|
Aston Villa FC - Sázení |
| Strategie sázení | Stav po roce | Bilance |
| Sázení na tým Aston Villa FC | 1499 Kč | 49.9% |
| Sázení na remízu | 67 Kč | -93.3% |
| Sázení na soupeře | 1114 Kč | 11.4% |
| Datum | Zápas |
Sázení na
|
Sázení na remízu | Sázení na soupeře |
|---|---|---|---|---|
| - | Začátek | 1000 | 1000 | 1000 |
| 30.11.2025 |
1 : 0
|
+50 1050 (1.5) |
-100 900 (4.43) |
-100 900 (6.59) |
| 6.12.2025 |
2 : 1
|
+313 1363 (4.13) |
-100 800 (3.44) |
-100 800 (1.9) |
| 21.12.2025 |
2 : 1
|
+110 1473 (2.1) |
-100 700 (3.68) |
-100 700 (3.35) |
| 3.1.2026 |
3 : 1
|
+85 1558 (1.85) |
-100 600 (3.7) |
-100 600 (4.32) |
| 18.1.2026 |
0 : 1
|
-100 1458 (1.67) |
-100 500 (3.9) |
+432 1032 (5.32) |
| 1.2.2026 |
0 : 1
|
-100 1358 (2.26) |
-100 400 (3.36) |
+220 1252 (3.2) |
| 11.2.2026 |
1 : 0
|
+104 1462 (2.04) |
-100 300 (3.68) |
-100 1152 (3.36) |
| 21.2.2026 |
1 : 1
|
-100 1362 (1.85) |
+267 567 (3.67) |
-100 1052 (4.4) |
| 4.3.2026 |
1 : 4
|
-100 1262 (2.71) |
-100 467 (3.46) |
+157 1209 (2.57) |
| 22.3.2026 |
2 : 0
|
+87 1349 (1.87) |
-100 367 (3.73) |
-100 1109 (4.12) |
| 19.4.2026 |
4 : 3
|
+73 1422 (1.73) |
-100 267 (3.76) |
-100 1009 (5.05) |
| 3.5.2026 |
1 : 2
|
-100 1322 (2.28) |
-100 167 (3.57) |
+205 1214 (3.05) |
| 15.5.2026 |
4 : 2
|
+177 1499 (2.77) |
-100 67 (3.42) |
-100 1114 (2.55) |