|
FK Železiarne Podbrezová |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 11 | 5 (45.45%) | 2 (18.18%) | 4 (36.36%) |
| Niké liga | 29.8.2026 | 18:00 | FK Železiarne Podbrezová | 2:2 | FC Košice |
| Niké liga | 22.8.2026 | 18:00 | DAC 1904 Dunajská Streda | 5:0 | FK Železiarne Podbrezová |
| Niké liga | 15.8.2026 | 20:30 | FK Železiarne Podbrezová | 2:1 | AS Trenčín |
| Niké liga | 8.8.2026 | 18:00 | MFK Ružomberok | 1:4 | FK Železiarne Podbrezová |
| Niké liga | 1.8.2026 | 18:00 | ŠK Slovan Bratislava | 3:0 | FK Železiarne Podbrezová |
| Niké liga | 25.7.2026 | 20:30 | FK Železiarne Podbrezová | 2:0 | MFK Zemplín Michalovce |
| Slovnaft Cup | 14.4.2026 | 18:00 | FK Železiarne Podbrezová | 1:1 | MŠK Žilina |
| Slovnaft Cup | 18.3.2026 | 19:30 | MŠK Žilina | 2:0 | FK Železiarne Podbrezová |
| Slovnaft Cup | 3.3.2026 | 18:00 | FK Železiarne Podbrezová | 4:1 | FC Spartak Trnava |
| Niké liga | 20.9.2025 | 18:00 | FK Železiarne Podbrezová | 2:0 | AS Trenčín |
| Statistika | FK Železiarne Podbrezová | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.55 | 1.64 | 3.19 |
| Branky v 1. poločase | 0.73 | 0.91 | 1.64 |
| xG | 1.67 | 1.73 | 3.4 |
| Střely | 14.73 | 15.91 | 30.64 |
| Střely na bránu | 4.82 | 5 | 9.82 |
| Rohy | 5.55 | 5.45 | 11 |
| Žluté karty | 3 | 2.09 | 5.09 |
| Červené karty | 0.09 | 0.27 | 0.36 |
| Fauly | 14.3 | 12.3 | 26.6 |
| Držení míče | 48.09% | 51.91% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 5 (45.45%) |
4 (36.36%) |
5 (45.45%) |
6 (54.55%) |
6 (54.55%) |
3 (27.27%) |
7 (63.64%) |
1 (9.09%) |
6 (54.55%) |
4 (36.36%) |
| Soupeř více | 4 (36.36%) |
4 (36.36%) |
6 (54.55%) |
5 (45.45%) |
5 (45.45%) |
5 (45.45%) |
2 (18.18%) |
3 (27.27%) |
3 (27.27%) |
6 (54.55%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FK Železiarne Podbrezová | 4x (36.36%) |
1x (9.09%) |
4x (36.36%) |
0x (0%) |
2x (18.18%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (18.18%) |
4x (36.36%) |
3x (27.27%) |
1x (9.09%) |
0x (0%) |
1x (9.09%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
0x (0%) |
5x (45.45%) |
2x (18.18%) |
1x (9.09%) |
3x (27.27%) |
0x (0%) |
| FK Železiarne Podbrezová dá gól | 7x (63.64%) |
| Soupeř dá gól | 9x (81.82%) |
| Oba týmy dají gól | 5x (45.45%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 1x (9.09%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (9.09%) |
| 2 | 2 (18.18%) |
| 3 | 2 (18.18%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 2 (18.18%) |
| 3 | 1 (9.09%) |
| 4+ | 1 (9.09%) |
| Výhra - Výhra | 4 (36.36%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 1 (9.09%) |
| Remíza - remíza | 1 (9.09%) |
| Remíza - prohra | 1 (9.09%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (9.09%) |
| Prohra - prohra | 3 (27.27%) |
| Počet zápasů | 3 (27.27%) |
| z toho výher | 3 (100%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 8 (72.73%) |
| z toho výher | 2 (25%) |
| z toho remíz | 2 (25%) |
| z toho proher | 4 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FK Železiarne Podbrezová | 2x (18.18%) |
9x (81.82%) |
3x (27.27%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 1x (9.09%) |
10x (90.91%) |
2x (18.18%) |
1x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
11x (100%) |
11x (100%) |
9x (81.82%) |
1x (9.09%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (18.18%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (9.09%) |
| 2 | 1 (9.09%) |
| 3 | 0 (0%) |