|
Hellas Verona FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 38 | 4 (10.53%) | 12 (31.58%) | 22 (57.89%) |
| Serie A | 10.5.2026 | 12:30 | Hellas Verona FC | 0:1 | Calcio Como |
| Serie A | 3.5.2026 | 18:00 | Juventus FC | 1:1 | Hellas Verona FC |
| Serie A | 25.4.2026 | 20:45 | Hellas Verona FC | 0:0 | U.S. Lecce |
| Serie A | 19.4.2026 | 15:00 | Hellas Verona FC | 0:1 | AC Milan |
| Serie A | 11.4.2026 | 15:00 | Torino FC | 2:1 | Hellas Verona FC |
| Serie A | 4.4.2026 | 18:00 | Hellas Verona FC | 0:1 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 22.3.2026 | 15:00 | Atalanta BC | 1:0 | Hellas Verona FC |
| Serie A | 15.3.2026 | 12:30 | Hellas Verona FC | 0:2 | Genoa CFC |
| Serie A | 8.3.2026 | 15:00 | Bologna FC | 1:2 | Hellas Verona FC |
| Serie A | 28.2.2026 | 18:00 | Hellas Verona FC | 1:2 | SSC Napoli |
| Statistika | Hellas Verona FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 0.71 | 1.58 | 2.29 |
| Branky v 1. poločase | 0.42 | 0.68 | 1.1 |
| xG | 1.22 | 1.46 | 2.68 |
| Střely | 11.18 | 13.39 | 24.57 |
| Střely na bránu | 3.68 | 4.18 | 7.86 |
| Rohy | 3.89 | 5.13 | 9.02 |
| Žluté karty | 2.26 | 1.61 | 3.87 |
| Červené karty | 0.11 | 0.03 | 0.14 |
| Fauly | 16.05 | 9.42 | 25.47 |
| Držení míče | 40.26% | 59.74% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 4 (10.53%) |
5 (13.16%) |
12 (31.58%) |
13 (34.21%) |
12 (31.58%) |
15 (39.47%) |
21 (55.26%) |
3 (7.89%) |
32 (84.21%) |
6 (15.79%) |
| Soupeř více | 22 (57.89%) |
12 (31.58%) |
25 (65.79%) |
21 (55.26%) |
21 (55.26%) |
19 (50%) |
11 (28.95%) |
0 (0%) |
4 (10.53%) |
31 (81.58%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hellas Verona FC | 19x (50%) |
12x (31.58%) |
6x (15.79%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (15.79%) |
14x (36.84%) |
10x (26.32%) |
6x (15.79%) |
2x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 6x (15.79%) |
6x (15.79%) |
6x (15.79%) |
12x (31.58%) |
7x (18.42%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
| Hellas Verona FC dá gól | 19x (50%) |
| Soupeř dá gól | 32x (84.21%) |
| Oba týmy dají gól | 19x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (7.89%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (7.89%) |
| 2 | 1 (2.63%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (34.21%) |
| 2 | 4 (10.53%) |
| 3 | 3 (7.89%) |
| 4+ | 2 (5.26%) |
| Výhra - Výhra | 2 (5.26%) |
| Výhra - remíza | 3 (7.89%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 2 (5.26%) |
| Remíza - remíza | 8 (21.05%) |
| Remíza - prohra | 11 (28.95%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.63%) |
| Prohra - prohra | 11 (28.95%) |
| Počet zápasů | 8 (21.05%) |
| z toho výher | 3 (37.5%) |
| z toho remíz | 3 (37.5%) |
| z toho proher | 2 (25%) |
| Počet zápasů | 24 (63.16%) |
| z toho výher | 1 (4.17%) |
| z toho remíz | 3 (12.5%) |
| z toho proher | 20 (83.33%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 2:1 | 3 |
| 3:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 6 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 3 |
| 0:4 | 2 |
| 1:2 | 6 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hellas Verona FC | 12x (31.58%) |
26x (68.42%) |
3x (7.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (18.42%) |
31x (81.58%) |
6x (15.79%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
38x (100%) |
35x (92.11%) |
10x (26.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (13.16%) |
| 2 | 2 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |