Atalanta BC - znak

Atalanta BC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 15 (41.67%) 13 (36.11%) 8 (22.22%)

Poslední zápasy

Serie A 10.5.2026 20:45 AC Milan 2:3 Atalanta BC
Serie A 2.5.2026 20:45 Atalanta BC 0:0 Genoa CFC
Serie A 27.4.2026 18:30 Cagliari Calcio 3:2 Atalanta BC
Serie A 18.4.2026 20:45 AS Roma 1:1 Atalanta BC
Serie A 11.4.2026 20:45 Atalanta BC 0:1 Juventus FC
Serie A 6.4.2026 15:00 U.S. Lecce 0:3 Atalanta BC
Serie A 22.3.2026 15:00 Atalanta BC 1:0 Hellas Verona FC
Serie A 14.3.2026 15:00 FC Internazionale Milano 1:1 Atalanta BC
Serie A 7.3.2026 18:00 Atalanta BC 2:2 Udinese Calcio
Serie A 1.3.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:1 Atalanta BC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Atalanta BC Soupeři Celkem
Branky 1.39 0.94 2.33
Branky v 1. poločase 0.67 0.47 1.14
xG 1.64 1.33 2.97
Střely 14.78 11.86 26.64
Střely na bránu 4.67 3.97 8.64
Rohy 5.83 4.17 10
Žluté karty 1.56 1.47 3.03
Červené karty 0.06 0.06 0.12
Fauly 11.56 10.33 21.89
Držení míče 55.25% 44.75% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 15
(41.67%)
14
(38.89%)
25
(69.44%)
22
(61.11%)
19
(52.78%)
21
(58.33%)
14
(38.89%)
2
(5.56%)
21
(58.33%)
25
(69.44%)
Soupeř více 8
(22.22%)
9
(25%)
11
(30.56%)
10
(27.78%)
11
(30.56%)
12
(33.33%)
14
(38.89%)
2
(5.56%)
14
(38.89%)
10
(27.78%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Atalanta BC 7x
(19.44%)
15x
(41.67%)
9x
(25%)
3x
(8.33%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(36.11%)
16x
(44.44%)
3x
(8.33%)
4x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(8.33%)
6x
(16.67%)
13x
(36.11%)
7x
(19.44%)
4x
(11.11%)
3x
(8.33%)
0x
(0%)
Atalanta BC dá gól 29x (80.56%)
Soupeř dá gól 23x (63.89%)
Oba týmy dají gól 19x (52.78%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (8.33%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (19.44%)
2 4 (11.11%)
3 3 (8.33%)
4+ 1 (2.78%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (13.89%)
2 2 (5.56%)
3 1 (2.78%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 13 (36.11%)
Výhra - remíza 1 (2.78%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 1 (2.78%)
Remíza - remíza 9 (25%)
Remíza - prohra 3 (8.33%)
Prohra - výhra 1 (2.78%)
Prohra - remíza 3 (8.33%)
Prohra - prohra 5 (13.89%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (52.78%)
z toho výher 14 (73.68%)
z toho remíz 5 (26.32%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 14 (38.89%)
z toho výher 1 (7.14%)
z toho remíz 5 (35.71%)
z toho proher 8 (57.14%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 4
2:1 3
3:0 2
3:2 1
4:0 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 9
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:3 1
1:2 1
1:3 2
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Atalanta BC 5x
(13.89%)
31x
(86.11%)
10x
(27.78%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(27.78%)
26x
(72.22%)
4x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
35x
(97.22%)
14x
(38.89%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 10 (27.78%)
2 1 (2.78%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (11.11%)
2 1 (2.78%)
3 0 (0%)

Serie A - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Internazionale Milano 36 27 4 5 85:31 85 0:1 1:1
2 SSC Napoli 36 21 7 8 54:36 70 2:1 3:1
3 Juventus FC 36 19 11 6 59:30 68 0:1 1:1
4 AS Roma 36 21 4 11 55:31 67 1:0 1:1
5 AC Milan 36 19 10 7 50:32 67 1:1 2:3
6 Calcio Como 36 18 11 7 60:28 65 1:1 0:0
7 Atalanta BC 36 15 13 8 50:34 58 - -
8 Bologna FC 36 15 7 14 45:43 52 - 0:2
9 SS Lazio 36 13 12 11 39:37 51 0:0 0:2
10 Udinese Calcio 36 14 8 14 45:46 50 2:2 1:0
11 US Sassuolo Calcio 36 14 7 15 44:46 49 0:3 2:1
12 Torino FC 36 12 8 16 41:59 44 2:0 0:3
13 Parma FC 36 10 12 14 27:45 42 4:0 1:1
14 Genoa CFC 36 10 11 15 40:48 41 0:0 0:1
15 ACF Fiorentina 36 8 14 14 38:49 38 2:0 -
16 Cagliari Calcio 36 9 10 17 36:51 37 2:1 3:2
17 U.S. Lecce 36 8 8 20 24:48 32 4:1 0:3
18 US Cremonese 36 7 10 19 30:53 31 2:1 1:1
19 Hellas Verona FC 36 3 11 22 24:58 20 1:0 3:1
20 AC Pisa 1909 36 2 12 22 25:66 18 1:1 1:1