Nottingham Forest FC - znak

Nottingham Forest FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
55 18 (32.73%) 15 (27.27%) 22 (40%)

Poslední zápasy

Premier League 29.8.2026 13:30 Liverpool FC 2:2 Nottingham Forest FC
Premier League 22.8.2026 16:00 Nottingham Forest FC 0:1 Leeds United FC
Premier League 24.5.2026 17:00 Nottingham Forest FC 1:1 AFC Bournemouth
Premier League 17.5.2026 13:30 Manchester United FC 3:2 Nottingham Forest FC
Premier League 10.5.2026 15:00 Nottingham Forest FC 1:1 Newcastle United FC
Evropská liga 7.5.2026 21:00 Aston Villa FC 4:0 Nottingham Forest FC
Premier League 4.5.2026 16:00 Chelsea FC 1:3 Nottingham Forest FC
Evropská liga 30.4.2026 21:00 Nottingham Forest FC 1:0 Aston Villa FC
Premier League 24.4.2026 21:00 Sunderland AFC 0:5 Nottingham Forest FC
Premier League 19.4.2026 15:00 Nottingham Forest FC 4:1 Burnley FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Nottingham Forest FC Soupeři Celkem
Branky 1.36 1.29 2.65
Branky v 1. poločase 0.58 0.56 1.14
xG 1.56 1.4 2.96
Střely 13.93 12.25 26.18
Střely na bránu 4.73 3.98 8.71
Rohy 5.31 4.55 9.86
Žluté karty 1.65 1.82 3.47
Červené karty 0.04 0.04 0.08
Fauly 11.38 11.71 23.09
Držení míče 48.27% 51.73% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 18
(32.73%)
16
(29.09%)
31
(56.36%)
31
(56.36%)
31
(56.36%)
29
(52.73%)
17
(30.91%)
2
(3.64%)
23
(41.82%)
23
(41.82%)
Soupeř více 22
(40%)
19
(34.55%)
24
(43.64%)
24
(43.64%)
21
(38.18%)
20
(36.36%)
25
(45.45%)
2
(3.64%)
29
(52.73%)
31
(56.36%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Nottingham Forest FC 18x
(32.73%)
14x
(25.45%)
12x
(21.82%)
8x
(14.55%)
2x
(3.64%)
1x
(1.82%)
0x
(0%)
Soupeři 16x
(29.09%)
18x
(32.73%)
11x
(20%)
9x
(16.36%)
1x
(1.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 4x
(7.27%)
9x
(16.36%)
12x
(21.82%)
14x
(25.45%)
10x
(18.18%)
5x
(9.09%)
1x
(1.82%)
Nottingham Forest FC dá gól 37x (67.27%)
Soupeř dá gól 39x (70.91%)
Oba týmy dají gól 25x (45.45%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 8x (14.55%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (10.91%)
2 4 (7.27%)
3 6 (10.91%)
4+ 2 (3.64%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 12 (21.82%)
2 6 (10.91%)
3 3 (5.45%)
4+ 1 (1.82%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 12 (21.82%)
Výhra - remíza 3 (5.45%)
Výhra - prohra 1 (1.82%)
Remíza - výhra 4 (7.27%)
Remíza - remíza 9 (16.36%)
Remíza - prohra 7 (12.73%)
Prohra - výhra 2 (3.64%)
Prohra - remíza 3 (5.45%)
Prohra - prohra 14 (25.45%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 20 (36.36%)
z toho výher 15 (75%)
z toho remíz 4 (20%)
z toho proher 1 (5%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 31 (56.36%)
z toho výher 3 (9.68%)
z toho remíz 7 (22.58%)
z toho proher 21 (67.74%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 2
2:1 3
3:0 5
3:1 2
4:0 1
4:1 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 6
2:2 4
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 4
0:3 3
0:4 1
1:2 3
1:3 2
2:3 3

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Nottingham Forest FC 10x
(18.18%)
45x
(81.82%)
13x
(23.64%)
2x
(3.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(21.82%)
43x
(78.18%)
6x
(10.91%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
55x
(100%)
51x
(92.73%)
28x
(50.91%)
4x
(7.27%)
1x
(1.82%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 12 (21.82%)
2 2 (3.64%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (12.73%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)