|
FC Porto |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 34 | 28 (82.35%) | 4 (11.76%) | 2 (5.88%) |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 16:30 | FC Porto | 1:0 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 10.5.2026 | 19:00 | AVS Futebol SAD | 3:1 | FC Porto |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 21:30 | FC Porto | 1:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 19:00 | Estrela Amadora | 1:2 | FC Porto |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:0 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 21:30 | GD Estoril Praia | 1:3 | FC Porto |
| Primeira Liga | 4.4.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 22.3.2026 | 21:30 | SC Braga | 1:2 | FC Porto |
| Primeira Liga | 15.3.2026 | 21:30 | FC Porto | 3:0 | Moreirense FC |
| Primeira Liga | 8.3.2026 | 19:00 | SL Benfica | 2:2 | FC Porto |
| Statistika | FC Porto | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.94 | 0.53 | 2.47 |
| Branky v 1. poločase | 0.85 | 0.12 | 0.97 |
| xG | 1.66 | 1.01 | 2.67 |
| Střely | 14.44 | 9.62 | 24.06 |
| Střely na bránu | 5.26 | 2.41 | 7.67 |
| Rohy | 5.65 | 2.97 | 8.62 |
| Žluté karty | 2.21 | 2.74 | 4.95 |
| Červené karty | 0.09 | 0.15 | 0.24 |
| Fauly | 13.97 | 12.29 | 26.26 |
| Držení míče | 55.09% | 44.91% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 28 (82.35%) |
20 (58.82%) |
27 (79.41%) |
23 (67.65%) |
28 (82.35%) |
26 (76.47%) |
9 (26.47%) |
3 (8.82%) |
24 (70.59%) |
25 (73.53%) |
| Soupeř více | 2 (5.88%) |
2 (5.88%) |
7 (20.59%) |
8 (23.53%) |
4 (11.76%) |
6 (17.65%) |
19 (55.88%) |
3 (8.82%) |
8 (23.53%) |
7 (20.59%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Porto | 1x (2.94%) |
12x (35.29%) |
11x (32.35%) |
8x (23.53%) |
2x (5.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 21x (61.76%) |
9x (26.47%) |
3x (8.82%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.94%) |
9x (26.47%) |
5x (14.71%) |
11x (32.35%) |
8x (23.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| FC Porto dá gól | 33x (97.06%) |
| Soupeř dá gól | 13x (38.24%) |
| Oba týmy dají gól | 13x (38.24%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (5.88%) |
| X | Četnost |
| 1 | 14 (41.18%) |
| 2 | 7 (20.59%) |
| 3 | 5 (14.71%) |
| 4+ | 2 (5.88%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.94%) |
| 2 | 1 (2.94%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 18 (52.94%) |
| Výhra - remíza | 2 (5.88%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 10 (29.41%) |
| Remíza - remíza | 2 (5.88%) |
| Remíza - prohra | 0 (0%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 2 (5.88%) |
| Počet zápasů | 29 (85.29%) |
| z toho výher | 26 (89.66%) |
| z toho remíz | 3 (10.34%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 4 (11.76%) |
| z toho výher | 2 (50%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 2 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 9 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 5 |
| 3:1 | 3 |
| 4:0 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Porto | 1x (2.94%) |
33x (97.06%) |
8x (23.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 18x (52.94%) |
16x (47.06%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
34x (100%) |
32x (94.12%) |
6x (17.65%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 14 (41.18%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 34 | 28 | 4 | 2 | 66:18 | 88 | - | - |
| 2 | Sporting CP | 34 | 25 | 7 | 2 | 89:24 | 82 | 1:1 | 1:2 |
| 3 | SL Benfica | 34 | 23 | 11 | 0 | 74:25 | 80 | 0:0 | 2:2 |
| 4 | SC Braga | 34 | 16 | 11 | 7 | 64:36 | 59 | 2:1 | 1:2 |
| 5 | FC Famalicão | 34 | 15 | 11 | 8 | 42:29 | 56 | 2:2 | 0:1 |
| 6 | Gil Vicente FC | 34 | 13 | 11 | 10 | 47:38 | 50 | 3:0 | 0:2 |
| 7 | Moreirense FC | 34 | 12 | 7 | 15 | 37:49 | 43 | 3:0 | 1:2 |
| 8 | Vitória SC | 34 | 12 | 6 | 16 | 39:51 | 42 | 3:0 | 0:1 |
| 9 | FC Arouca | 34 | 12 | 6 | 16 | 47:64 | 42 | 3:1 | 0:4 |
| 10 | GD Estoril Praia | 34 | 10 | 9 | 15 | 54:57 | 39 | 1:0 | 1:3 |
| 11 | Alverca | 34 | 10 | 9 | 15 | 35:52 | 39 | 1:0 | 0:3 |
| 12 | CD Santa Clara | 34 | 9 | 9 | 16 | 32:41 | 36 | 1:0 | 0:1 |
| 13 | Rio Ave FC | 34 | 8 | 12 | 14 | 35:57 | 36 | 1:0 | 0:3 |
| 14 | CD Nacional | 34 | 9 | 7 | 18 | 37:45 | 34 | 1:0 | 0:1 |
| 15 | Estrela Amadora | 34 | 6 | 12 | 16 | 38:56 | 30 | 3:1 | 1:2 |
| 16 | Casa Pia AC | 34 | 6 | 12 | 16 | 31:57 | 30 | 4:0 | 2:1 |
| 17 | CD Tondela | 34 | 6 | 10 | 18 | 27:55 | 28 | 2:0 | 0:2 |
| 18 | AVS Futebol SAD | 34 | 3 | 12 | 19 | 27:67 | 21 | 2:0 | 3:1 |