|
Club Atlético de Madrid |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 19 (54.29%) | 6 (17.14%) | 10 (28.57%) |
| La Liga | 9.5.2026 | 18:30 | Club Atlético de Madrid | 0:1 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 2.5.2026 | 16:15 | Valencia CF | 0:2 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 25.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 3:2 | Athletic Club |
| La Liga | 22.4.2026 | 19:00 | Elche CF | 3:2 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 11.4.2026 | 21:00 | Sevilla FC | 2:1 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 4.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 22.3.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 3:2 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 14.3.2026 | 16:15 | Club Atlético de Madrid | 1:0 | Getafe CF |
| La Liga | 7.3.2026 | 18:30 | Club Atlético de Madrid | 3:2 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 28.2.2026 | 21:00 | Real Oviedo SAD | 0:1 | Club Atlético de Madrid |
| Statistika | Club Atlético de Madrid | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.66 | 1.09 | 2.75 |
| Branky v 1. poločase | 0.74 | 0.51 | 1.25 |
| xG | 1.59 | 1.24 | 2.83 |
| Střely | 13.23 | 10.83 | 24.06 |
| Střely na bránu | 5.2 | 3.37 | 8.57 |
| Rohy | 6.4 | 4.06 | 10.46 |
| Žluté karty | 2 | 1.91 | 3.91 |
| Červené karty | 0.11 | 0.06 | 0.17 |
| Fauly | 11.26 | 9.77 | 21.03 |
| Držení míče | 53.89% | 46.11% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 19 (54.29%) |
10 (28.57%) |
24 (68.57%) |
21 (60%) |
22 (62.86%) |
24 (68.57%) |
12 (34.29%) |
4 (11.43%) |
20 (57.14%) |
24 (68.57%) |
| Soupeř více | 10 (28.57%) |
4 (11.43%) |
11 (31.43%) |
12 (34.29%) |
10 (28.57%) |
8 (22.86%) |
13 (37.14%) |
2 (5.71%) |
14 (40%) |
11 (31.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Atlético de Madrid | 5x (14.29%) |
14x (40%) |
7x (20%) |
7x (20%) |
1x (2.86%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 13x (37.14%) |
10x (28.57%) |
8x (22.86%) |
4x (11.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.86%) |
8x (22.86%) |
9x (25.71%) |
8x (22.86%) |
2x (5.71%) |
5x (14.29%) |
2x (5.71%) |
| Club Atlético de Madrid dá gól | 30x (85.71%) |
| Soupeř dá gól | 22x (62.86%) |
| Oba týmy dají gól | 18x (51.43%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (20%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (25.71%) |
| 2 | 6 (17.14%) |
| 3 | 4 (11.43%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (22.86%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 7 (20%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.86%) |
| Výhra - prohra | 2 (5.71%) |
| Remíza - výhra | 11 (31.43%) |
| Remíza - remíza | 5 (14.29%) |
| Remíza - prohra | 5 (14.29%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.86%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 3 (8.57%) |
| Počet zápasů | 27 (77.14%) |
| z toho výher | 17 (62.96%) |
| z toho remíz | 5 (18.52%) |
| z toho proher | 5 (18.52%) |
| Počet zápasů | 7 (20%) |
| z toho výher | 2 (28.57%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 5 (71.43%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 3 |
| 4:2 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 5 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Atlético de Madrid | 5x (14.29%) |
30x (85.71%) |
8x (22.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 14x (40%) |
21x (60%) |
7x (20%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
35x (100%) |
11x (31.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (28.57%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91:31 | 91 | 1:2 | 3:1 |
| 2 | Real Madrid CF | 35 | 24 | 5 | 6 | 70:33 | 77 | 5:2 | 3:2 |
| 3 | Villarreal CF | 35 | 21 | 6 | 8 | 65:40 | 69 | 2:0 | - |
| 4 | Club Atlético de Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58:38 | 63 | - | - |
| 5 | Real Betis Balompié | 35 | 13 | 15 | 7 | 54:43 | 54 | 0:1 | 0:2 |
| 6 | RC Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49:44 | 50 | 0:1 | 1:1 |
| 7 | Getafe CF | 35 | 13 | 6 | 16 | 28:36 | 45 | 1:0 | 0:1 |
| 8 | Real Sociedad de Fútbol | 35 | 11 | 11 | 13 | 54:55 | 44 | 3:2 | 1:1 |
| 9 | Athletic Club | 35 | 13 | 5 | 17 | 40:51 | 44 | 3:2 | 1:0 |
| 10 | CA Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42:45 | 42 | 1:0 | - |
| 11 | Rayo Vallecano de Madrid | 34 | 10 | 12 | 12 | 35:41 | 42 | 3:2 | 3:0 |
| 12 | Valencia CF | 35 | 11 | 9 | 15 | 38:50 | 42 | 2:1 | 0:2 |
| 13 | Sevilla FC | 35 | 11 | 7 | 17 | 43:56 | 40 | 3:0 | 2:1 |
| 14 | Elche CF | 35 | 9 | 12 | 14 | 46:54 | 39 | 1:1 | 3:2 |
| 15 | RCD Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43:52 | 39 | 3:0 | 1:1 |
| 16 | RCD Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38:53 | 39 | 4:2 | 2:1 |
| 17 | Girona FC | 34 | 9 | 11 | 14 | 36:51 | 38 | - | 0:3 |
| 18 | Deportivo Alavés SAD | 35 | 9 | 10 | 16 | 41:54 | 37 | 1:0 | 1:1 |
| 19 | Levante UD | 35 | 9 | 9 | 17 | 41:57 | 36 | 3:1 | 0:0 |
| 20 | Real Oviedo SAD | 35 | 6 | 11 | 18 | 26:54 | 29 | 2:0 | 0:1 |