|
Olympique Lyonnais - Sázení |
| Strategie sázení | Stav po roce | Bilance |
| Sázení na tým Olympique Lyonnais | 1452 Kč | 45.2% |
| Sázení na remízu | 155 Kč | -84.5% |
| Sázení na soupeře | 39 Kč | -96.1% |
| Datum | Zápas |
Sázení na
|
Sázení na remízu | Sázení na soupeře |
|---|---|---|---|---|
| - | Začátek | 1000 | 1000 | 1000 |
| 17.5.2025 |
2 : 0
|
+17 1017 (1.17) |
-100 900 (8.09) |
-100 900 (14.06) |
| 23.8.2025 |
3 : 0
|
+41 1058 (1.41) |
-100 800 (4.93) |
-100 800 (7.15) |
| 30.11.2025 |
3 : 0
|
+38 1096 (1.38) |
-100 700 (4.69) |
-100 700 (7.83) |
| 14.12.2025 |
1 : 0
|
+59 1155 (1.59) |
-100 600 (4) |
-100 600 (5.54) |
| 18.1.2026 |
2 : 1
|
+65 1220 (1.65) |
-100 500 (3.97) |
-100 500 (5.3) |
| 1.2.2026 |
1 : 0
|
+118 1338 (2.18) |
-100 400 (3.42) |
-100 400 (3.2) |
| 15.2.2026 |
2 : 0
|
+82 1420 (1.82) |
-100 300 (3.75) |
-100 300 (4.27) |
| 8.3.2026 |
1 : 1
|
-100 1320 (1.82) |
+255 555 (3.55) |
-100 200 (4.49) |
| 22.3.2026 |
1 : 2
|
-100 1220 (2.85) |
-100 455 (3.57) |
+139 339 (2.39) |
| 12.4.2026 |
2 : 0
|
+62 1282 (1.62) |
-100 355 (4.1) |
-100 239 (5.39) |
| 25.4.2026 |
3 : 2
|
+65 1347 (1.65) |
-100 255 (3.97) |
-100 139 (5.29) |
| 3.5.2026 |
4 : 2
|
+105 1452 (2.05) |
-100 155 (3.76) |
-100 39 (3.25) |