|
Rayo Vallecano de Madrid |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 53 | 20 (37.74%) | 15 (28.3%) | 18 (33.96%) |
| La Liga | 31.8.2026 | 21:30 | FC Barcelona | 5:2 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 20.8.2026 | 21:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 1:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 15.8.2026 | 21:30 | Sevilla FC | 2:1 | Rayo Vallecano de Madrid |
| Konferenční liga | 27.5.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 1:0 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | Deportivo Alavés SAD | 1:2 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 17.5.2026 | 19:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 2:0 | Villarreal CF |
| La Liga | 14.5.2026 | 19:00 | Valencia CF | 1:1 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 11.5.2026 | 21:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 1:1 | Girona FC |
| Konferenční liga | 7.5.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 0:1 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 3.5.2026 | 16:15 | Getafe CF | 0:2 | Rayo Vallecano de Madrid |
| Statistika | Rayo Vallecano de Madrid | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.25 | 1.23 | 2.48 |
| Branky v 1. poločase | 0.55 | 0.53 | 1.08 |
| xG | 1.57 | 1.38 | 2.95 |
| Střely | 14.34 | 12.04 | 26.38 |
| Střely na bránu | 4.87 | 4.15 | 9.02 |
| Rohy | 5.7 | 5.19 | 10.89 |
| Žluté karty | 2.6 | 2.43 | 5.03 |
| Červené karty | 0.21 | 0.09 | 0.3 |
| Fauly | 13.51 | 11.38 | 24.89 |
| Držení míče | 52.91% | 47.09% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 20 (37.74%) |
16 (30.19%) |
29 (54.72%) |
28 (52.83%) |
23 (43.4%) |
31 (58.49%) |
24 (45.28%) |
7 (13.21%) |
32 (60.38%) |
35 (66.04%) |
| Soupeř více | 18 (33.96%) |
16 (30.19%) |
23 (43.4%) |
24 (45.28%) |
17 (32.08%) |
21 (39.62%) |
20 (37.74%) |
3 (5.66%) |
18 (33.96%) |
17 (32.08%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rayo Vallecano de Madrid | 14x (26.42%) |
21x (39.62%) |
9x (16.98%) |
9x (16.98%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 17x (32.08%) |
20x (37.74%) |
7x (13.21%) |
6x (11.32%) |
2x (3.77%) |
1x (1.89%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (5.66%) |
11x (20.75%) |
15x (28.3%) |
13x (24.53%) |
7x (13.21%) |
2x (3.77%) |
2x (3.77%) |
| Rayo Vallecano de Madrid dá gól | 39x (73.58%) |
| Soupeř dá gól | 36x (67.92%) |
| Oba týmy dají gól | 25x (47.17%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (9.43%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (18.87%) |
| 2 | 5 (9.43%) |
| 3 | 5 (9.43%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (16.98%) |
| 2 | 4 (7.55%) |
| 3 | 3 (5.66%) |
| 4+ | 2 (3.77%) |
| Výhra - Výhra | 11 (20.75%) |
| Výhra - remíza | 3 (5.66%) |
| Výhra - prohra | 2 (3.77%) |
| Remíza - výhra | 6 (11.32%) |
| Remíza - remíza | 10 (18.87%) |
| Remíza - prohra | 5 (9.43%) |
| Prohra - výhra | 3 (5.66%) |
| Prohra - remíza | 2 (3.77%) |
| Prohra - prohra | 11 (20.75%) |
| Počet zápasů | 27 (50.94%) |
| z toho výher | 17 (62.96%) |
| z toho remíz | 7 (25.93%) |
| z toho proher | 3 (11.11%) |
| Počet zápasů | 23 (43.4%) |
| z toho výher | 3 (13.04%) |
| z toho remíz | 5 (21.74%) |
| z toho proher | 15 (65.22%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 5 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 10 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rayo Vallecano de Madrid | 8x (15.09%) |
45x (84.91%) |
13x (24.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (18.87%) |
43x (81.13%) |
6x (11.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
53x (100%) |
50x (94.34%) |
23x (43.4%) |
2x (3.77%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (16.98%) |
| 2 | 1 (1.89%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (5.66%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |