Olympique Lyonnais - znak

Olympique Lyonnais

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 18 (54.55%) 6 (18.18%) 9 (27.27%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 Toulouse FC 2:1 Olympique Lyonnais
Ligue 1 3.5.2026 20:45 Olympique Lyonnais 4:2 Stade Rennais FC
Ligue 1 25.4.2026 15:00 Olympique Lyonnais 3:2 AJ Auxerre
Ligue 1 19.4.2026 20:45 Paris Saint-Germain 1:2 Olympique Lyonnais
Ligue 1 12.4.2026 20:45 Olympique Lyonnais 2:0 FC Lorient
Ligue 1 5.4.2026 15:00 Angers SCO 0:0 Olympique Lyonnais
Ligue 1 22.3.2026 15:00 Olympique Lyonnais 1:2 AS Monaco FC
Ligue 1 15.3.2026 17:15 Le Havre AC 0:0 Olympique Lyonnais
Ligue 1 8.3.2026 20:45 Olympique Lyonnais 1:1 Paris FC
Ligue 1 1.3.2026 20:45 Olympique de Marseille 3:2 Olympique Lyonnais

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Olympique Lyonnais Soupeři Celkem
Branky 1.61 1.09 2.7
Branky v 1. poločase 0.82 0.36 1.18
xG 1.43 1.34 2.77
Střely 12.12 11.82 23.94
Střely na bránu 4.73 3.94 8.67
Rohy 5.45 4.91 10.36
Žluté karty 1.73 2.27 4
Červené karty 0.21 0.24 0.45
Fauly 13.09 13.42 26.51
Držení míče 54.61% 45.39% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 18
(54.55%)
15
(45.45%)
17
(51.52%)
15
(45.45%)
15
(45.45%)
18
(54.55%)
11
(33.33%)
6
(18.18%)
15
(45.45%)
20
(60.61%)
Soupeř více 9
(27.27%)
5
(15.15%)
16
(48.48%)
16
(48.48%)
14
(42.42%)
13
(39.39%)
18
(54.55%)
7
(21.21%)
18
(54.55%)
10
(30.3%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Olympique Lyonnais 5x
(15.15%)
13x
(39.39%)
8x
(24.24%)
5x
(15.15%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Soupeři 15x
(45.45%)
6x
(18.18%)
6x
(18.18%)
6x
(18.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 4x
(12.12%)
8x
(24.24%)
3x
(9.09%)
8x
(24.24%)
3x
(9.09%)
4x
(12.12%)
3x
(9.09%)
Olympique Lyonnais dá gól 28x (84.85%)
Soupeř dá gól 18x (54.55%)
Oba týmy dají gól 17x (51.52%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (21.21%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (33.33%)
2 4 (12.12%)
3 3 (9.09%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (21.21%)
2 2 (6.06%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 10 (30.3%)
Výhra - remíza 1 (3.03%)
Výhra - prohra 4 (12.12%)
Remíza - výhra 8 (24.24%)
Remíza - remíza 5 (15.15%)
Remíza - prohra 0 (0%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 5 (15.15%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 21 (63.64%)
z toho výher 16 (76.19%)
z toho remíz 1 (4.76%)
z toho proher 4 (19.05%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (24.24%)
z toho výher 2 (25%)
z toho remíz 1 (12.5%)
z toho proher 5 (62.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 7
2:0 2
2:1 3
3:0 2
3:1 1
3:2 1
4:2 1
5:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
1:2 3
1:3 2
2:3 3

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Olympique Lyonnais 9x
(27.27%)
24x
(72.73%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(27.27%)
24x
(72.73%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
31x
(93.94%)
11x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (12.12%)
2 1 (3.03%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (12.12%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Ligue 1 - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Paris Saint-Germain 33 24 4 5 73:27 76 2:3 1:2
2 RC Lens 33 21 4 8 62:35 67 - 0:1
3 Lille OSC 33 18 7 8 52:35 61 1:0 0:1
4 Olympique Lyonnais 33 18 6 9 53:36 60 - -
5 Stade Rennais FC 33 17 8 8 58:47 59 4:2 3:1
6 Olympique de Marseille 33 17 5 11 60:44 56 1:0 3:2
7 AS Monaco FC 33 16 6 11 56:49 54 1:2 1:3
8 RC Strasbourg 33 14 8 11 53:43 50 2:1 3:1
9 FC Lorient 33 11 12 10 48:49 45 2:0 1:0
10 Toulouse FC 33 12 8 13 47:46 44 1:2 2:1
11 Paris FC 33 10 11 12 45:49 41 1:1 3:3
12 Stade Brestois 29 33 10 8 15 42:54 38 2:1 0:0
13 Angers SCO 33 9 8 16 28:47 35 1:0 0:0
14 Le Havre AC 33 6 14 13 30:44 32 1:0 0:0
15 AJ Auxerre 33 7 10 16 32:44 31 3:2 0:0
16 OGC Nice 33 7 10 16 37:60 31 2:0 3:2
17 FC Nantes 33 5 8 20 29:52 23 3:0 0:1
18 FC Metz 33 3 7 23 32:76 16 3:0 2:5