1. FSV Mainz 05 - znak

1. FSV Mainz 05

Počet zápasů Výher Remíz Proher
48 17 (35.42%) 13 (27.08%) 18 (37.5%)

Poslední zápasy

Bundesliga 10.5.2026 19:30 1. FSV Mainz 05 1:3 1. FC Union Berlin
Bundesliga 3.5.2026 15:30 FC St. Pauli 1:2 1. FSV Mainz 05
Bundesliga 25.4.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 3:4 FC Bayern München
Bundesliga 19.4.2026 19:30 VfL Borussia Mönchengladbach 1:1 1. FSV Mainz 05
Konferenční liga 16.4.2026 21:00 RC Strasbourg 4:0 1. FSV Mainz 05
Bundesliga 12.4.2026 19:30 1. FSV Mainz 05 0:1 SC Freiburg
Konferenční liga 9.4.2026 21:00 1. FSV Mainz 05 2:0 RC Strasbourg
Bundesliga 4.4.2026 15:30 TSG 1899 Hoffenheim 1:2 1. FSV Mainz 05
Bundesliga 22.3.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 2:1 Eintracht Frankfurt
Konferenční liga 19.3.2026 18:45 1. FSV Mainz 05 2:0 SK Sigma Olomouc

Průměrné statistiky na zápas

Statistika 1. FSV Mainz 05 Soupeři Celkem
Branky 1.27 1.4 2.67
Branky v 1. poločase 0.67 0.63 1.3
xG 1.44 1.43 2.87
Střely 12.42 12.71 25.13
Střely na bránu 4.06 4.69 8.75
Rohy 5.21 4 9.21
Žluté karty 2.06 2.19 4.25
Červené karty 0.13 0.06 0.19
Fauly 11.69 10.42 22.11
Držení míče 45.38% 54.62% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 17
(35.42%)
17
(35.42%)
21
(43.75%)
20
(41.67%)
17
(35.42%)
27
(56.25%)
17
(35.42%)
6
(12.5%)
28
(58.33%)
17
(35.42%)
Soupeř více 18
(37.5%)
14
(29.17%)
27
(56.25%)
28
(58.33%)
23
(47.92%)
17
(35.42%)
17
(35.42%)
3
(6.25%)
16
(33.33%)
31
(64.58%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
1. FSV Mainz 05 14x
(29.17%)
14x
(29.17%)
15x
(31.25%)
3x
(6.25%)
2x
(4.17%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(20.83%)
22x
(45.83%)
9x
(18.75%)
1x
(2.08%)
6x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(4.17%)
9x
(18.75%)
14x
(29.17%)
9x
(18.75%)
10x
(20.83%)
2x
(4.17%)
2x
(4.17%)
1. FSV Mainz 05 dá gól 34x (70.83%)
Soupeř dá gól 38x (79.17%)
Oba týmy dají gól 26x (54.17%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (12.5%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (18.75%)
2 6 (12.5%)
3 2 (4.17%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (22.92%)
2 3 (6.25%)
3 0 (0%)
4+ 4 (8.33%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 10 (20.83%)
Výhra - remíza 5 (10.42%)
Výhra - prohra 2 (4.17%)
Remíza - výhra 5 (10.42%)
Remíza - remíza 5 (10.42%)
Remíza - prohra 7 (14.58%)
Prohra - výhra 2 (4.17%)
Prohra - remíza 3 (6.25%)
Prohra - prohra 9 (18.75%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 25 (52.08%)
z toho výher 14 (56%)
z toho remíz 7 (28%)
z toho proher 4 (16%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 21 (43.75%)
z toho výher 3 (14.29%)
z toho remíz 4 (19.05%)
z toho proher 14 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 5
2:1 6
3:1 1
4:1 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 7
2:2 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 2
0:4 4
1:2 3
1:3 1
3:4 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
1. FSV Mainz 05 6x
(12.5%)
42x
(87.5%)
6x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(20.83%)
38x
(79.17%)
6x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
48x
(100%)
44x
(91.67%)
25x
(52.08%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (12.5%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (4.17%)
2 2 (4.17%)
3 0 (0%)