|
Rayo Vallecano de Madrid - Sázení |
| Strategie sázení | Stav po roce | Bilance |
| Sázení na tým Rayo Vallecano de Madrid | 784 Kč | -21.6% |
| Sázení na remízu | 2298 Kč | 129.8% |
| Sázení na soupeře | -30 Kč | -103% |
| Datum | Zápas |
Sázení na
|
Sázení na remízu | Sázení na soupeře |
|---|---|---|---|---|
| - | Začátek | 1000 | 1000 | 1000 |
| 24.5.2025 |
0 : 0
|
-100 900 (1.44) |
+333 1333 (4.33) |
-100 900 (7.36) |
| 1.12.2025 |
1 : 1
|
-100 800 (2.08) |
+219 1552 (3.19) |
-100 800 (3.75) |
| 15.12.2025 |
0 : 0
|
-100 700 (2.76) |
+230 1782 (3.3) |
-100 700 (2.54) |
| 2.1.2026 |
1 : 1
|
-100 600 (2.05) |
+187 1969 (2.87) |
-100 600 (4.67) |
| 11.1.2026 |
2 : 1
|
+89 689 (1.89) |
-100 1869 (3.32) |
-100 500 (4.56) |
| 24.1.2026 |
1 : 3
|
-100 589 (2.17) |
-100 1769 (3.17) |
+270 770 (3.7) |
| 15.2.2026 |
3 : 0
|
+338 927 (4.38) |
-100 1669 (3.69) |
-100 670 (1.83) |
| 28.2.2026 |
1 : 1
|
-100 827 (2.41) |
+212 1881 (3.12) |
-100 570 (3.2) |
| 4.3.2026 |
3 : 0
|
+70 897 (1.7) |
-100 1781 (3.7) |
-100 470 (5.3) |
| 16.3.2026 |
1 : 1
|
-100 797 (1.74) |
+269 2050 (3.69) |
-100 370 (4.96) |
| 3.4.2026 |
1 : 0
|
+74 871 (1.74) |
-100 1950 (3.81) |
-100 270 (4.72) |
| 23.4.2026 |
1 : 0
|
+113 984 (2.13) |
-100 1850 (3.28) |
-100 170 (3.53) |
| 26.4.2026 |
3 : 3
|
-100 884 (2.85) |
+227 2077 (3.27) |
-100 70 (2.58) |
| 11.5.2026 |
1 : 1
|
-100 784 (2.26) |
+221 2298 (3.21) |
-100 -30 (3.28) |