Udinese Calcio - znak

Udinese Calcio

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 14 (38.89%) 8 (22.22%) 14 (38.89%)

Poslední zápasy

Serie A 9.5.2026 15:00 Cagliari Calcio 0:2 Udinese Calcio
Serie A 2.5.2026 15:00 Udinese Calcio 2:0 Torino FC
Serie A 27.4.2026 20:45 SS Lazio 3:3 Udinese Calcio
Serie A 18.4.2026 15:00 Udinese Calcio 0:1 Parma FC
Serie A 11.4.2026 18:00 AC Milan 0:3 Udinese Calcio
Serie A 6.4.2026 12:30 Udinese Calcio 0:0 Calcio Como
Serie A 20.3.2026 20:45 Genoa CFC 0:2 Udinese Calcio
Serie A 14.3.2026 20:45 Udinese Calcio 0:1 Juventus FC
Serie A 7.3.2026 18:00 Atalanta BC 2:2 Udinese Calcio
Serie A 2.3.2026 20:45 Udinese Calcio 3:0 ACF Fiorentina

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Udinese Calcio Soupeři Celkem
Branky 1.25 1.28 2.53
Branky v 1. poločase 0.53 0.5 1.03
xG 1.29 1.43 2.72
Střely 11.64 13.39 25.03
Střely na bránu 3.92 3.86 7.78
Rohy 4.5 4.86 9.36
Žluté karty 1.86 1.72 3.58
Červené karty 0.03 0.03 0.06
Fauly 13.61 11.81 25.42
Držení míče 45.44% 54.56% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(38.89%)
12
(33.33%)
15
(41.67%)
14
(38.89%)
18
(50%)
18
(50%)
17
(47.22%)
1
(2.78%)
23
(63.89%)
10
(27.78%)
Soupeř více 14
(38.89%)
10
(27.78%)
21
(58.33%)
21
(58.33%)
13
(36.11%)
18
(50%)
14
(38.89%)
1
(2.78%)
11
(30.56%)
26
(72.22%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Udinese Calcio 9x
(25%)
14x
(38.89%)
8x
(22.22%)
5x
(13.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 11x
(30.56%)
12x
(33.33%)
7x
(19.44%)
5x
(13.89%)
0x
(0%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(2.78%)
9x
(25%)
9x
(25%)
9x
(25%)
5x
(13.89%)
1x
(2.78%)
2x
(5.56%)
Udinese Calcio dá gól 27x (75%)
Soupeř dá gól 25x (69.44%)
Oba týmy dají gól 17x (47.22%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (11.11%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (19.44%)
2 5 (13.89%)
3 2 (5.56%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (22.22%)
2 3 (8.33%)
3 2 (5.56%)
4+ 1 (2.78%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (22.22%)
Výhra - remíza 3 (8.33%)
Výhra - prohra 1 (2.78%)
Remíza - výhra 6 (16.67%)
Remíza - remíza 3 (8.33%)
Remíza - prohra 5 (13.89%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (5.56%)
Prohra - prohra 8 (22.22%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (47.22%)
z toho výher 13 (76.47%)
z toho remíz 3 (17.65%)
z toho proher 1 (5.88%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (50%)
z toho výher 1 (5.56%)
z toho remíz 4 (22.22%)
z toho proher 13 (72.22%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 4
2:1 2
3:0 2
3:1 1
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 5
0:2 1
0:3 2
1:2 3
1:3 2
1:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Udinese Calcio 10x
(27.78%)
26x
(72.22%)
4x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(19.44%)
29x
(80.56%)
5x
(13.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
34x
(94.44%)
10x
(27.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (13.89%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Serie A - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Internazionale Milano 36 27 4 5 85:31 85 0:1 1:2
2 SSC Napoli 36 21 7 8 54:36 70 1:0 -
3 Juventus FC 36 19 11 6 59:30 68 0:1 3:1
4 AS Roma 36 21 4 11 55:31 67 1:0 2:0
5 AC Milan 36 19 10 7 50:32 67 0:3 0:3
6 Calcio Como 36 18 11 7 60:28 65 0:0 1:0
7 Atalanta BC 36 15 13 8 50:34 58 1:0 2:2
8 Bologna FC 36 15 7 14 45:43 52 0:3 1:0
9 SS Lazio 36 13 12 11 39:37 51 1:1 3:3
10 Udinese Calcio 36 14 8 14 45:46 50 - -
11 US Sassuolo Calcio 36 14 7 15 44:46 49 1:2 3:1
12 Torino FC 36 12 8 16 41:59 44 2:0 1:2
13 Parma FC 36 10 12 14 27:45 42 0:1 0:2
14 Genoa CFC 36 10 11 15 40:48 41 1:2 0:2
15 ACF Fiorentina 36 8 14 14 38:49 38 3:0 5:1
16 Cagliari Calcio 36 9 10 17 36:51 37 1:1 0:2
17 U.S. Lecce 36 8 8 20 24:48 32 3:2 2:1
18 US Cremonese 36 7 10 19 30:53 31 - 1:1
19 Hellas Verona FC 36 3 11 22 24:58 20 1:1 1:3
20 AC Pisa 1909 36 2 12 22 25:66 18 2:2 0:1