|
1. FSV Mainz 05 |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 9 (27.27%) | 10 (30.3%) | 14 (42.42%) |
| Bundesliga | 10.5.2026 | 19:30 | 1. FSV Mainz 05 | 1:3 | 1. FC Union Berlin |
| Bundesliga | 3.5.2026 | 15:30 | FC St. Pauli | 1:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 3:4 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 19.4.2026 | 19:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 1:1 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 19:30 | 1. FSV Mainz 05 | 0:1 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 1:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 22.3.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 2:1 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 15.3.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 0:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 7.3.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 2:2 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 28.2.2026 | 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 1:1 | 1. FSV Mainz 05 |
| Statistika | 1. FSV Mainz 05 | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.27 | 1.61 | 2.88 |
| Branky v 1. poločase | 0.64 | 0.7 | 1.34 |
| xG | 1.4 | 1.58 | 2.98 |
| Střely | 11.91 | 14.06 | 25.97 |
| Střely na bránu | 4 | 5.09 | 9.09 |
| Rohy | 5.12 | 4.55 | 9.67 |
| Žluté karty | 2.06 | 2 | 4.06 |
| Červené karty | 0.15 | 0.03 | 0.18 |
| Fauly | 10.91 | 10.03 | 20.94 |
| Držení míče | 43.82% | 56.18% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 9 (27.27%) |
11 (33.33%) |
12 (36.36%) |
11 (33.33%) |
10 (30.3%) |
15 (45.45%) |
14 (42.42%) |
5 (15.15%) |
17 (51.52%) |
10 (30.3%) |
| Soupeř více | 14 (42.42%) |
11 (33.33%) |
21 (63.64%) |
22 (66.67%) |
16 (48.48%) |
15 (45.45%) |
12 (36.36%) |
1 (3.03%) |
14 (42.42%) |
23 (69.7%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FSV Mainz 05 | 10x (30.3%) |
9x (27.27%) |
10x (30.3%) |
3x (9.09%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (9.09%) |
18x (54.55%) |
6x (18.18%) |
1x (3.03%) |
5x (15.15%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (3.03%) |
5x (15.15%) |
9x (27.27%) |
7x (21.21%) |
8x (24.24%) |
1x (3.03%) |
2x (6.06%) |
| 1. FSV Mainz 05 dá gól | 23x (69.7%) |
| Soupeř dá gól | 30x (90.91%) |
| Oba týmy dají gól | 21x (63.64%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (15.15%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (15.15%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (27.27%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 3 (9.09%) |
| Výhra - Výhra | 5 (15.15%) |
| Výhra - remíza | 4 (12.12%) |
| Výhra - prohra | 2 (6.06%) |
| Remíza - výhra | 3 (9.09%) |
| Remíza - remíza | 3 (9.09%) |
| Remíza - prohra | 5 (15.15%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.03%) |
| Prohra - remíza | 3 (9.09%) |
| Prohra - prohra | 7 (21.21%) |
| Počet zápasů | 15 (45.45%) |
| z toho výher | 7 (46.67%) |
| z toho remíz | 5 (33.33%) |
| z toho proher | 3 (20%) |
| Počet zápasů | 17 (51.52%) |
| z toho výher | 2 (11.76%) |
| z toho remíz | 4 (23.53%) |
| z toho proher | 11 (64.71%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 5 |
| 3:1 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 1 |
| 0:4 | 3 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 3:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FSV Mainz 05 | 3x (9.09%) |
30x (90.91%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (9.09%) |
30x (90.91%) |
5x (15.15%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
32x (96.97%) |
21x (63.64%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (6.06%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (6.06%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 33 | 27 | 5 | 1 | 117:35 | 86 | 3:4 | 2:2 |
| 2 | Borussia Dortmund | 33 | 21 | 7 | 5 | 68:34 | 70 | 0:2 | 4:0 |
| 3 | RB Leipzig | 33 | 20 | 5 | 8 | 65:43 | 65 | 0:1 | 1:2 |
| 4 | VfB Stuttgart | 33 | 18 | 7 | 8 | 69:47 | 61 | 2:2 | 2:1 |
| 5 | TSG 1899 Hoffenheim | 33 | 18 | 7 | 8 | 65:48 | 61 | 1:1 | 1:2 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 33 | 17 | 7 | 9 | 67:46 | 58 | 3:4 | 1:1 |
| 7 | SC Freiburg | 33 | 12 | 8 | 13 | 47:56 | 44 | 0:1 | 4:0 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 33 | 11 | 10 | 12 | 59:63 | 43 | 2:1 | 1:0 |
| 9 | FC Augsburg | 33 | 12 | 7 | 14 | 45:57 | 43 | 2:0 | 1:4 |
| 10 | 1. FSV Mainz 05 | 33 | 9 | 10 | 14 | 42:53 | 37 | - | - |
| 11 | Hamburger SV | 33 | 9 | 10 | 14 | 39:53 | 37 | 1:1 | 4:0 |
| 12 | 1. FC Union Berlin | 33 | 9 | 9 | 15 | 40:58 | 36 | 1:3 | 2:2 |
| 13 | VfL Borussia Mönchengladbach | 33 | 8 | 11 | 14 | 38:53 | 35 | 0:1 | 1:1 |
| 14 | 1. FC Köln | 33 | 7 | 11 | 15 | 48:58 | 32 | 0:1 | 2:1 |
| 15 | SV Werder Bremen | 33 | 8 | 8 | 17 | 37:58 | 32 | 1:1 | 0:2 |
| 16 | VfL Wolfsburg | 33 | 6 | 8 | 19 | 42:68 | 26 | 3:1 | 1:1 |
| 17 | FC St. Pauli | 33 | 6 | 8 | 19 | 28:57 | 26 | 0:0 | 1:2 |
| 18 | 1. FC Heidenheim | 33 | 6 | 8 | 19 | 41:70 | 26 | 2:1 | - |