|
CD Santa Clara |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 9 (27.27%) | 9 (27.27%) | 15 (45.45%) |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | CD Santa Clara | 2:0 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 16:30 | FC Arouca | 2:2 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 2:1 | SC Braga |
| Primeira Liga | 18.4.2026 | 19:00 | Casa Pia AC | 0:0 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 0:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 3.4.2026 | 21:30 | Sporting CP | 4:2 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 21.3.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 1:0 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 15.3.2026 | 16:30 | AVS Futebol SAD | 0:1 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 8.3.2026 | 21:30 | CD Santa Clara | 2:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 1.3.2026 | 16:30 | CD Tondela | 2:2 | CD Santa Clara |
| Statistika | CD Santa Clara | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 0.97 | 1.21 | 2.18 |
| Branky v 1. poločase | 0.39 | 0.64 | 1.03 |
| xG | 1.26 | 1.15 | 2.41 |
| Střely | 11.76 | 9.55 | 21.31 |
| Střely na bránu | 3.3 | 3.45 | 6.75 |
| Rohy | 4.61 | 4.27 | 8.88 |
| Žluté karty | 2.76 | 2.85 | 5.61 |
| Červené karty | 0.12 | 0.09 | 0.21 |
| Fauly | 15.03 | 14.76 | 29.79 |
| Držení míče | 48.48% | 51.52% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 9 (27.27%) |
4 (12.12%) |
21 (63.64%) |
21 (63.64%) |
16 (48.48%) |
17 (51.52%) |
11 (33.33%) |
3 (9.09%) |
14 (42.42%) |
20 (60.61%) |
| Soupeř více | 15 (45.45%) |
9 (27.27%) |
12 (36.36%) |
8 (24.24%) |
15 (45.45%) |
12 (36.36%) |
11 (33.33%) |
2 (6.06%) |
17 (51.52%) |
13 (39.39%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CD Santa Clara | 12x (36.36%) |
11x (33.33%) |
9x (27.27%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (30.3%) |
12x (36.36%) |
7x (21.21%) |
2x (6.06%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (9.09%) |
11x (33.33%) |
7x (21.21%) |
7x (21.21%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
3x (9.09%) |
| CD Santa Clara dá gól | 21x (63.64%) |
| Soupeř dá gól | 23x (69.7%) |
| Oba týmy dají gól | 14x (42.42%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (15.15%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (18.18%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (33.33%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 3 (9.09%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.03%) |
| Remíza - výhra | 5 (15.15%) |
| Remíza - remíza | 8 (24.24%) |
| Remíza - prohra | 7 (21.21%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.03%) |
| Prohra - remíza | 1 (3.03%) |
| Prohra - prohra | 7 (21.21%) |
| Počet zápasů | 12 (36.36%) |
| z toho výher | 8 (66.67%) |
| z toho remíz | 1 (8.33%) |
| z toho proher | 3 (25%) |
| Počet zápasů | 18 (54.55%) |
| z toho výher | 1 (5.56%) |
| z toho remíz | 5 (27.78%) |
| z toho proher | 12 (66.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 7 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 2:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CD Santa Clara | 10x (30.3%) |
23x (69.7%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 16x (48.48%) |
17x (51.52%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
25x (75.76%) |
7x (21.21%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.03%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (9.09%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 33 | 27 | 4 | 2 | 65:18 | 85 | 0:1 | - |
| 2 | Sporting CP | 33 | 24 | 7 | 2 | 86:24 | 79 | 1:2 | 4:2 |
| 3 | SL Benfica | 33 | 22 | 11 | 0 | 71:24 | 77 | 1:2 | 1:1 |
| 4 | SC Braga | 33 | 16 | 10 | 7 | 62:34 | 58 | 2:1 | 1:0 |
| 5 | FC Famalicão | 33 | 14 | 11 | 8 | 41:29 | 53 | 0:1 | 3:0 |
| 6 | Gil Vicente FC | 33 | 13 | 11 | 9 | 47:35 | 50 | 1:0 | 1:0 |
| 7 | Vitória SC | 33 | 12 | 6 | 15 | 39:49 | 42 | 2:0 | 2:1 |
| 8 | Moreirense FC | 33 | 12 | 6 | 15 | 37:49 | 42 | 0:1 | 1:0 |
| 9 | GD Estoril Praia | 33 | 10 | 9 | 14 | 53:54 | 39 | 2:4 | 0:1 |
| 10 | Alverca | 33 | 10 | 9 | 14 | 35:51 | 39 | 2:1 | 1:1 |
| 11 | FC Arouca | 33 | 11 | 6 | 16 | 44:63 | 39 | 0:0 | 2:2 |
| 12 | CD Santa Clara | 33 | 9 | 9 | 15 | 32:40 | 36 | - | - |
| 13 | Rio Ave FC | 33 | 8 | 11 | 14 | 34:56 | 35 | 0:2 | 1:1 |
| 14 | CD Nacional | 33 | 8 | 7 | 18 | 35:45 | 31 | 2:0 | 3:3 |
| 15 | Estrela Amadora | 33 | 6 | 11 | 16 | 36:54 | 29 | 0:0 | 1:0 |
| 16 | Casa Pia AC | 33 | 6 | 11 | 16 | 30:56 | 29 | 1:0 | 0:0 |
| 17 | CD Tondela | 33 | 6 | 10 | 17 | 26:52 | 28 | 1:2 | 2:2 |
| 18 | AVS Futebol SAD | 33 | 3 | 11 | 19 | 27:67 | 20 | 2:0 | 0:1 |