|
Club Atlético de Madrid |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 61 | 33 (54.1%) | 9 (14.75%) | 19 (31.15%) |
| La Liga | 5.9.2026 | 16:15 | Athletic Club | 3:0 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 29.8.2026 | 21:30 | Sevilla FC | 1:3 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 23.8.2026 | 17:00 | Club Atlético de Madrid | 2:2 | Villarreal CF |
| La Liga | 19.8.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 2:0 | Málaga CF |
| La Liga | 24.5.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 5:1 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 17.5.2026 | 19:00 | Club Atlético de Madrid | 1:0 | Girona FC |
| La Liga | 12.5.2026 | 21:30 | CA Osasuna | 1:2 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 9.5.2026 | 18:30 | Club Atlético de Madrid | 0:1 | RC Celta de Vigo |
| Liga mistrů | 5.5.2026 | 21:00 | Arsenal FC | 1:0 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 2.5.2026 | 16:15 | Valencia CF | 0:2 | Club Atlético de Madrid |
| Statistika | Club Atlético de Madrid | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.87 | 1.33 | 3.2 |
| Branky v 1. poločase | 0.9 | 0.61 | 1.51 |
| xG | 1.59 | 1.44 | 3.03 |
| Střely | 13.62 | 12.41 | 26.03 |
| Střely na bránu | 5.2 | 4.34 | 9.54 |
| Rohy | 5.95 | 4.52 | 10.47 |
| Žluté karty | 1.85 | 1.85 | 3.7 |
| Červené karty | 0.1 | 0.08 | 0.18 |
| Fauly | 11.03 | 9.7 | 20.73 |
| Držení míče | 51.69% | 48.31% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 33 (54.1%) |
20 (32.79%) |
37 (60.66%) |
34 (55.74%) |
33 (54.1%) |
39 (63.93%) |
23 (37.7%) |
6 (9.84%) |
33 (54.1%) |
36 (59.02%) |
| Soupeř více | 19 (31.15%) |
13 (21.31%) |
24 (39.34%) |
24 (39.34%) |
22 (36.07%) |
19 (31.15%) |
24 (39.34%) |
5 (8.2%) |
23 (37.7%) |
25 (40.98%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Atlético de Madrid | 9x (14.75%) |
19x (31.15%) |
15x (24.59%) |
11x (18.03%) |
3x (4.92%) |
4x (6.56%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 19x (31.15%) |
17x (27.87%) |
14x (22.95%) |
9x (14.75%) |
1x (1.64%) |
1x (1.64%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (1.64%) |
11x (18.03%) |
11x (18.03%) |
14x (22.95%) |
8x (13.11%) |
10x (16.39%) |
6x (9.84%) |
| Club Atlético de Madrid dá gól | 52x (85.25%) |
| Soupeř dá gól | 42x (68.85%) |
| Oba týmy dají gól | 34x (55.74%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 14x (22.95%) |
| X | Četnost |
| 1 | 14 (22.95%) |
| 2 | 10 (16.39%) |
| 3 | 6 (9.84%) |
| 4+ | 3 (4.92%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (21.31%) |
| 2 | 1 (1.64%) |
| 3 | 3 (4.92%) |
| 4+ | 2 (3.28%) |
| Výhra - Výhra | 17 (27.87%) |
| Výhra - remíza | 2 (3.28%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.64%) |
| Remíza - výhra | 15 (24.59%) |
| Remíza - remíza | 5 (8.2%) |
| Remíza - prohra | 8 (13.11%) |
| Prohra - výhra | 1 (1.64%) |
| Prohra - remíza | 2 (3.28%) |
| Prohra - prohra | 10 (16.39%) |
| Počet zápasů | 41 (67.21%) |
| z toho výher | 30 (73.17%) |
| z toho remíz | 6 (14.63%) |
| z toho proher | 5 (12.2%) |
| Počet zápasů | 19 (31.15%) |
| z toho výher | 3 (15.79%) |
| z toho remíz | 2 (10.53%) |
| z toho proher | 14 (73.68%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 7 |
| 2:0 | 6 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 4 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 5:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:3 | 3 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 5 |
| 1:3 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 4 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Atlético de Madrid | 10x (16.39%) |
51x (83.61%) |
12x (19.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 15x (24.59%) |
46x (75.41%) |
16x (26.23%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
61x (100%) |
61x (100%) |
31x (50.82%) |
2x (3.28%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (19.67%) |
| 2 | 1 (1.64%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (16.39%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |