Fortuna Sittard - znak

Fortuna Sittard

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 11 (33.33%) 6 (18.18%) 16 (48.48%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 Fortuna Sittard 3:2 PEC Zwolle
Eredivisie 3.5.2026 14:30 Fortuna Sittard 1:2 Feyenoord
Eredivisie 25.4.2026 18:45 SC Heerenveen 2:1 Fortuna Sittard
Eredivisie 12.4.2026 12:15 Fortuna Sittard 1:1 NAC Breda
Eredivisie 4.4.2026 19:00 AZ Alkmaar 2:0 Fortuna Sittard
Eredivisie 21.3.2026 16:30 Fortuna Sittard 1:2 FC Twente
Eredivisie 14.3.2026 16:30 FC Volendam 1:2 Fortuna Sittard
Eredivisie 8.3.2026 14:30 Fortuna Sittard 1:4 SC Telstar
Eredivisie 28.2.2026 21:00 NEC Nijmegen 2:3 Fortuna Sittard
Eredivisie 20.2.2026 20:00 Fortuna Sittard 2:1 AS Excelsior

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Fortuna Sittard Soupeři Celkem
Branky 1.48 1.85 3.33
Branky v 1. poločase 0.76 0.91 1.67
xG 1.35 1.73 3.08
Střely 12.12 14.64 26.76
Střely na bránu 4.52 5.67 10.19
Rohy 4.3 6.88 11.18
Žluté karty 2.03 1.27 3.3
Červené karty 0.09 0.06 0.15
Fauly 12.39 11.7 24.09
Držení míče 44.85% 55.15% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(33.33%)
10
(30.3%)
11
(33.33%)
12
(36.36%)
12
(36.36%)
11
(33.33%)
18
(54.55%)
2
(6.06%)
19
(57.58%)
8
(24.24%)
Soupeř více 16
(48.48%)
12
(36.36%)
22
(66.67%)
21
(63.64%)
18
(54.55%)
20
(60.61%)
7
(21.21%)
1
(3.03%)
14
(42.42%)
24
(72.73%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Fortuna Sittard 4x
(12.12%)
15x
(45.45%)
9x
(27.27%)
4x
(12.12%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(9.09%)
9x
(27.27%)
15x
(45.45%)
3x
(9.09%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
4x
(12.12%)
6x
(18.18%)
10x
(30.3%)
5x
(15.15%)
6x
(18.18%)
2x
(6.06%)
Fortuna Sittard dá gól 29x (87.88%)
Soupeř dá gól 30x (90.91%)
Oba týmy dají gól 26x (78.79%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 9x (27.27%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (27.27%)
2 2 (6.06%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 10 (30.3%)
2 3 (9.09%)
3 3 (9.09%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (21.21%)
Výhra - remíza 2 (6.06%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 4 (12.12%)
Remíza - remíza 3 (9.09%)
Remíza - prohra 4 (12.12%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (3.03%)
Prohra - prohra 11 (33.33%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (51.52%)
z toho výher 9 (52.94%)
z toho remíz 4 (23.53%)
z toho proher 4 (23.53%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (48.48%)
z toho výher 2 (12.5%)
z toho remíz 2 (12.5%)
z toho proher 12 (75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 1
2:1 3
3:1 1
3:2 3
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 3
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 2
1:2 7
1:3 1
1:4 2
2:3 1
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Fortuna Sittard 5x
(15.15%)
28x
(84.85%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(9.09%)
30x
(90.91%)
12x
(36.36%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
33x
(100%)
20x
(60.61%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (27.27%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Eredivisie - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 PSV Eindhoven 33 26 3 4 96:44 81 1:2 5:2
2 Feyenoord 33 18 8 7 68:44 62 1:2 2:0
3 FC Twente 33 15 13 5 58:35 58 1:2 3:2
4 NEC Nijmegen 33 15 11 7 75:52 56 3:2 2:3
5 AFC Ajax 33 14 13 6 62:41 55 1:3 4:1
6 AZ Alkmaar 33 14 9 10 55:48 51 4:3 2:0
7 FC Utrecht 33 14 8 11 53:42 50 1:0 -
8 SC Heerenveen 33 14 8 11 57:53 50 2:0 2:1
9 FC Groningen 33 13 6 14 47:44 45 1:2 1:2
10 Sparta Rotterdam 33 12 7 14 38:59 43 2:2 1:1
11 Fortuna Sittard 33 11 6 16 49:61 39 - -
12 Go Ahead Eagles 33 8 14 11 53:51 38 2:2 2:2
13 PEC Zwolle 33 9 10 14 44:69 37 3:2 1:0
14 AS Excelsior 33 9 8 16 40:54 35 2:1 1:0
15 SC Telstar 33 8 10 15 47:54 34 1:4 1:3
16 FC Volendam 33 8 8 17 34:53 32 1:0 1:2
17 NAC Breda 33 6 10 17 32:55 28 1:1 2:1
18 Heracles Almelo 33 5 4 24 34:83 19 1:1 2:1