SV Werder Bremen - znak

SV Werder Bremen

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 8 (24.24%) 7 (21.21%) 18 (54.55%)

Poslední zápasy

Bundesliga 30.8.2026 15:30 SC Freiburg 4:1 SV Werder Bremen
Bundesliga 16.5.2026 15:30 SV Werder Bremen 0:2 Borussia Dortmund
Bundesliga 9.5.2026 15:30 TSG 1899 Hoffenheim 1:0 SV Werder Bremen
Bundesliga 2.5.2026 15:30 SV Werder Bremen 1:3 FC Augsburg
Bundesliga 26.4.2026 15:30 VfB Stuttgart 1:1 SV Werder Bremen
Bundesliga 18.4.2026 15:30 SV Werder Bremen 3:1 Hamburger SV
Bundesliga 12.4.2026 15:30 1. FC Köln 3:1 SV Werder Bremen
Bundesliga 4.4.2026 15:30 SV Werder Bremen 1:2 RB Leipzig
Bundesliga 21.3.2026 15:30 VfL Wolfsburg 0:1 SV Werder Bremen
Bundesliga 15.3.2026 15:30 SV Werder Bremen 0:2 1. FSV Mainz 05

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SV Werder Bremen Soupeři Celkem
Branky 1.03 1.73 2.76
Branky v 1. poločase 0.3 0.73 1.03
xG 1.44 1.59 3.03
Střely 13.03 13.91 26.94
Střely na bránu 4 5.18 9.18
Rohy 4.73 4.88 9.61
Žluté karty 2.03 1.33 3.36
Červené karty 0.12 0.15 0.27
Fauly 10.09 9.7 19.79
Držení míče 51.3% 48.7% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 8
(24.24%)
6
(18.18%)
17
(51.52%)
18
(54.55%)
12
(36.36%)
15
(45.45%)
21
(63.64%)
4
(12.12%)
17
(51.52%)
16
(48.48%)
Soupeř více 18
(54.55%)
16
(48.48%)
16
(48.48%)
15
(45.45%)
17
(51.52%)
16
(48.48%)
8
(24.24%)
5
(15.15%)
13
(39.39%)
15
(45.45%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SV Werder Bremen 13x
(39.39%)
12x
(36.36%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(18.18%)
10x
(30.3%)
7x
(21.21%)
7x
(21.21%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.03%)
6x
(18.18%)
9x
(27.27%)
6x
(18.18%)
7x
(21.21%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
SV Werder Bremen dá gól 20x (60.61%)
Soupeř dá gól 27x (81.82%)
Oba týmy dají gól 15x (45.45%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (9.09%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (12.12%)
2 2 (6.06%)
3 1 (3.03%)
4+ 1 (3.03%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (18.18%)
2 6 (18.18%)
3 4 (12.12%)
4+ 2 (6.06%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (9.09%)
Výhra - remíza 2 (6.06%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 4 (12.12%)
Remíza - remíza 4 (12.12%)
Remíza - prohra 3 (9.09%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 1 (3.03%)
Prohra - prohra 14 (42.42%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 10 (30.3%)
z toho výher 6 (60%)
z toho remíz 3 (30%)
z toho proher 1 (10%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 22 (66.67%)
z toho výher 2 (9.09%)
z toho remíz 3 (13.64%)
z toho proher 17 (77.27%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 1
3:1 1
4:0 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 4
0:3 3
0:4 2
1:2 2
1:3 2
1:4 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SV Werder Bremen 9x
(27.27%)
24x
(72.73%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(18.18%)
27x
(81.82%)
6x
(18.18%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
33x
(100%)
14x
(42.42%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (15.15%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (18.18%)
2 2 (6.06%)
3 0 (0%)