Paris Saint-Germain - znak

Paris Saint-Germain

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 24 (72.73%) 4 (12.12%) 5 (15.15%)

Poslední zápasy

Ligue 1 13.5.2026 21:00 RC Lens 0:2 Paris Saint-Germain
Ligue 1 10.5.2026 21:00 Paris Saint-Germain 1:0 Stade Brestois 29
Ligue 1 2.5.2026 17:00 Paris Saint-Germain 2:2 FC Lorient
Ligue 1 25.4.2026 19:00 Angers SCO 0:3 Paris Saint-Germain
Ligue 1 22.4.2026 19:00 Paris Saint-Germain 3:0 FC Nantes
Ligue 1 19.4.2026 20:45 Paris Saint-Germain 1:2 Olympique Lyonnais
Ligue 1 3.4.2026 20:45 Paris Saint-Germain 3:1 Toulouse FC
Ligue 1 21.3.2026 21:05 OGC Nice 0:4 Paris Saint-Germain
Ligue 1 6.3.2026 20:45 Paris Saint-Germain 1:3 AS Monaco FC
Ligue 1 28.2.2026 21:05 Le Havre AC 0:1 Paris Saint-Germain

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Paris Saint-Germain Soupeři Celkem
Branky 2.21 0.82 3.03
Branky v 1. poločase 1 0.39 1.39
xG 2.1 0.97 3.07
Střely 17.91 8.52 26.43
Střely na bránu 6.79 3.06 9.85
Rohy 6.45 3.15 9.6
Žluté karty 1.03 1.27 2.3
Červené karty 0.06 0.12 0.18
Fauly 9.15 9.45 18.6
Držení míče 69% 31% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 24
(72.73%)
18
(54.55%)
32
(96.97%)
30
(90.91%)
29
(87.88%)
25
(75.76%)
11
(33.33%)
2
(6.06%)
16
(48.48%)
33
(100%)
Soupeř více 5
(15.15%)
5
(15.15%)
1
(3.03%)
2
(6.06%)
3
(9.09%)
3
(9.09%)
14
(42.42%)
4
(12.12%)
14
(42.42%)
0
(0%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Paris Saint-Germain 2x
(6.06%)
11x
(33.33%)
6x
(18.18%)
10x
(30.3%)
1x
(3.03%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
Soupeři 18x
(54.55%)
7x
(21.21%)
4x
(12.12%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
8x
(24.24%)
5x
(15.15%)
9x
(27.27%)
5x
(15.15%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
Paris Saint-Germain dá gól 31x (93.94%)
Soupeř dá gól 15x (45.45%)
Oba týmy dají gól 13x (39.39%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (15.15%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 10 (30.3%)
2 4 (12.12%)
3 7 (21.21%)
4+ 3 (9.09%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 2 (6.06%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 18 (54.55%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 6 (18.18%)
Remíza - remíza 3 (9.09%)
Remíza - prohra 1 (3.03%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (3.03%)
Prohra - prohra 4 (12.12%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 28 (84.85%)
z toho výher 24 (85.71%)
z toho remíz 4 (14.29%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 5 (15.15%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 5 (100%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 6
2:0 3
2:1 2
3:0 6
3:1 1
3:2 2
4:0 1
5:0 2
6:3 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 2
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
1:2 1
1:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Paris Saint-Germain 0x
(0%)
33x
(100%)
19x
(57.58%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 18x
(54.55%)
15x
(45.45%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
33x
(100%)
16x
(48.48%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 19 (57.58%)
2 2 (6.06%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.03%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Ligue 1 - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Paris Saint-Germain 33 24 4 5 73:27 76 - -
2 RC Lens 33 21 4 8 62:35 67 2:0 0:2
3 Lille OSC 33 18 7 8 52:35 61 3:0 1:1
4 Olympique Lyonnais 33 18 6 9 53:36 60 1:2 2:3
5 Stade Rennais FC 33 17 8 8 58:47 59 5:0 3:1
6 Olympique de Marseille 33 17 5 11 60:44 56 5:0 1:0
7 AS Monaco FC 33 16 6 11 56:49 54 1:3 1:0
8 RC Strasbourg 33 14 8 11 53:43 50 3:3 1:2
9 FC Lorient 33 11 12 10 48:49 45 2:2 1:1
10 Toulouse FC 33 12 8 13 47:46 44 3:1 3:6
11 Paris FC 33 10 11 12 45:49 41 2:1 -
12 Stade Brestois 29 33 10 8 15 42:54 38 1:0 0:3
13 Angers SCO 33 9 8 16 28:47 35 1:0 0:3
14 Le Havre AC 33 6 14 13 30:44 32 3:0 0:1
15 AJ Auxerre 33 7 10 16 32:44 31 2:0 0:1
16 OGC Nice 33 7 10 16 37:60 31 1:0 0:4
17 FC Nantes 33 5 8 20 29:52 23 3:0 0:1
18 FC Metz 33 3 7 23 32:76 16 3:0 2:3