.73%)
9x
(24.32%)
3x
(8.11%)
4x
(10.81%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(24.32%)
16x
(43.24%)
6x
(16.22%)
4x
(10.81%)
2x
(5.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(8.11%)
7x
(18.92%)
8x
(21.62%)
8x
(21.62%)
5x
(13.51%)
3x
(8.11%)
3x
(8.11%)
Aston Villa FC dá gól 27x (72.97%)
Soupeř dá gól 28x (75.68%)
Oba týmy dají gól 21x (56.76%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (13.51%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 12 (32.43%)
2 5 (13.51%)
3 0 (0%)
4+ 1 (2.7%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (13.51%)
2 3 (8.11%)
3 3 (8.11%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (24.32%)
Výhra - remíza 1 (2.7%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 6 (16.22%)
Remíza - remíza 6 (16.22%)
Remíza - prohra 4 (10.81%)
Prohra - výhra 3 (8.11%)
Prohra - remíza 1 (2.7%)
Prohra - prohra 7 (18.92%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (43.24%)
z toho výher 12 (75%)
z toho remíz 3 (18.75%)
z toho proher 1 (6.25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (48.65%)
z toho výher 6 (33.33%)
z toho remíz 2 (11.11%)
z toho proher 10 (55.56%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 2
2:1 6
3:1 2
3:2 1
4:0 1
4:2 1
4:3 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 4
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 2
0:3 1
1:2 1
1:3 1
1:4 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Aston Villa FC 5x
(13.51%)
32x
(86.49%)
2x
(5.41%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(16.22%)
31x
(83.78%)
2x
(5.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
37x
(100%)
36x
(97.3%)
15x
(40.54%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.41%)
2 1 (2.7%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (8.11%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Premier League - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Arsenal FC 36 24 7 5 68:26 79 2:1 4:1
2 Manchester City FC 36 23 8 5 75:32 77 1:0 -
3 Manchester United FC 36 18 11 7 63:48 65 2:1 3:1
4 Aston Villa FC 37 18 8 11 54:48 62 - -
5 Liverpool FC 37 17 8 12 62:52 59 4:2 2:0
6 AFC Bournemouth 36 13 16 7 56:52 55 4:0 1:1
7 Brighton and Hove Albion FC 36 14 11 11 52:42 53 1:0 3:4
8 Brentford FC 36 14 9 13 52:49 51 0:1 1:0
9 Chelsea FC 36 13 10 13 55:49 49 1:4 1:2
10 Everton FC 36 13 10 13 46:46 49 0:1 0:0
11 Fulham FC 36 14 6 16 44:50 48 3:1 1:0
12 Sunderland AFC 36 12 12 12 37:46 48 4:3 1:1
13 Newcastle United FC 36 13 7 16 50:52 46 0:0 0:2
14 Leeds United FC 36 10 14 12 48:53 44 1:1 1:2
15 Crystal Palace FC 36 11 11 14 38:47 44 0:3 0:0
16 Nottingham Forest FC 36 11 10 15 45:47 43 3:1 1:1
17 Tottenham Hotspur FC 36 9 11 16 46:55 38 1:2 1:2
18 West Ham United FC 36 9 9 18 42:62 36 2:0 2:3
19 Burnley FC 36 4 9 23 37:73 21 2:1 2:2
20 Wolverhampton Wanderers FC 36 3 9 24 25:66 18 1:0 2:0