Getafe CF - znak

Getafe CF

Počet zápasů Výher Remíz Proher
35 13 (37.14%) 6 (17.14%) 16 (45.71%)

Poslední zápasy

La Liga 10.5.2026 18:30 Real Oviedo SAD 0:0 Getafe CF
La Liga 3.5.2026 16:15 Getafe CF 0:2 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 25.4.2026 16:15 Getafe CF 0:2 FC Barcelona
La Liga 22.4.2026 20:00 Real Sociedad de Fútbol 0:1 Getafe CF
La Liga 13.4.2026 21:00 Levante UD 1:0 Getafe CF
La Liga 5.4.2026 14:00 Getafe CF 2:0 Athletic Club
La Liga 21.3.2026 16:15 RCD Espanyol 1:2 Getafe CF
La Liga 14.3.2026 16:15 Club Atlético de Madrid 1:0 Getafe CF
La Liga 8.3.2026 16:15 Getafe CF 2:0 Real Betis Balompié
La Liga 2.3.2026 21:00 Real Madrid CF 0:1 Getafe CF

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Getafe CF Soupeři Celkem
Branky 0.8 1.03 1.83
Branky v 1. poločase 0.34 0.4 0.74
xG 1.09 1.3 2.39
Střely 9.46 11 20.46
Střely na bránu 2.8 4.09 6.89
Rohy 4.46 4.71 9.17
Žluté karty 2.86 2.23 5.09
Červené karty 0.2 0.14 0.34
Fauly 15.11 14.2 29.31
Držení míče 39.69% 60.31% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 13
(37.14%)
7
(20%)
16
(45.71%)
13
(37.14%)
8
(22.86%)
14
(40%)
18
(51.43%)
5
(14.29%)
18
(51.43%)
6
(17.14%)
Soupeř více 16
(45.71%)
11
(31.43%)
19
(54.29%)
19
(54.29%)
19
(54.29%)
20
(57.14%)
10
(28.57%)
3
(8.57%)
13
(37.14%)
28
(80%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Getafe CF 16x
(45.71%)
10x
(28.57%)
9x
(25.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 11x
(31.43%)
16x
(45.71%)
5x
(14.29%)
2x
(5.71%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.71%)
12x
(34.29%)
12x
(34.29%)
8x
(22.86%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Getafe CF dá gól 19x (54.29%)
Soupeř dá gól 24x (68.57%)
Oba týmy dají gól 10x (28.57%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 0x (0%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (22.86%)
2 5 (14.29%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 10 (28.57%)
2 3 (8.57%)
3 2 (5.71%)
4+ 1 (2.86%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (20%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 6 (17.14%)
Remíza - remíza 4 (11.43%)
Remíza - prohra 7 (20%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (5.71%)
Prohra - prohra 9 (25.71%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (45.71%)
z toho výher 13 (81.25%)
z toho remíz 2 (12.5%)
z toho proher 1 (6.25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 17 (48.57%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 2 (11.76%)
z toho proher 15 (88.24%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 5
2:1 4

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 8
0:2 3
0:3 2
0:4 1
1:2 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Getafe CF 17x
(48.57%)
18x
(51.43%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(34.29%)
23x
(65.71%)
3x
(8.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
35x
(100%)
24x
(68.57%)
5x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.86%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (14.29%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

La Liga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Barcelona 35 30 1 4 91:31 91 0:2 3:0
2 Real Madrid CF 35 24 5 6 70:33 77 0:1 0:1
3 Villarreal CF 35 21 6 8 65:40 69 2:1 2:0
4 Club Atlético de Madrid 35 19 6 10 58:38 63 0:1 1:0
5 Real Betis Balompié 35 13 15 7 54:43 54 2:0 4:0
6 RC Celta de Vigo 35 13 11 11 49:44 50 0:0 0:2
7 Getafe CF 35 13 6 16 28:36 45 - -
8 Real Sociedad de Fútbol 35 11 11 13 54:55 44 1:2 0:1
9 Athletic Club 35 13 5 17 40:51 44 2:0 0:1
10 CA Osasuna 35 11 9 15 42:45 42 - 2:1
11 Rayo Vallecano de Madrid 34 10 12 12 35:41 42 0:2 1:1
12 Valencia CF 35 11 9 15 38:50 42 0:1 3:0
13 Sevilla FC 35 11 7 17 43:56 40 0:1 1:2
14 Elche CF 35 9 12 14 46:54 39 1:0 -
15 RCD Mallorca 35 10 9 16 43:52 39 - 1:0
16 RCD Espanyol 35 10 9 16 38:53 39 0:1 1:2
17 Girona FC 34 9 11 14 36:51 38 2:1 1:1
18 Deportivo Alavés SAD 35 9 10 16 41:54 37 1:1 0:2
19 Levante UD 35 9 9 17 41:57 36 1:1 1:0
20 Real Oviedo SAD 35 6 11 18 26:54 29 2:0 0:0