|
Paris Saint-Germain - Sázení |
| Strategie sázení | Stav po roce | Bilance |
| Sázení na tým Paris Saint-Germain | 912 Kč | -8.8% |
| Sázení na remízu | 361 Kč | -63.9% |
| Sázení na soupeře | 1345 Kč | 34.5% |
| Datum | Zápas |
Sázení na
|
Sázení na remízu | Sázení na soupeře |
|---|---|---|---|---|
| - | Začátek | 1000 | 1000 | 1000 |
| 22.11.2025 |
3 : 0
|
+17 1017 (1.17) |
-100 900 (7.63) |
-100 900 (14.1) |
| 6.12.2025 |
5 : 0
|
+27 1044 (1.27) |
-100 800 (6.29) |
-100 800 (9.02) |
| 4.1.2026 |
2 : 1
|
+16 1060 (1.16) |
-100 700 (8.08) |
-100 700 (17.1) |
| 16.1.2026 |
3 : 0
|
+28 1088 (1.28) |
-100 600 (6.15) |
-100 600 (8.98) |
| 8.2.2026 |
5 : 0
|
+44 1132 (1.44) |
-100 500 (4.96) |
-100 500 (6.12) |
| 21.2.2026 |
3 : 0
|
+12 1144 (1.12) |
-100 400 (9.05) |
-100 400 (15.32) |
| 6.3.2026 |
1 : 3
|
-100 1044 (1.36) |
-100 300 (5.53) |
+616 1016 (7.16) |
| 3.4.2026 |
3 : 1
|
+29 1073 (1.29) |
-100 200 (5.8) |
-100 916 (9.49) |
| 19.4.2026 |
1 : 2
|
-100 973 (1.31) |
-100 100 (5.64) |
+729 1645 (8.29) |
| 22.4.2026 |
3 : 0
|
+19 992 (1.19) |
-100 0 (7.78) |
-100 1545 (13.6) |
| 2.5.2026 |
2 : 2
|
-100 892 (1.34) |
+461 461 (5.61) |
-100 1445 (8.18) |
| 10.5.2026 |
1 : 0
|
+20 912 (1.2) |
-100 361 (7.49) |
-100 1345 (11.94) |