|
Paris FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 10 (30.3%) | 11 (33.33%) | 12 (36.36%) |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Stade Rennais FC | 2:1 | Paris FC |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 17:15 | Paris FC | 4:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 26.4.2026 | 17:15 | Paris FC | 0:1 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 17:15 | FC Metz | 1:3 | Paris FC |
| Ligue 1 | 10.4.2026 | 19:00 | Paris FC | 4:1 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 5.4.2026 | 17:15 | FC Lorient | 1:1 | Paris FC |
| Ligue 1 | 22.3.2026 | 17:15 | Paris FC | 3:2 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 15.3.2026 | 15:00 | RC Strasbourg | 0:0 | Paris FC |
| Ligue 1 | 8.3.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 1:1 | Paris FC |
| Ligue 1 | 1.3.2026 | 15:00 | Paris FC | 1:0 | OGC Nice |
| Statistika | Paris FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.36 | 1.48 | 2.84 |
| Branky v 1. poločase | 0.64 | 0.64 | 1.28 |
| xG | 1.27 | 1.41 | 2.68 |
| Střely | 11.48 | 12.55 | 24.03 |
| Střely na bránu | 3.79 | 4.06 | 7.85 |
| Rohy | 4.42 | 5.64 | 10.06 |
| Žluté karty | 1.94 | 1.48 | 3.42 |
| Červené karty | 0.15 | 0.09 | 0.24 |
| Fauly | 10.7 | 10.82 | 21.52 |
| Držení míče | 50.79% | 49.21% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (30.3%) |
8 (24.24%) |
14 (42.42%) |
14 (42.42%) |
11 (33.33%) |
14 (42.42%) |
18 (54.55%) |
4 (12.12%) |
14 (42.42%) |
20 (60.61%) |
| Soupeř více | 12 (36.36%) |
11 (33.33%) |
19 (57.58%) |
15 (45.45%) |
14 (42.42%) |
17 (51.52%) |
10 (30.3%) |
2 (6.06%) |
18 (54.55%) |
13 (39.39%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paris FC | 9x (27.27%) |
11x (33.33%) |
7x (21.21%) |
4x (12.12%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (24.24%) |
12x (36.36%) |
7x (21.21%) |
3x (9.09%) |
1x (3.03%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 4x (12.12%) |
5x (15.15%) |
6x (18.18%) |
7x (21.21%) |
3x (9.09%) |
5x (15.15%) |
3x (9.09%) |
| Paris FC dá gól | 24x (72.73%) |
| Soupeř dá gól | 25x (75.76%) |
| Oba týmy dají gól | 20x (60.61%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (21.21%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (18.18%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (24.24%) |
| 2 | 1 (3.03%) |
| 3 | 2 (6.06%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| Výhra - Výhra | 7 (21.21%) |
| Výhra - remíza | 1 (3.03%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 3 (9.09%) |
| Remíza - remíza | 7 (21.21%) |
| Remíza - prohra | 4 (12.12%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 3 (9.09%) |
| Prohra - prohra | 8 (24.24%) |
| Počet zápasů | 14 (42.42%) |
| z toho výher | 9 (64.29%) |
| z toho remíz | 3 (21.43%) |
| z toho proher | 2 (14.29%) |
| Počet zápasů | 15 (45.45%) |
| z toho výher | 1 (6.67%) |
| z toho remíz | 4 (26.67%) |
| z toho proher | 10 (66.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Paris FC | 10x (30.3%) |
23x (69.7%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (18.18%) |
27x (81.82%) |
6x (18.18%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
30x (90.91%) |
10x (30.3%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (12.12%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (12.12%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |