|
SV Werder Bremen |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 8 (24.24%) | 8 (24.24%) | 17 (51.52%) |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 0:2 | Borussia Dortmund |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 1:0 | SV Werder Bremen |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:3 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 26.4.2026 | 15:30 | VfB Stuttgart | 1:1 | SV Werder Bremen |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 3:1 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 3:1 | SV Werder Bremen |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:2 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 21.3.2026 | 15:30 | VfL Wolfsburg | 0:1 | SV Werder Bremen |
| Bundesliga | 15.3.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 0:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 8.3.2026 | 17:30 | 1. FC Union Berlin | 1:4 | SV Werder Bremen |
| Statistika | SV Werder Bremen | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.12 | 1.76 | 2.88 |
| Branky v 1. poločase | 0.33 | 0.79 | 1.12 |
| xG | 1.45 | 1.57 | 3.02 |
| Střely | 13.15 | 13.67 | 26.82 |
| Střely na bránu | 4.12 | 5.03 | 9.15 |
| Rohy | 4.58 | 4.97 | 9.55 |
| Žluté karty | 2.18 | 1.42 | 3.6 |
| Červené karty | 0.15 | 0.15 | 0.3 |
| Fauly | 9.97 | 9.73 | 19.7 |
| Držení míče | 51.12% | 48.88% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 8 (24.24%) |
6 (18.18%) |
18 (54.55%) |
19 (57.58%) |
13 (39.39%) |
15 (45.45%) |
22 (66.67%) |
5 (15.15%) |
16 (48.48%) |
15 (45.45%) |
| Soupeř více | 17 (51.52%) |
17 (51.52%) |
15 (45.45%) |
14 (42.42%) |
15 (45.45%) |
16 (48.48%) |
8 (24.24%) |
5 (15.15%) |
13 (39.39%) |
16 (48.48%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SV Werder Bremen | 12x (36.36%) |
12x (36.36%) |
4x (12.12%) |
3x (9.09%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (18.18%) |
10x (30.3%) |
6x (18.18%) |
8x (24.24%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (3.03%) |
6x (18.18%) |
8x (24.24%) |
6x (18.18%) |
7x (21.21%) |
3x (9.09%) |
2x (6.06%) |
| SV Werder Bremen dá gól | 21x (63.64%) |
| Soupeř dá gól | 27x (81.82%) |
| Oba týmy dají gól | 16x (48.48%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (12.12%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (12.12%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (18.18%) |
| 2 | 5 (15.15%) |
| 3 | 4 (12.12%) |
| 4+ | 2 (6.06%) |
| Výhra - Výhra | 3 (9.09%) |
| Výhra - remíza | 2 (6.06%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.03%) |
| Remíza - výhra | 4 (12.12%) |
| Remíza - remíza | 4 (12.12%) |
| Remíza - prohra | 2 (6.06%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.03%) |
| Prohra - remíza | 2 (6.06%) |
| Prohra - prohra | 14 (42.42%) |
| Počet zápasů | 10 (30.3%) |
| z toho výher | 6 (60%) |
| z toho remíz | 3 (30%) |
| z toho proher | 1 (10%) |
| Počet zápasů | 22 (66.67%) |
| z toho výher | 2 (9.09%) |
| z toho remíz | 4 (18.18%) |
| z toho proher | 16 (72.73%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 3 |
| 0:4 | 2 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SV Werder Bremen | 9x (27.27%) |
24x (72.73%) |
4x (12.12%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (18.18%) |
27x (81.82%) |
5x (15.15%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
33x (100%) |
14x (42.42%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (15.15%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (18.18%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 34 | 28 | 5 | 1 | 122:36 | 89 | 0:3 | 4:0 |
| 2 | Borussia Dortmund | 34 | 22 | 7 | 5 | 70:34 | 73 | 0:2 | 3:0 |
| 3 | RB Leipzig | 34 | 20 | 5 | 9 | 66:47 | 65 | 1:2 | 2:0 |
| 4 | VfB Stuttgart | 34 | 18 | 8 | 8 | 71:49 | 62 | 0:4 | 1:1 |
| 5 | TSG 1899 Hoffenheim | 34 | 18 | 7 | 9 | 65:52 | 61 | 0:2 | 1:0 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 34 | 17 | 8 | 9 | 68:47 | 59 | 3:3 | 1:0 |
| 7 | SC Freiburg | 34 | 13 | 8 | 13 | 51:57 | 47 | 0:3 | 1:0 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 34 | 11 | 11 | 12 | 61:65 | 44 | 3:3 | 4:1 |
| 9 | FC Augsburg | 34 | 12 | 7 | 15 | 45:61 | 43 | 1:3 | 0:0 |
| 10 | 1. FSV Mainz 05 | 34 | 10 | 10 | 14 | 44:53 | 40 | 0:2 | 1:1 |
| 11 | 1. FC Union Berlin | 34 | 10 | 9 | 15 | 44:58 | 39 | 1:0 | 1:4 |
| 12 | VfL Borussia Mönchengladbach | 34 | 9 | 11 | 14 | 42:53 | 38 | 1:1 | 0:4 |
| 13 | Hamburger SV | 34 | 9 | 11 | 14 | 40:54 | 38 | 3:1 | 3:2 |
| 14 | 1. FC Köln | 34 | 7 | 11 | 16 | 49:63 | 32 | 1:1 | 3:1 |
| 15 | SV Werder Bremen | 34 | 8 | 8 | 18 | 37:60 | 32 | - | - |
| 16 | VfL Wolfsburg | 34 | 7 | 8 | 19 | 45:69 | 29 | 2:1 | 0:1 |
| 17 | FC St. Pauli | 34 | 6 | 8 | 20 | 29:60 | 26 | 1:0 | 2:1 |
| 18 | 1. FC Heidenheim | 34 | 6 | 8 | 20 | 41:72 | 26 | 2:0 | 2:2 |