NEC Nijmegen - znak

NEC Nijmegen

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 15 (45.45%) 11 (33.33%) 7 (21.21%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 FC Groningen 2:1 NEC Nijmegen
Eredivisie 2.5.2026 21:00 NEC Nijmegen 1:1 SC Telstar
Eredivisie 25.4.2026 21:00 FC Twente 1:1 NEC Nijmegen
Eredivisie 12.4.2026 14:30 NEC Nijmegen 1:1 Feyenoord
Eredivisie 4.4.2026 21:00 AS Excelsior 0:2 NEC Nijmegen
Eredivisie 22.3.2026 12:15 NEC Nijmegen 2:2 SC Heerenveen
Eredivisie 14.3.2026 18:45 PSV Eindhoven 2:3 NEC Nijmegen
Eredivisie 8.3.2026 20:00 NEC Nijmegen 3:0 FC Volendam
Eredivisie 28.2.2026 21:00 NEC Nijmegen 2:3 Fortuna Sittard
Eredivisie 21.2.2026 21:00 AFC Ajax 1:1 NEC Nijmegen

Průměrné statistiky na zápas

Statistika NEC Nijmegen Soupeři Celkem
Branky 2.27 1.58 3.85
Branky v 1. poločase 0.85 0.91 1.76
xG 1.9 1.31 3.21
Střely 16.15 11.3 27.45
Střely na bránu 6.61 5.06 11.67
Rohy 5.91 3.97 9.88
Žluté karty 1.76 1.82 3.58
Červené karty 0.09 0.06 0.15
Fauly 11.91 12.33 24.24
Držení míče 56.7% 43.3% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 15
(45.45%)
11
(33.33%)
28
(84.85%)
28
(84.85%)
20
(60.61%)
23
(69.7%)
12
(36.36%)
3
(9.09%)
16
(48.48%)
26
(78.79%)
Soupeř více 7
(21.21%)
12
(36.36%)
5
(15.15%)
5
(15.15%)
9
(27.27%)
5
(15.15%)
12
(36.36%)
2
(6.06%)
15
(45.45%)
6
(18.18%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
NEC Nijmegen 1x
(3.03%)
8x
(24.24%)
11x
(33.33%)
8x
(24.24%)
4x
(12.12%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(15.15%)
13x
(39.39%)
8x
(24.24%)
6x
(18.18%)
0x
(0%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
1x
(3.03%)
8x
(24.24%)
5x
(15.15%)
7x
(21.21%)
8x
(24.24%)
4x
(12.12%)
NEC Nijmegen dá gól 32x (96.97%)
Soupeř dá gól 28x (84.85%)
Oba týmy dají gól 27x (81.82%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 13x (39.39%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (15.15%)
2 5 (15.15%)
3 4 (12.12%)
4+ 1 (3.03%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (15.15%)
2 2 (6.06%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 10 (30.3%)
Výhra - remíza 1 (3.03%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 4 (12.12%)
Remíza - remíza 5 (15.15%)
Remíza - prohra 1 (3.03%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 5 (15.15%)
Prohra - prohra 6 (18.18%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (51.52%)
z toho výher 12 (70.59%)
z toho remíz 4 (23.53%)
z toho proher 1 (5.88%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (48.48%)
z toho výher 3 (18.75%)
z toho remíz 7 (43.75%)
z toho proher 6 (37.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 2
2:1 2
3:0 2
3:1 2
3:2 2
4:1 2
4:2 1
4:3 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 6
2:2 4
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
1:2 1
1:3 1
2:3 3
3:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
NEC Nijmegen 0x
(0%)
33x
(100%)
13x
(39.39%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(12.12%)
29x
(87.88%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
33x
(100%)
19x
(57.58%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (27.27%)
2 1 (3.03%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Eredivisie - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 PSV Eindhoven 33 26 3 4 96:44 81 3:5 2:3
2 Feyenoord 33 18 8 7 68:44 62 1:1 2:4
3 FC Twente 33 15 13 5 58:35 58 3:3 1:1
4 NEC Nijmegen 33 15 11 7 75:52 56 - -
5 AFC Ajax 33 14 13 6 62:41 55 2:2 1:1
6 AZ Alkmaar 33 14 9 10 55:48 51 2:1 1:3
7 FC Utrecht 33 14 8 11 53:42 50 1:3 1:0
8 SC Heerenveen 33 14 8 11 57:53 50 2:2 3:2
9 FC Groningen 33 13 6 14 47:44 45 2:0 2:1
10 Sparta Rotterdam 33 12 7 14 38:59 43 3:1 1:1
11 Fortuna Sittard 33 11 6 16 49:61 39 2:3 3:2
12 Go Ahead Eagles 33 8 14 11 53:51 38 - 1:1
13 PEC Zwolle 33 9 10 14 44:69 37 2:1 2:2
14 AS Excelsior 33 9 8 16 40:54 35 5:0 0:2
15 SC Telstar 33 8 10 15 47:54 34 1:1 2:2
16 FC Volendam 33 8 8 17 34:53 32 3:0 2:3
17 NAC Breda 33 6 10 17 32:55 28 3:0 3:4
18 Heracles Almelo 33 5 4 24 34:83 19 4:1 1:4