Tottenham Hotspur FC - znak

Tottenham Hotspur FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
53 17 (32.08%) 14 (26.42%) 22 (41.51%)

Poslední zápasy

Premier League 11.5.2026 21:00 Tottenham Hotspur FC 1:1 Leeds United FC
Premier League 3.5.2026 20:00 Aston Villa FC 1:2 Tottenham Hotspur FC
Premier League 25.4.2026 16:00 Wolverhampton Wanderers FC 0:1 Tottenham Hotspur FC
Premier League 18.4.2026 18:30 Tottenham Hotspur FC 2:2 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 12.4.2026 15:00 Sunderland AFC 1:0 Tottenham Hotspur FC
Premier League 22.3.2026 15:15 Tottenham Hotspur FC 0:3 Nottingham Forest FC
Liga mistrů 18.3.2026 21:00 Tottenham Hotspur FC 3:2 Club Atlético de Madrid
Premier League 15.3.2026 17:30 Liverpool FC 1:1 Tottenham Hotspur FC
Liga mistrů 10.3.2026 21:00 Club Atlético de Madrid 5:2 Tottenham Hotspur FC
Premier League 5.3.2026 21:00 Tottenham Hotspur FC 1:3 Crystal Palace FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Tottenham Hotspur FC Soupeři Celkem
Branky 1.43 1.53 2.96
Branky v 1. poločase 0.6 0.7 1.3
xG 1.33 1.47 2.8
Střely 11.32 13.13 24.45
Střely na bránu 4.23 4.34 8.57
Rohy 5.04 4.92 9.96
Žluté karty 2.51 1.81 4.32
Červené karty 0.09 0.06 0.15
Fauly 12.09 10.23 22.32
Držení míče 48.51% 51.49% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 17
(32.08%)
16
(30.19%)
30
(56.6%)
26
(49.06%)
28
(52.83%)
23
(43.4%)
31
(58.49%)
4
(7.55%)
33
(62.26%)
26
(49.06%)
Soupeř více 22
(41.51%)
19
(35.85%)
23
(43.4%)
25
(47.17%)
22
(41.51%)
24
(45.28%)
12
(22.64%)
3
(5.66%)
15
(28.3%)
27
(50.94%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Tottenham Hotspur FC 10x
(18.87%)
19x
(35.85%)
16x
(30.19%)
7x
(13.21%)
1x
(1.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 16x
(30.19%)
9x
(16.98%)
19x
(35.85%)
4x
(7.55%)
3x
(5.66%)
2x
(3.77%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(3.77%)
7x
(13.21%)
11x
(20.75%)
16x
(30.19%)
10x
(18.87%)
5x
(9.43%)
2x
(3.77%)
Tottenham Hotspur FC dá gól 43x (81.13%)
Soupeř dá gól 37x (69.81%)
Oba týmy dají gól 29x (54.72%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 12x (22.64%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (13.21%)
2 4 (7.55%)
3 5 (9.43%)
4+ 1 (1.89%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (20.75%)
2 5 (9.43%)
3 6 (11.32%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 13 (24.53%)
Výhra - remíza 2 (3.77%)
Výhra - prohra 1 (1.89%)
Remíza - výhra 4 (7.55%)
Remíza - remíza 8 (15.09%)
Remíza - prohra 6 (11.32%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 4 (7.55%)
Prohra - prohra 15 (28.3%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 27 (50.94%)
z toho výher 17 (62.96%)
z toho remíz 5 (18.52%)
z toho proher 5 (18.52%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 24 (45.28%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 7 (29.17%)
z toho proher 17 (70.83%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 4
2:1 2
3:0 5
3:2 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4
2:2 8

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 3
0:3 2
1:2 7
1:3 1
1:4 3
2:3 1
2:5 1
3:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Tottenham Hotspur FC 13x
(24.53%)
40x
(75.47%)
4x
(7.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 11x
(20.75%)
42x
(79.25%)
10x
(18.87%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
53x
(100%)
51x
(96.23%)
17x
(32.08%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (5.66%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 11 (20.75%)
2 1 (1.89%)
3 0 (0%)