FC Nantes - znak

FC Nantes

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 5 (15.15%) 8 (24.24%) 20 (60.61%)

Poslední zápasy

Ligue 1 8.5.2026 20:45 RC Lens 1:0 FC Nantes
Ligue 1 2.5.2026 15:00 FC Nantes 3:0 Olympique de Marseille
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Stade Rennais FC 2:1 FC Nantes
Ligue 1 22.4.2026 19:00 Paris Saint-Germain 3:0 FC Nantes
Ligue 1 19.4.2026 17:15 FC Nantes 1:1 Stade Brestois 29
Ligue 1 11.4.2026 19:00 AJ Auxerre 0:0 FC Nantes
Ligue 1 5.4.2026 17:15 FC Metz 0:0 FC Nantes
Ligue 1 22.3.2026 20:45 FC Nantes 2:3 RC Strasbourg
Ligue 1 7.3.2026 17:00 FC Nantes 0:1 Angers SCO
Ligue 1 1.3.2026 17:15 Lille OSC 1:0 FC Nantes

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Nantes Soupeři Celkem
Branky 0.88 1.58 2.46
Branky v 1. poločase 0.48 0.67 1.15
xG 1.2 1.56 2.76
Střely 11.3 13.52 24.82
Střely na bránu 3.27 4.85 8.12
Rohy 3.7 5.7 9.4
Žluté karty 1.91 2.24 4.15
Červené karty 0.09 0.12 0.21
Fauly 12.67 13.82 26.49
Držení míče 41.94% 58.06% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(15.15%)
7
(21.21%)
11
(33.33%)
15
(45.45%)
6
(18.18%)
7
(21.21%)
10
(30.3%)
3
(9.09%)
11
(33.33%)
7
(21.21%)
Soupeř více 20
(60.61%)
10
(30.3%)
22
(66.67%)
17
(51.52%)
23
(69.7%)
24
(72.73%)
16
(48.48%)
3
(9.09%)
17
(51.52%)
26
(78.79%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Nantes 14x
(42.42%)
11x
(33.33%)
6x
(18.18%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(21.21%)
11x
(33.33%)
8x
(24.24%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(9.09%)
8x
(24.24%)
7x
(21.21%)
8x
(24.24%)
3x
(9.09%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
FC Nantes dá gól 19x (57.58%)
Soupeř dá gól 26x (78.79%)
Oba týmy dají gól 15x (45.45%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (12.12%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 2 (6.06%)
3 1 (3.03%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 12 (36.36%)
2 4 (12.12%)
3 4 (12.12%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (12.12%)
Výhra - remíza 3 (9.09%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 1 (3.03%)
Remíza - remíza 3 (9.09%)
Remíza - prohra 12 (36.36%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (6.06%)
Prohra - prohra 8 (24.24%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 9 (27.27%)
z toho výher 5 (55.56%)
z toho remíz 3 (33.33%)
z toho proher 1 (11.11%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 21 (63.64%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 2 (9.52%)
z toho proher 19 (90.48%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
2:1 1
3:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 3
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 7
0:2 2
0:3 2
1:2 4
1:3 1
1:4 2
2:3 1
3:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Nantes 12x
(36.36%)
21x
(63.64%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(18.18%)
27x
(81.82%)
8x
(24.24%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
28x
(84.85%)
13x
(39.39%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (27.27%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Ligue 1 - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Paris Saint-Germain 33 24 4 5 73:27 76 0:1 3:0
2 RC Lens 33 21 4 8 62:35 67 1:2 1:0
3 Lille OSC 33 18 7 8 52:35 61 0:2 1:0
4 Olympique Lyonnais 33 18 6 9 53:36 60 0:1 3:0
5 Stade Rennais FC 33 17 8 8 58:47 59 2:2 2:1
6 Olympique de Marseille 33 17 5 11 60:44 56 3:0 0:2
7 AS Monaco FC 33 16 6 11 56:49 54 3:5 3:1
8 RC Strasbourg 33 14 8 11 53:43 50 2:3 1:0
9 FC Lorient 33 11 12 10 48:49 45 1:1 2:1
10 Toulouse FC 33 12 8 13 47:46 44 - 2:2
11 Paris FC 33 10 11 12 45:49 41 1:2 1:2
12 Stade Brestois 29 33 10 8 15 42:54 38 1:1 0:0
13 Angers SCO 33 9 8 16 28:47 35 0:1 4:1
14 Le Havre AC 33 6 14 13 30:44 32 2:0 1:1
15 AJ Auxerre 33 7 10 16 32:44 31 1:0 0:0
16 OGC Nice 33 7 10 16 37:60 31 1:4 1:0
17 FC Nantes 33 5 8 20 29:52 23 - -
18 FC Metz 33 3 7 23 32:76 16 0:2 0:0