Hellas Verona FC - znak

Hellas Verona FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
35 3 (8.57%) 11 (31.43%) 21 (60%)

Poslední zápasy

Serie A 10.5.2026 12:30 Hellas Verona FC 0:1 Calcio Como
Serie A 3.5.2026 18:00 Juventus FC 1:1 Hellas Verona FC
Serie A 25.4.2026 20:45 Hellas Verona FC 0:0 U.S. Lecce
Serie A 19.4.2026 15:00 Hellas Verona FC 0:1 AC Milan
Serie A 11.4.2026 15:00 Torino FC 2:1 Hellas Verona FC
Serie A 4.4.2026 18:00 Hellas Verona FC 0:1 ACF Fiorentina
Serie A 22.3.2026 15:00 Atalanta BC 1:0 Hellas Verona FC
Serie A 15.3.2026 12:30 Hellas Verona FC 0:2 Genoa CFC
Serie A 8.3.2026 15:00 Bologna FC 1:2 Hellas Verona FC
Serie A 28.2.2026 18:00 Hellas Verona FC 1:2 SSC Napoli

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Hellas Verona FC Soupeři Celkem
Branky 0.69 1.63 2.32
Branky v 1. poločase 0.43 0.69 1.12
xG 1.22 1.44 2.66
Střely 11.11 13.34 24.45
Střely na bránu 3.71 4.09 7.8
Rohy 3.86 4.86 8.72
Žluté karty 2.31 1.57 3.88
Červené karty 0.11 0.03 0.14
Fauly 15.74 9.26 25
Držení míče 40.91% 59.09% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 3
(8.57%)
5
(14.29%)
11
(31.43%)
12
(34.29%)
12
(34.29%)
15
(42.86%)
21
(60%)
3
(8.57%)
29
(82.86%)
6
(17.14%)
Soupeř více 21
(60%)
11
(31.43%)
23
(65.71%)
20
(57.14%)
18
(51.43%)
18
(51.43%)
10
(28.57%)
0
(0%)
4
(11.43%)
28
(80%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Hellas Verona FC 18x
(51.43%)
11x
(31.43%)
5x
(14.29%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(17.14%)
11x
(31.43%)
10x
(28.57%)
6x
(17.14%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 6x
(17.14%)
5x
(14.29%)
5x
(14.29%)
11x
(31.43%)
7x
(20%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Hellas Verona FC dá gól 17x (48.57%)
Soupeř dá gól 29x (82.86%)
Oba týmy dají gól 17x (48.57%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (8.57%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (5.71%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 12 (34.29%)
2 4 (11.43%)
3 3 (8.57%)
4+ 2 (5.71%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (5.71%)
Výhra - remíza 3 (8.57%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 1 (2.86%)
Remíza - remíza 8 (22.86%)
Remíza - prohra 10 (28.57%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 11 (31.43%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (20%)
z toho výher 2 (28.57%)
z toho remíz 3 (42.86%)
z toho proher 2 (28.57%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 22 (62.86%)
z toho výher 1 (4.55%)
z toho remíz 2 (9.09%)
z toho proher 19 (86.36%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:1 2
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 6
1:1 3
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 2
0:3 3
0:4 2
1:2 6
1:3 2
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Hellas Verona FC 11x
(31.43%)
24x
(68.57%)
3x
(8.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(20%)
28x
(80%)
6x
(17.14%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
35x
(100%)
32x
(91.43%)
9x
(25.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.71%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (11.43%)
2 2 (5.71%)
3 0 (0%)

Serie A - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Internazionale Milano 36 27 4 5 85:31 85 1:2 -
2 SSC Napoli 35 21 7 7 52:33 70 1:2 2:2
3 Juventus FC 36 19 11 6 59:30 68 1:1 1:1
4 AS Roma 36 21 4 11 55:31 67 - 2:0
5 AC Milan 35 19 10 6 48:29 67 0:1 3:0
6 Calcio Como 36 18 11 7 60:28 65 0:1 3:1
7 Atalanta BC 35 14 13 8 47:32 55 3:1 1:0
8 SS Lazio 36 13 12 11 39:37 51 0:1 4:0
9 Udinese Calcio 36 14 8 14 45:46 50 1:3 1:1
10 Bologna FC 35 14 7 14 42:41 49 2:3 1:2
11 US Sassuolo Calcio 36 14 7 15 44:46 49 0:1 3:0
12 Torino FC 36 12 8 16 41:59 44 0:3 2:1
13 Parma FC 36 10 12 14 27:45 42 1:2 2:1
14 Genoa CFC 36 10 11 15 40:48 41 0:2 2:1
15 ACF Fiorentina 36 8 14 14 38:49 38 0:1 1:2
16 Cagliari Calcio 36 9 10 17 36:51 37 2:2 4:0
17 U.S. Lecce 36 8 8 20 24:48 32 0:0 0:0
18 US Cremonese 36 7 10 19 30:53 31 0:0 0:0
19 Hellas Verona FC 36 3 11 22 24:58 20 - -
20 AC Pisa 1909 36 2 12 22 25:66 18 0:0 0:0