|
Villarreal CF |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 21 (60%) | 6 (17.14%) | 8 (22.86%) |
| La Liga | 10.5.2026 | 14:00 | RCD Mallorca | 1:1 | Villarreal CF |
| La Liga | 2.5.2026 | 14:00 | Villarreal CF | 5:1 | Levante UD |
| La Liga | 26.4.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 2:1 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 23.4.2026 | 21:30 | Real Oviedo SAD | 1:1 | Villarreal CF |
| La Liga | 12.4.2026 | 21:00 | Athletic Club | 1:2 | Villarreal CF |
| La Liga | 6.4.2026 | 21:00 | Girona FC | 1:0 | Villarreal CF |
| La Liga | 20.3.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 3:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 13.3.2026 | 21:00 | Deportivo Alavés SAD | 1:1 | Villarreal CF |
| La Liga | 8.3.2026 | 14:00 | Villarreal CF | 2:1 | Elche CF |
| La Liga | 28.2.2026 | 16:15 | FC Barcelona | 4:1 | Villarreal CF |
| Statistika | Villarreal CF | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.86 | 1.14 | 3 |
| Branky v 1. poločase | 0.94 | 0.4 | 1.34 |
| xG | 1.36 | 1.49 | 2.85 |
| Střely | 12 | 12.83 | 24.83 |
| Střely na bránu | 4.51 | 3.74 | 8.25 |
| Rohy | 3.97 | 4.91 | 8.88 |
| Žluté karty | 2.11 | 2.06 | 4.17 |
| Červené karty | 0.09 | 0.09 | 0.18 |
| Fauly | 12.2 | 12.14 | 24.34 |
| Držení míče | 43.8% | 56.2% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 21 (60%) |
18 (51.43%) |
13 (37.14%) |
14 (40%) |
19 (54.29%) |
12 (34.29%) |
12 (34.29%) |
3 (8.57%) |
17 (48.57%) |
9 (25.71%) |
| Soupeř více | 8 (22.86%) |
8 (22.86%) |
22 (62.86%) |
20 (57.14%) |
11 (31.43%) |
21 (60%) |
10 (28.57%) |
3 (8.57%) |
17 (48.57%) |
26 (74.29%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal CF | 5x (14.29%) |
9x (25.71%) |
13x (37.14%) |
4x (11.43%) |
2x (5.71%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (22.86%) |
17x (48.57%) |
8x (22.86%) |
1x (2.86%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
3x (8.57%) |
12x (34.29%) |
8x (22.86%) |
7x (20%) |
4x (11.43%) |
1x (2.86%) |
| Villarreal CF dá gól | 30x (85.71%) |
| Soupeř dá gól | 27x (77.14%) |
| Oba týmy dají gól | 22x (62.86%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (8.57%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (28.57%) |
| 2 | 7 (20%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 3 (8.57%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.71%) |
| 2 | 5 (14.29%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 16 (45.71%) |
| Výhra - remíza | 2 (5.71%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 4 (11.43%) |
| Remíza - remíza | 2 (5.71%) |
| Remíza - prohra | 3 (8.57%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.86%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.71%) |
| Prohra - prohra | 5 (14.29%) |
| Počet zápasů | 24 (68.57%) |
| z toho výher | 19 (79.17%) |
| z toho remíz | 5 (20.83%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 11 (31.43%) |
| z toho výher | 2 (18.18%) |
| z toho remíz | 1 (9.09%) |
| z toho proher | 8 (72.73%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 7 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 4 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal CF | 13x (37.14%) |
22x (62.86%) |
5x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (20%) |
28x (80%) |
5x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
32x (91.43%) |
15x (42.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (11.43%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91:31 | 91 | 0:2 | 4:1 |
| 2 | Real Madrid CF | 35 | 24 | 5 | 6 | 70:33 | 77 | 0:2 | 3:1 |
| 3 | Villarreal CF | 35 | 21 | 6 | 8 | 65:40 | 69 | - | - |
| 4 | Club Atlético de Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58:38 | 63 | - | 2:0 |
| 5 | Real Betis Balompié | 35 | 13 | 15 | 7 | 54:43 | 54 | 2:2 | 2:0 |
| 6 | RC Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49:44 | 50 | 2:1 | 1:1 |
| 7 | Getafe CF | 35 | 13 | 6 | 16 | 28:36 | 45 | 2:0 | 2:1 |
| 8 | Real Sociedad de Fútbol | 35 | 11 | 11 | 13 | 54:55 | 44 | 3:1 | 2:3 |
| 9 | Athletic Club | 35 | 13 | 5 | 17 | 40:51 | 44 | 1:0 | 1:2 |
| 10 | CA Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42:45 | 42 | 2:1 | 2:2 |
| 11 | Rayo Vallecano de Madrid | 34 | 10 | 12 | 12 | 35:41 | 42 | 4:0 | - |
| 12 | Valencia CF | 35 | 11 | 9 | 15 | 38:50 | 42 | 2:1 | 0:2 |
| 13 | Sevilla FC | 35 | 11 | 7 | 17 | 43:56 | 40 | - | 1:2 |
| 14 | Elche CF | 35 | 9 | 12 | 14 | 46:54 | 39 | 2:1 | 1:3 |
| 15 | RCD Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43:52 | 39 | 2:1 | 1:1 |
| 16 | RCD Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38:53 | 39 | 4:1 | 0:2 |
| 17 | Girona FC | 34 | 9 | 11 | 14 | 36:51 | 38 | 5:0 | 1:0 |
| 18 | Deportivo Alavés SAD | 35 | 9 | 10 | 16 | 41:54 | 37 | 3:1 | 1:1 |
| 19 | Levante UD | 35 | 9 | 9 | 17 | 41:57 | 36 | 5:1 | 0:1 |
| 20 | Real Oviedo SAD | 35 | 6 | 11 | 18 | 26:54 | 29 | 2:0 | 1:1 |