Brighton and Hove Albion FC - znak

Brighton and Hove Albion FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 14 (38.89%) 11 (30.56%) 11 (30.56%)

Poslední zápasy

Premier League 9.5.2026 16:00 Brighton and Hove Albion FC 3:0 Wolverhampton Wanderers FC
Premier League 2.5.2026 16:00 Newcastle United FC 3:1 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 21.4.2026 21:00 Brighton and Hove Albion FC 3:0 Chelsea FC
Premier League 18.4.2026 18:30 Tottenham Hotspur FC 2:2 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 11.4.2026 16:00 Burnley FC 0:2 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 21.3.2026 13:45 Brighton and Hove Albion FC 2:1 Liverpool FC
Premier League 14.3.2026 16:00 Sunderland AFC 0:1 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 4.3.2026 20:30 Brighton and Hove Albion FC 0:1 Arsenal FC
Premier League 1.3.2026 15:00 Brighton and Hove Albion FC 2:1 Nottingham Forest FC
Premier League 21.2.2026 16:00 Brentford FC 0:2 Brighton and Hove Albion FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Brighton and Hove Albion FC Soupeři Celkem
Branky 1.44 1.17 2.61
Branky v 1. poločase 0.56 0.64 1.2
xG 1.52 1.35 2.87
Střely 12.83 11.86 24.69
Střely na bránu 4.61 3.89 8.5
Rohy 4.92 4.81 9.73
Žluté karty 2.39 2.14 4.53
Červené karty 0 0.03 0.03
Fauly 11.97 10.11 22.08
Držení míče 53.64% 46.36% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(38.89%)
11
(30.56%)
24
(66.67%)
21
(58.33%)
22
(61.11%)
15
(41.67%)
14
(38.89%)
0
(0%)
23
(63.89%)
20
(55.56%)
Soupeř více 11
(30.56%)
14
(38.89%)
11
(30.56%)
13
(36.11%)
12
(33.33%)
14
(38.89%)
11
(30.56%)
1
(2.78%)
11
(30.56%)
10
(27.78%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Brighton and Hove Albion FC 7x
(19.44%)
11x
(30.56%)
13x
(36.11%)
5x
(13.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(27.78%)
15x
(41.67%)
8x
(22.22%)
1x
(2.78%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.56%)
4x
(11.11%)
12x
(33.33%)
11x
(30.56%)
5x
(13.89%)
0x
(0%)
2x
(5.56%)
Brighton and Hove Albion FC dá gól 29x (80.56%)
Soupeř dá gól 26x (72.22%)
Oba týmy dají gól 21x (58.33%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (13.89%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (16.67%)
2 5 (13.89%)
3 3 (8.33%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (19.44%)
2 4 (11.11%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (25%)
Výhra - remíza 1 (2.78%)
Výhra - prohra 1 (2.78%)
Remíza - výhra 2 (5.56%)
Remíza - remíza 6 (16.67%)
Remíza - prohra 3 (8.33%)
Prohra - výhra 3 (8.33%)
Prohra - remíza 4 (11.11%)
Prohra - prohra 7 (19.44%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (44.44%)
z toho výher 11 (68.75%)
z toho remíz 3 (18.75%)
z toho proher 2 (12.5%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (50%)
z toho výher 3 (16.67%)
z toho remíz 6 (33.33%)
z toho proher 9 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 4
2:1 5
3:0 3
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 6
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 2
1:2 3
1:3 1
2:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Brighton and Hove Albion FC 4x
(11.11%)
32x
(88.89%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(22.22%)
28x
(77.78%)
3x
(8.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
35x
(97.22%)
15x
(41.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (8.33%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Premier League - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Arsenal FC 36 24 7 5 68:26 79 0:1 2:1
2 Manchester City FC 36 23 8 5 75:32 77 2:1 1:1
3 Manchester United FC 36 18 11 7 63:48 65 - 4:2
4 Aston Villa FC 37 18 8 11 54:48 62 3:4 1:0
5 Liverpool FC 37 17 8 12 62:52 59 2:1 2:0
6 AFC Bournemouth 36 13 16 7 56:52 55 1:1 2:1
7 Brighton and Hove Albion FC 36 14 11 11 52:42 53 - -
8 Brentford FC 36 14 9 13 52:49 51 2:1 0:2
9 Chelsea FC 36 13 10 13 55:49 49 3:0 1:3
10 Everton FC 36 13 10 13 46:46 49 1:1 2:0
11 Fulham FC 36 14 6 16 44:50 48 1:1 2:1
12 Sunderland AFC 36 12 12 12 37:46 48 0:0 0:1
13 Newcastle United FC 36 13 7 16 50:52 46 2:1 3:1
14 Leeds United FC 36 10 14 12 48:53 44 3:0 -
15 Crystal Palace FC 36 11 11 14 38:47 44 0:1 0:0
16 Nottingham Forest FC 36 11 10 15 45:47 43 2:1 0:2
17 Tottenham Hotspur FC 36 9 11 16 46:55 38 2:2 2:2
18 West Ham United FC 36 9 9 18 42:62 36 1:1 2:2
19 Burnley FC 36 4 9 23 37:73 21 2:0 0:2
20 Wolverhampton Wanderers FC 36 3 9 24 25:66 18 3:0 1:1