|
Real Madrid CF |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 24 (68.57%) | 5 (14.29%) | 6 (17.14%) |
| La Liga | 10.5.2026 | 21:00 | FC Barcelona | 2:0 | Real Madrid CF |
| La Liga | 3.5.2026 | 21:00 | RCD Espanyol | 0:2 | Real Madrid CF |
| La Liga | 24.4.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 1:1 | Real Madrid CF |
| La Liga | 21.4.2026 | 21:30 | Real Madrid CF | 2:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 10.4.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 1:1 | Girona FC |
| La Liga | 4.4.2026 | 16:15 | RCD Mallorca | 2:1 | Real Madrid CF |
| La Liga | 22.3.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 3:2 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 14.3.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 4:1 | Elche CF |
| La Liga | 6.3.2026 | 21:00 | RC Celta de Vigo | 1:2 | Real Madrid CF |
| La Liga | 2.3.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 0:1 | Getafe CF |
| Statistika | Real Madrid CF | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2 | 0.94 | 2.94 |
| Branky v 1. poločase | 0.83 | 0.37 | 1.2 |
| xG | 2.04 | 1.18 | 3.22 |
| Střely | 17.51 | 10.74 | 28.25 |
| Střely na bránu | 6.77 | 3.2 | 9.97 |
| Rohy | 6.51 | 3.66 | 10.17 |
| Žluté karty | 1.89 | 2.23 | 4.12 |
| Červené karty | 0.14 | 0.29 | 0.43 |
| Fauly | 10.09 | 14.14 | 24.23 |
| Držení míče | 58.86% | 41.14% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 24 (68.57%) |
16 (45.71%) |
30 (85.71%) |
29 (82.86%) |
31 (88.57%) |
27 (77.14%) |
12 (34.29%) |
3 (8.57%) |
9 (25.71%) |
29 (82.86%) |
| Soupeř více | 6 (17.14%) |
6 (17.14%) |
5 (14.29%) |
6 (17.14%) |
3 (8.57%) |
7 (20%) |
17 (48.57%) |
7 (20%) |
26 (74.29%) |
6 (17.14%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Madrid CF | 4x (11.43%) |
7x (20%) |
15x (42.86%) |
4x (11.43%) |
4x (11.43%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 12x (34.29%) |
16x (45.71%) |
6x (17.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.86%) |
3x (8.57%) |
11x (31.43%) |
11x (31.43%) |
3x (8.57%) |
4x (11.43%) |
2x (5.71%) |
| Real Madrid CF dá gól | 31x (88.57%) |
| Soupeř dá gól | 23x (65.71%) |
| Oba týmy dají gól | 20x (57.14%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (8.57%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (28.57%) |
| 2 | 7 (20%) |
| 3 | 5 (14.29%) |
| 4+ | 2 (5.71%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.57%) |
| 2 | 2 (5.71%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 15 (42.86%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.86%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 8 (22.86%) |
| Remíza - remíza | 3 (8.57%) |
| Remíza - prohra | 2 (5.71%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.86%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.86%) |
| Prohra - prohra | 4 (11.43%) |
| Počet zápasů | 24 (68.57%) |
| z toho výher | 22 (91.67%) |
| z toho remíz | 2 (8.33%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 10 (28.57%) |
| z toho výher | 2 (20%) |
| z toho remíz | 2 (20%) |
| z toho proher | 6 (60%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 6 |
| 2:1 | 7 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 3 |
| 5:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 2 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Madrid CF | 2x (5.71%) |
33x (94.29%) |
19x (54.29%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 15x (42.86%) |
20x (57.14%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
35x (100%) |
23x (65.71%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 14 (40%) |
| 2 | 2 (5.71%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91:32 | 91 | 2:1 | 2:0 |
| 2 | Real Madrid CF | 35 | 24 | 5 | 6 | 70:33 | 77 | - | - |
| 3 | Villarreal CF | 36 | 21 | 6 | 9 | 67:43 | 69 | 3:1 | 0:2 |
| 4 | Club Atlético de Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60:39 | 66 | 3:2 | 5:2 |
| 5 | Real Betis Balompié | 36 | 14 | 15 | 7 | 56:44 | 57 | 5:1 | 1:1 |
| 6 | RC Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51:47 | 50 | 0:2 | 1:2 |
| 7 | Getafe CF | 36 | 14 | 6 | 16 | 31:37 | 48 | 0:1 | 0:1 |
| 8 | Real Sociedad de Fútbol | 35 | 11 | 11 | 13 | 54:55 | 44 | 4:1 | 1:2 |
| 9 | Athletic Club | 36 | 13 | 5 | 18 | 40:53 | 44 | - | 0:3 |
| 10 | Rayo Vallecano de Madrid | 35 | 10 | 13 | 12 | 36:42 | 43 | 2:1 | 0:0 |
| 11 | Sevilla FC | 36 | 12 | 7 | 17 | 46:58 | 43 | 2:0 | - |
| 12 | CA Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43:47 | 42 | 1:0 | 2:1 |
| 13 | Valencia CF | 35 | 11 | 9 | 15 | 38:50 | 42 | 4:0 | 0:2 |
| 14 | RCD Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40:53 | 42 | 2:0 | 0:2 |
| 15 | Deportivo Alavés SAD | 36 | 10 | 10 | 16 | 42:54 | 40 | 2:1 | 1:2 |
| 16 | Elche CF | 36 | 9 | 12 | 15 | 47:56 | 39 | 4:1 | 2:2 |
| 17 | RCD Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44:55 | 39 | 2:1 | 2:1 |
| 18 | Girona FC | 35 | 9 | 12 | 14 | 37:52 | 39 | 1:1 | 1:1 |
| 19 | Levante UD | 36 | 10 | 9 | 17 | 44:59 | 39 | 2:0 | 1:4 |
| 20 | Real Oviedo SAD | 35 | 6 | 11 | 18 | 26:54 | 29 | - | 0:3 |