|
Everton FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 39 | 12 (30.77%) | 12 (30.77%) | 15 (38.46%) |
| Premier League | 29.8.2026 | 16:00 | AFC Bournemouth | 1:1 | Everton FC |
| Premier League | 22.8.2026 | 16:00 | Everton FC | 2:0 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:0 | Everton FC |
| Premier League | 17.5.2026 | 16:00 | Everton FC | 1:3 | Sunderland AFC |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:2 | Everton FC |
| Premier League | 4.5.2026 | 21:00 | Everton FC | 3:3 | Manchester City FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 16:00 | West Ham United FC | 2:1 | Everton FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 15:00 | Everton FC | 1:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 11.4.2026 | 16:00 | Brentford FC | 2:2 | Everton FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 18:30 | Everton FC | 3:0 | Chelsea FC |
| Statistika | Everton FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.18 | 1.31 | 2.49 |
| Branky v 1. poločase | 0.44 | 0.59 | 1.03 |
| xG | 1.36 | 1.55 | 2.91 |
| Střely | 11.64 | 13.9 | 25.54 |
| Střely na bránu | 3.9 | 4.26 | 8.16 |
| Rohy | 4.56 | 5.26 | 9.82 |
| Žluté karty | 1.79 | 1.77 | 3.56 |
| Červené karty | 0.1 | 0 | 0.1 |
| Fauly | 11.03 | 11.44 | 22.47 |
| Držení míče | 43.72% | 56.28% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 12 (30.77%) |
13 (33.33%) |
16 (41.03%) |
15 (38.46%) |
16 (41.03%) |
16 (41.03%) |
13 (33.33%) |
3 (7.69%) |
17 (43.59%) |
7 (17.95%) |
| Soupeř více | 15 (38.46%) |
15 (38.46%) |
23 (58.97%) |
24 (61.54%) |
20 (51.28%) |
20 (51.28%) |
16 (41.03%) |
0 (0%) |
20 (51.28%) |
30 (76.92%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Everton FC | 10x (25.64%) |
16x (41.03%) |
9x (23.08%) |
4x (10.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (28.21%) |
12x (30.77%) |
11x (28.21%) |
3x (7.69%) |
2x (5.13%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (5.13%) |
6x (15.38%) |
15x (38.46%) |
9x (23.08%) |
3x (7.69%) |
2x (5.13%) |
2x (5.13%) |
| Everton FC dá gól | 29x (74.36%) |
| Soupeř dá gól | 28x (71.79%) |
| Oba týmy dají gól | 20x (51.28%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (12.82%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (15.38%) |
| 2 | 4 (10.26%) |
| 3 | 2 (5.13%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (17.95%) |
| 2 | 6 (15.38%) |
| 3 | 2 (5.13%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 8 (20.51%) |
| Výhra - remíza | 3 (7.69%) |
| Výhra - prohra | 2 (5.13%) |
| Remíza - výhra | 2 (5.13%) |
| Remíza - remíza | 5 (12.82%) |
| Remíza - prohra | 4 (10.26%) |
| Prohra - výhra | 2 (5.13%) |
| Prohra - remíza | 4 (10.26%) |
| Prohra - prohra | 9 (23.08%) |
| Počet zápasů | 16 (41.03%) |
| z toho výher | 10 (62.5%) |
| z toho remíz | 4 (25%) |
| z toho proher | 2 (12.5%) |
| Počet zápasů | 21 (53.85%) |
| z toho výher | 2 (9.52%) |
| z toho remíz | 6 (28.57%) |
| z toho proher | 13 (61.9%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Everton FC | 4x (10.26%) |
35x (89.74%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (15.38%) |
33x (84.62%) |
7x (17.95%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
39x (100%) |
38x (97.44%) |
17x (43.59%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (10.26%) |
| 2 | 1 (2.56%) |
| 3 | 0 (0%) |