1. FC Union Berlin - znak

1. FC Union Berlin

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 9 (27.27%) 9 (27.27%) 15 (45.45%)

Poslední zápasy

Bundesliga 10.5.2026 19:30 1. FSV Mainz 05 1:3 1. FC Union Berlin
Bundesliga 2.5.2026 15:30 1. FC Union Berlin 2:2 1. FC Köln
Bundesliga 24.4.2026 20:30 RB Leipzig 3:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 18.4.2026 15:30 1. FC Union Berlin 1:2 VfL Wolfsburg
Bundesliga 11.4.2026 15:30 1. FC Heidenheim 3:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 5.4.2026 15:30 1. FC Union Berlin 1:1 FC St. Pauli
Bundesliga 21.3.2026 15:30 FC Bayern München 4:0 1. FC Union Berlin
Bundesliga 15.3.2026 17:30 SC Freiburg 0:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 8.3.2026 17:30 1. FC Union Berlin 1:4 SV Werder Bremen
Bundesliga 28.2.2026 15:30 VfL Borussia Mönchengladbach 1:0 1. FC Union Berlin

Průměrné statistiky na zápas

Statistika 1. FC Union Berlin Soupeři Celkem
Branky 1.21 1.76 2.97
Branky v 1. poločase 0.39 0.82 1.21
xG 1.36 1.46 2.82
Střely 12.3 13 25.3
Střely na bránu 3.73 4.48 8.21
Rohy 5.03 4.7 9.73
Žluté karty 2.03 1.88 3.91
Červené karty 0.09 0.12 0.21
Fauly 12.48 10.12 22.6
Držení míče 39.91% 60.09% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(27.27%)
7
(21.21%)
14
(42.42%)
15
(45.45%)
10
(30.3%)
16
(48.48%)
12
(36.36%)
3
(9.09%)
21
(63.64%)
8
(24.24%)
Soupeř více 15
(45.45%)
16
(48.48%)
18
(54.55%)
17
(51.52%)
18
(54.55%)
12
(36.36%)
11
(33.33%)
4
(12.12%)
11
(33.33%)
25
(75.76%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
1. FC Union Berlin 8x
(24.24%)
15x
(45.45%)
6x
(18.18%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(18.18%)
10x
(30.3%)
6x
(18.18%)
8x
(24.24%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(6.06%)
6x
(18.18%)
5x
(15.15%)
5x
(15.15%)
11x
(33.33%)
2x
(6.06%)
2x
(6.06%)
1. FC Union Berlin dá gól 25x (75.76%)
Soupeř dá gól 27x (81.82%)
Oba týmy dají gól 21x (63.64%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (18.18%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (18.18%)
2 3 (9.09%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (15.15%)
2 6 (18.18%)
3 3 (9.09%)
4+ 1 (3.03%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (18.18%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 3 (9.09%)
Remíza - remíza 5 (15.15%)
Remíza - prohra 2 (6.06%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 4 (12.12%)
Prohra - prohra 12 (36.36%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 13 (39.39%)
z toho výher 9 (69.23%)
z toho remíz 1 (7.69%)
z toho proher 3 (23.08%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (54.55%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 6 (33.33%)
z toho proher 12 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:1 1
3:1 3
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:3 2
0:4 1
1:2 2
1:3 4
1:4 1
2:3 1
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
1. FC Union Berlin 6x
(18.18%)
27x
(81.82%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(15.15%)
28x
(84.85%)
5x
(15.15%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
32x
(96.97%)
8x
(24.24%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (15.15%)
2 1 (3.03%)
3 0 (0%)

Bundesliga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Bayern München 33 27 5 1 117:35 86 2:2 4:0
2 Borussia Dortmund 33 21 7 5 68:34 70 0:3 3:0
3 RB Leipzig 33 20 5 8 65:43 65 3:1 3:1
4 VfB Stuttgart 33 18 7 8 69:47 61 2:1 1:1
5 TSG 1899 Hoffenheim 33 18 7 8 65:48 61 2:4 3:1
6 Bayer 04 Leverkusen 33 17 7 9 67:46 58 1:0 2:0
7 SC Freiburg 33 12 8 13 47:56 44 0:0 0:1
8 Eintracht Frankfurt 33 11 10 12 59:63 43 1:1 3:4
9 FC Augsburg 33 12 7 14 45:57 43 - 1:1
10 1. FSV Mainz 05 33 9 10 14 42:53 37 2:2 1:3
11 Hamburger SV 33 9 10 14 39:53 37 0:0 3:2
12 1. FC Union Berlin 33 9 9 15 40:58 36 - -
13 VfL Borussia Mönchengladbach 33 8 11 14 38:53 35 3:1 1:0
14 1. FC Köln 33 7 11 15 48:58 32 2:2 0:1
15 SV Werder Bremen 33 8 8 17 37:58 32 1:4 1:0
16 VfL Wolfsburg 33 6 8 19 42:68 26 1:2 3:1
17 FC St. Pauli 33 6 8 19 28:57 26 1:1 0:1
18 1. FC Heidenheim 33 6 8 19 41:70 26 1:2 3:1