AS Monaco FC - znak

AS Monaco FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 16 (48.48%) 6 (18.18%) 11 (33.33%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 AS Monaco FC 0:1 Lille OSC
Ligue 1 2.5.2026 19:00 FC Metz 1:2 AS Monaco FC
Ligue 1 25.4.2026 21:05 Toulouse FC 2:2 AS Monaco FC
Ligue 1 19.4.2026 15:00 AS Monaco FC 2:2 AJ Auxerre
Ligue 1 10.4.2026 19:00 Paris FC 4:1 AS Monaco FC
Ligue 1 5.4.2026 20:45 AS Monaco FC 2:1 Olympique de Marseille
Ligue 1 22.3.2026 15:00 Olympique Lyonnais 1:2 AS Monaco FC
Ligue 1 14.3.2026 21:05 AS Monaco FC 2:0 Stade Brestois 29
Ligue 1 6.3.2026 20:45 Paris Saint-Germain 1:3 AS Monaco FC
Ligue 1 28.2.2026 19:00 AS Monaco FC 2:0 Angers SCO

Průměrné statistiky na zápas

Statistika AS Monaco FC Soupeři Celkem
Branky 1.7 1.48 3.18
Branky v 1. poločase 0.58 0.61 1.19
xG 1.45 1.46 2.91
Střely 12.27 13.39 25.66
Střely na bránu 4.36 4.39 8.75
Rohy 5.03 4.33 9.36
Žluté karty 2.06 1.67 3.73
Červené karty 0.18 0.15 0.33
Fauly 12.82 10.52 23.34
Držení míče 53.55% 46.45% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 16
(48.48%)
9
(27.27%)
19
(57.58%)
13
(39.39%)
17
(51.52%)
21
(63.64%)
16
(48.48%)
6
(18.18%)
22
(66.67%)
18
(54.55%)
Soupeř více 11
(33.33%)
9
(27.27%)
14
(42.42%)
15
(45.45%)
11
(33.33%)
11
(33.33%)
13
(39.39%)
5
(15.15%)
10
(30.3%)
13
(39.39%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
AS Monaco FC 7x
(21.21%)
9x
(27.27%)
9x
(27.27%)
5x
(15.15%)
1x
(3.03%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(21.21%)
13x
(39.39%)
6x
(18.18%)
4x
(12.12%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(6.06%)
7x
(21.21%)
3x
(9.09%)
4x
(12.12%)
10x
(30.3%)
5x
(15.15%)
2x
(6.06%)
AS Monaco FC dá gól 26x (78.79%)
Soupeř dá gól 26x (78.79%)
Oba týmy dají gól 21x (63.64%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (21.21%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (24.24%)
2 6 (18.18%)
3 1 (3.03%)
4+ 1 (3.03%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (15.15%)
2 3 (9.09%)
3 3 (9.09%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (24.24%)
Výhra - remíza 1 (3.03%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 6 (18.18%)
Remíza - remíza 3 (9.09%)
Remíza - prohra 6 (18.18%)
Prohra - výhra 2 (6.06%)
Prohra - remíza 2 (6.06%)
Prohra - prohra 5 (15.15%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 14 (42.42%)
z toho výher 12 (85.71%)
z toho remíz 2 (14.29%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 17 (51.52%)
z toho výher 4 (23.53%)
z toho remíz 2 (11.76%)
z toho proher 11 (64.71%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 2
2:1 4
3:1 3
3:2 2
4:0 1
5:2 1
5:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 1
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 5
1:3 3
1:4 3

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
AS Monaco FC 5x
(15.15%)
28x
(84.85%)
5x
(15.15%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(21.21%)
26x
(78.79%)
6x
(18.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
30x
(90.91%)
12x
(36.36%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.03%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Ligue 1 - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Paris Saint-Germain 32 23 4 5 71:27 73 1:0 1:3
2 RC Lens 32 21 4 7 62:33 67 1:4 2:3
3 Lille OSC 33 18 7 8 52:35 61 0:1 1:0
4 Olympique Lyonnais 33 18 6 9 53:36 60 1:3 1:2
5 Stade Rennais FC 33 17 8 8 58:47 59 4:0 4:1
6 Olympique de Marseille 33 17 5 11 60:44 56 2:1 1:0
7 AS Monaco FC 33 16 6 11 56:49 54 - -
8 RC Strasbourg 32 13 8 11 51:42 47 3:2 -
9 FC Lorient 33 11 12 10 48:49 45 1:3 3:1
10 Toulouse FC 33 12 8 13 47:46 44 1:0 2:2
11 Paris FC 33 10 11 12 45:49 41 0:1 4:1
12 Stade Brestois 29 32 10 8 14 41:52 38 2:0 1:0
13 Angers SCO 33 9 8 16 28:47 35 2:0 1:1
14 Le Havre AC 33 6 14 13 30:44 32 3:1 0:0
15 AJ Auxerre 33 7 10 16 32:44 31 2:2 1:2
16 OGC Nice 33 7 10 16 37:60 31 2:2 0:0
17 FC Nantes 33 5 8 20 29:52 23 3:1 3:5
18 FC Metz 33 3 7 23 32:76 16 5:2 1:2