|
Burnley FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 36 | 4 (11.11%) | 9 (25%) | 23 (63.89%) |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Burnley FC | 2:2 | Aston Villa FC |
| Premier League | 1.5.2026 | 21:00 | Leeds United FC | 3:1 | Burnley FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | Burnley FC | 0:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 15:00 | Nottingham Forest FC | 4:1 | Burnley FC |
| Premier League | 11.4.2026 | 16:00 | Burnley FC | 0:2 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 16:00 | Fulham FC | 3:1 | Burnley FC |
| Premier League | 14.3.2026 | 16:00 | Burnley FC | 0:0 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 3.3.2026 | 20:30 | Everton FC | 2:0 | Burnley FC |
| Premier League | 28.2.2026 | 16:00 | Burnley FC | 3:4 | Brentford FC |
| Premier League | 21.2.2026 | 16:00 | Chelsea FC | 1:1 | Burnley FC |
| Statistika | Burnley FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.03 | 2.03 | 3.06 |
| Branky v 1. poločase | 0.44 | 1 | 1.44 |
| xG | 1.09 | 1.89 | 2.98 |
| Střely | 9.25 | 16.86 | 26.11 |
| Střely na bránu | 3.06 | 5.81 | 8.87 |
| Rohy | 3.58 | 6 | 9.58 |
| Žluté karty | 1.67 | 1.17 | 2.84 |
| Červené karty | 0.08 | 0.03 | 0.11 |
| Fauly | 10.17 | 9.17 | 19.34 |
| Držení míče | 41.69% | 58.31% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 4 (11.11%) |
4 (11.11%) |
5 (13.89%) |
5 (13.89%) |
6 (16.67%) |
7 (19.44%) |
16 (44.44%) |
3 (8.33%) |
18 (50%) |
7 (19.44%) |
| Soupeř více | 23 (63.89%) |
19 (52.78%) |
31 (86.11%) |
30 (83.33%) |
27 (75%) |
24 (66.67%) |
9 (25%) |
1 (2.78%) |
12 (33.33%) |
28 (77.78%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burnley FC | 13x (36.11%) |
12x (33.33%) |
8x (22.22%) |
3x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (11.11%) |
7x (19.44%) |
13x (36.11%) |
9x (25%) |
2x (5.56%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (5.56%) |
3x (8.33%) |
12x (33.33%) |
4x (11.11%) |
7x (19.44%) |
6x (16.67%) |
2x (5.56%) |
| Burnley FC dá gól | 23x (63.89%) |
| Soupeř dá gól | 32x (88.89%) |
| Oba týmy dají gól | 21x (58.33%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 9x (25%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.56%) |
| 2 | 2 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (25%) |
| 2 | 10 (27.78%) |
| 3 | 3 (8.33%) |
| 4+ | 1 (2.78%) |
| Výhra - Výhra | 2 (5.56%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.78%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.78%) |
| Remíza - výhra | 2 (5.56%) |
| Remíza - remíza | 6 (16.67%) |
| Remíza - prohra | 5 (13.89%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.56%) |
| Prohra - prohra | 17 (47.22%) |
| Počet zápasů | 8 (22.22%) |
| z toho výher | 3 (37.5%) |
| z toho remíz | 2 (25%) |
| z toho proher | 3 (37.5%) |
| Počet zápasů | 26 (72.22%) |
| z toho výher | 1 (3.85%) |
| z toho remíz | 5 (19.23%) |
| z toho proher | 20 (76.92%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 2:0 | 2 |
| 3:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 6 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 4 |
| 1:4 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 3 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Burnley FC | 18x (50%) |
18x (50%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (5.56%) |
34x (94.44%) |
14x (38.89%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
36x (100%) |
34x (94.44%) |
20x (55.56%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (33.33%) |
| 2 | 4 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal FC | 36 | 24 | 7 | 5 | 68:26 | 79 | 0:2 | - |
| 2 | Manchester City FC | 36 | 23 | 8 | 5 | 75:32 | 77 | 0:1 | 5:1 |
| 3 | Manchester United FC | 36 | 18 | 11 | 7 | 63:48 | 65 | 2:2 | 3:2 |
| 4 | Liverpool FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 60:48 | 59 | 0:1 | 1:1 |
| 5 | Aston Villa FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 50:46 | 59 | 2:2 | 2:1 |
| 6 | AFC Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56:52 | 55 | 0:0 | 1:1 |
| 7 | Brighton and Hove Albion FC | 36 | 14 | 11 | 11 | 52:42 | 53 | 0:2 | 2:0 |
| 8 | Brentford FC | 36 | 14 | 9 | 13 | 52:49 | 51 | 3:4 | 3:1 |
| 9 | Chelsea FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 55:49 | 49 | 0:2 | 1:1 |
| 10 | Everton FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 46:46 | 49 | 0:0 | 2:0 |
| 11 | Fulham FC | 36 | 14 | 6 | 16 | 44:50 | 48 | 2:3 | 3:1 |
| 12 | Sunderland AFC | 36 | 12 | 12 | 12 | 37:46 | 48 | 2:0 | 3:0 |
| 13 | Newcastle United FC | 36 | 13 | 7 | 16 | 50:52 | 46 | 1:3 | 2:1 |
| 14 | Leeds United FC | 36 | 10 | 14 | 12 | 48:53 | 44 | 2:0 | 3:1 |
| 15 | Crystal Palace FC | 36 | 11 | 11 | 14 | 38:47 | 44 | 0:1 | 2:3 |
| 16 | Nottingham Forest FC | 36 | 11 | 10 | 15 | 45:47 | 43 | 1:1 | 4:1 |
| 17 | Tottenham Hotspur FC | 36 | 9 | 11 | 16 | 46:55 | 38 | 2:2 | 3:0 |
| 18 | West Ham United FC | 36 | 9 | 9 | 18 | 42:62 | 36 | 0:2 | 3:2 |
| 19 | Burnley FC | 36 | 4 | 9 | 23 | 37:73 | 21 | - | - |
| 20 | Wolverhampton Wanderers FC | 36 | 3 | 9 | 24 | 25:66 | 18 | - | 2:3 |