|
Hellas Verona FC - Sázení |
| Strategie sázení | Stav po roce | Bilance |
| Sázení na tým Hellas Verona FC | 120 Kč | -88% |
| Sázení na remízu | 494 Kč | -50.6% |
| Sázení na soupeře | 1852 Kč | 85.2% |
| Datum | Zápas |
Sázení na
|
Sázení na remízu | Sázení na soupeře |
|---|---|---|---|---|
| - | Začátek | 1000 | 1000 | 1000 |
| 18.5.2025 |
1 : 1
|
-100 900 (3.21) |
+206 1206 (3.06) |
-100 900 (2.38) |
| 23.11.2025 |
1 : 2
|
-100 800 (2.27) |
-100 1106 (3.02) |
+251 1151 (3.51) |
| 6.12.2025 |
3 : 1
|
+420 1220 (5.2) |
-100 1006 (3.67) |
-100 1051 (1.68) |
| 4.1.2026 |
0 : 3
|
-100 1120 (2.66) |
-100 906 (2.99) |
+194 1245 (2.94) |
| 11.1.2026 |
0 : 1
|
-100 1020 (3.59) |
-100 806 (2.82) |
+134 1379 (2.34) |
| 15.1.2026 |
2 : 3
|
-100 920 (3.6) |
-100 706 (3.17) |
+119 1498 (2.19) |
| 26.1.2026 |
1 : 3
|
-100 820 (2.95) |
-100 606 (2.88) |
+171 1669 (2.71) |
| 6.2.2026 |
0 : 0
|
-100 720 (2.59) |
+200 806 (3) |
-100 1569 (3) |
| 28.2.2026 |
1 : 2
|
-100 620 (6.97) |
-100 706 (3.99) |
+53 1622 (1.53) |
| 15.3.2026 |
0 : 2
|
-100 520 (3.28) |
-100 606 (3.02) |
+142 1764 (2.42) |
| 4.4.2026 |
0 : 1
|
-100 420 (4.21) |
-100 506 (3.46) |
+93 1857 (1.93) |
| 19.4.2026 |
0 : 1
|
-100 320 (6.39) |
-100 406 (4) |
+56 1913 (1.56) |
| 25.4.2026 |
0 : 0
|
-100 220 (2.56) |
+188 594 (2.88) |
-100 1813 (3.18) |
| 10.5.2026 |
0 : 1
|
-100 120 (8.27) |
-100 494 (4.81) |
+39 1852 (1.39) |