|
KS Górnik Zabrze - Sázení |
| Strategie sázení | Stav po roce | Bilance |
| Sázení na tým KS Górnik Zabrze | 999 Kč | -0.1% |
| Sázení na remízu | 517 Kč | -48.3% |
| Sázení na soupeře | 1297 Kč | 29.7% |
| Datum | Zápas |
Sázení na
|
Sázení na remízu | Sázení na soupeře |
|---|---|---|---|---|
| - | Začátek | 1000 | 1000 | 1000 |
| 24.5.2025 |
1 : 1
|
-100 900 (2.06) |
+246 1246 (3.46) |
-100 900 (3.33) |
| 20.7.2025 |
2 : 1
|
+105 1005 (2.05) |
-100 1146 (3.5) |
-100 800 (3.32) |
| 8.8.2025 |
0 : 1
|
-100 905 (2.01) |
-100 1046 (3.53) |
+246 1046 (3.46) |
| 23.8.2025 |
3 : 0
|
+78 983 (1.78) |
-100 946 (3.83) |
-100 946 (3.92) |
| 21.11.2025 |
1 : 1
|
-100 883 (1.61) |
+271 1217 (3.71) |
-100 846 (5.08) |
| 31.1.2026 |
2 : 1
|
+93 976 (1.93) |
-100 1117 (3.14) |
-100 746 (4.07) |
| 7.2.2026 |
0 : 1
|
-100 876 (2.28) |
-100 1017 (3.51) |
+183 929 (2.83) |
| 21.2.2026 |
0 : 1
|
-100 776 (1.95) |
-100 917 (3.54) |
+255 1184 (3.55) |
| 15.3.2026 |
3 : 1
|
+146 922 (2.46) |
-100 817 (3.13) |
-100 1084 (2.83) |
| 4.4.2026 |
3 : 0
|
+90 1012 (1.9) |
-100 717 (3.29) |
-100 984 (4.07) |
| 18.4.2026 |
1 : 0
|
+87 1099 (1.87) |
-100 617 (3.49) |
-100 884 (3.91) |
| 9.5.2026 |
0 : 2
|
-100 999 (1.65) |
-100 517 (3.55) |
+413 1297 (5.13) |