Eintracht Frankfurt - znak

Eintracht Frankfurt

Počet zápasů Výher Remíz Proher
45 14 (31.11%) 13 (28.89%) 18 (40%)

Poslední zápasy

Bundesliga 8.5.2026 20:30 Borussia Dortmund 3:2 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 2.5.2026 15:30 Eintracht Frankfurt 1:2 Hamburger SV
Bundesliga 25.4.2026 15:30 FC Augsburg 1:1 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 18.4.2026 18:30 Eintracht Frankfurt 1:3 RB Leipzig
Bundesliga 11.4.2026 15:30 VfL Wolfsburg 1:2 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 5.4.2026 17:30 Eintracht Frankfurt 2:2 1. FC Köln
Bundesliga 22.3.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 2:1 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 14.3.2026 15:30 Eintracht Frankfurt 1:0 1. FC Heidenheim
Bundesliga 8.3.2026 15:30 FC St. Pauli 0:0 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 1.3.2026 17:30 Eintracht Frankfurt 2:0 SC Freiburg

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Eintracht Frankfurt Soupeři Celkem
Branky 1.78 1.96 3.74
Branky v 1. poločase 0.84 0.8 1.64
xG 1.37 1.5 2.87
Střely 11.56 12.96 24.52
Střely na bránu 4.51 5 9.51
Rohy 4.27 4.6 8.87
Žluté karty 1.67 1.78 3.45
Červené karty 0.09 0.04 0.13
Fauly 10 9.78 19.78
Držení míče 52.64% 47.36% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(31.11%)
13
(28.89%)
21
(46.67%)
16
(35.56%)
15
(33.33%)
17
(37.78%)
18
(40%)
4
(8.89%)
19
(42.22%)
22
(48.89%)
Soupeř více 18
(40%)
13
(28.89%)
24
(53.33%)
26
(57.78%)
20
(44.44%)
24
(53.33%)
19
(42.22%)
1
(2.22%)
21
(46.67%)
22
(48.89%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Eintracht Frankfurt 6x
(13.33%)
18x
(40%)
10x
(22.22%)
6x
(13.33%)
2x
(4.44%)
2x
(4.44%)
1x
(2.22%)
Soupeři 9x
(20%)
11x
(24.44%)
7x
(15.56%)
13x
(28.89%)
2x
(4.44%)
2x
(4.44%)
1x
(2.22%)
Celkem v zápase 2x
(4.44%)
3x
(6.67%)
9x
(20%)
7x
(15.56%)
9x
(20%)
6x
(13.33%)
9x
(20%)
Eintracht Frankfurt dá gól 39x (86.67%)
Soupeř dá gól 36x (80%)
Oba týmy dají gól 32x (71.11%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 12x (26.67%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (11.11%)
2 5 (11.11%)
3 2 (4.44%)
4+ 2 (4.44%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (17.78%)
2 5 (11.11%)
3 2 (4.44%)
4+ 3 (6.67%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (20%)
Výhra - remíza 2 (4.44%)
Výhra - prohra 2 (4.44%)
Remíza - výhra 5 (11.11%)
Remíza - remíza 8 (17.78%)
Remíza - prohra 6 (13.33%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (6.67%)
Prohra - prohra 10 (22.22%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 22 (48.89%)
z toho výher 11 (50%)
z toho remíz 5 (22.73%)
z toho proher 6 (27.27%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 21 (46.67%)
z toho výher 3 (14.29%)
z toho remíz 6 (28.57%)
z toho proher 12 (57.14%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 2
2:1 1
3:0 1
3:1 2
4:1 1
4:3 1
5:0 1
5:1 1
6:4 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 6
2:2 2
3:3 2

Prohry

Skóre Počet
0:2 1
0:3 2
0:6 1
1:2 3
1:3 4
1:5 2
2:3 4
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Eintracht Frankfurt 12x
(26.67%)
33x
(73.33%)
4x
(8.89%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(13.33%)
39x
(86.67%)
8x
(17.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
45x
(100%)
43x
(95.56%)
20x
(44.44%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (8.89%)
2 1 (2.22%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (15.56%)
2 1 (2.22%)
3 0 (0%)