US Sassuolo Calcio - znak

US Sassuolo Calcio

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 14 (38.89%) 7 (19.44%) 15 (41.67%)

Poslední zápasy

Serie A 8.5.2026 20:45 Torino FC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 3.5.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:0 AC Milan
Serie A 26.4.2026 12:30 ACF Fiorentina 0:0 US Sassuolo Calcio
Serie A 17.4.2026 18:30 US Sassuolo Calcio 2:1 Calcio Como
Serie A 12.4.2026 12:30 Genoa CFC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 4.4.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:1 Cagliari Calcio
Serie A 21.3.2026 20:45 Juventus FC 1:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 15.3.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 0:1 Bologna FC
Serie A 9.3.2026 20:45 SS Lazio 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 1.3.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:1 Atalanta BC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika US Sassuolo Calcio Soupeři Celkem
Branky 1.22 1.28 2.5
Branky v 1. poločase 0.5 0.61 1.11
xG 1.21 1.63 2.84
Střely 10.75 14.44 25.19
Střely na bránu 3.78 4.94 8.72
Rohy 3.89 4.92 8.81
Žluté karty 2.19 1.86 4.05
Červené karty 0.11 0.08 0.19
Fauly 12 12.97 24.97
Držení míče 45.25% 54.75% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(38.89%)
9
(25%)
9
(25%)
9
(25%)
11
(30.56%)
8
(22.22%)
16
(44.44%)
3
(8.33%)
13
(36.11%)
10
(27.78%)
Soupeř více 15
(41.67%)
14
(38.89%)
27
(75%)
26
(72.22%)
20
(55.56%)
24
(66.67%)
9
(25%)
2
(5.56%)
15
(41.67%)
25
(69.44%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
US Sassuolo Calcio 11x
(30.56%)
11x
(30.56%)
9x
(25%)
5x
(13.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(22.22%)
15x
(41.67%)
10x
(27.78%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.56%)
7x
(19.44%)
7x
(19.44%)
13x
(36.11%)
5x
(13.89%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
US Sassuolo Calcio dá gól 25x (69.44%)
Soupeř dá gól 28x (77.78%)
Oba týmy dají gól 19x (52.78%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (8.33%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (22.22%)
2 4 (11.11%)
3 2 (5.56%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 10 (27.78%)
2 3 (8.33%)
3 1 (2.78%)
4+ 1 (2.78%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (25%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (8.33%)
Remíza - remíza 6 (16.67%)
Remíza - prohra 4 (11.11%)
Prohra - výhra 2 (5.56%)
Prohra - remíza 1 (2.78%)
Prohra - prohra 11 (30.56%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 14 (38.89%)
z toho výher 11 (78.57%)
z toho remíz 2 (14.29%)
z toho proher 1 (7.14%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 20 (55.56%)
z toho výher 3 (15%)
z toho remíz 3 (15%)
z toho proher 14 (70%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 5
3:0 2
3:1 3

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 3
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 3
0:3 1
0:5 1
1:2 5
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
US Sassuolo Calcio 11x
(30.56%)
25x
(69.44%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(11.11%)
32x
(88.89%)
9x
(25%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
35x
(97.22%)
16x
(44.44%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.78%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 8 (22.22%)
2 1 (2.78%)
3 0 (0%)

Serie A - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Internazionale Milano 36 27 4 5 85:31 85 0:5 2:1
2 SSC Napoli 35 21 7 7 52:33 70 0:2 1:0
3 Juventus FC 36 19 11 6 59:30 68 0:3 1:1
4 AS Roma 36 21 4 11 55:31 67 0:1 2:0
5 AC Milan 36 19 10 7 50:32 67 2:0 2:2
6 Calcio Como 36 18 11 7 60:28 65 2:1 2:0
7 Atalanta BC 36 15 13 8 50:34 58 2:1 0:3
8 SS Lazio 36 13 12 11 39:37 51 1:0 2:1
9 Udinese Calcio 36 14 8 14 45:46 50 3:1 1:2
10 Bologna FC 35 14 7 14 42:41 49 0:1 1:1
11 US Sassuolo Calcio 36 14 7 15 44:46 49 - -
12 Torino FC 36 12 8 16 41:59 44 0:1 2:1
13 Parma FC 36 10 12 14 27:45 42 1:1 -
14 Genoa CFC 36 10 11 15 40:48 41 1:2 2:1
15 ACF Fiorentina 36 8 14 14 38:49 38 3:1 0:0
16 Cagliari Calcio 36 9 10 17 36:51 37 2:1 1:2
17 U.S. Lecce 36 8 8 20 24:48 32 - 0:0
18 US Cremonese 36 7 10 19 30:53 31 1:0 3:2
19 Hellas Verona FC 36 3 11 22 24:58 20 3:0 0:1
20 AC Pisa 1909 36 2 12 22 25:66 18 2:2 1:3