25.5.2022 | |||
---|---|---|---|
21:00 | AS Roma | 1:0 | Feyenoord |
5.5.2022 | |||
---|---|---|---|
21:00 | AS Roma | 1:0 | Leicester City FC |
14.4.2022 | |||
---|---|---|---|
21:00 | SK Slavia Praha | 1:3 | Feyenoord |
21:00 | PAOK FC | 0:1 | Olympique de Marseille |
21:00 | AS Roma | 4:0 | FK Bodø/Glimt |
18:45 | PSV Eindhoven | 1:2 | Leicester City FC |
7.4.2022 | |||
---|---|---|---|
21:00 | FK Bodø/Glimt | 2:1 | AS Roma |
21:00 | Olympique de Marseille | 2:1 | PAOK FC |
21:00 | Leicester City FC | 0:0 | PSV Eindhoven |
18:45 | Feyenoord | 3:3 | SK Slavia Praha |
17.3.2022 | |||
---|---|---|---|
21:00 | Feyenoord | 3:1 | FK Partizan |
21:00 | AS Roma | 1:1 | Vitesse |
21:00 | KAA Gent | 1:2 | PAOK FC |
21:00 | LASK Linz | 4:3 | SK Slavia Praha |
18:45 | AZ Alkmaar | 2:2p | FK Bodø/Glimt |
18:45 | FC Basel 1893 | 1:2 | Olympique de Marseille |
18:45 | Stade Rennais FC | 2:1 | Leicester City FC |
18:45 | FC København | 0:4 | PSV Eindhoven |
10.3.2022 | |||
---|---|---|---|
21:00 | FK Bodø/Glimt | 2:1 | AZ Alkmaar |
21:00 | Olympique de Marseille | 2:1 | FC Basel 1893 |
21:00 | Leicester City FC | 2:0 | Stade Rennais FC |
21:00 | PSV Eindhoven | 4:4 | FC København |
18:45 | FK Partizan | 2:5 | Feyenoord |
18:45 | PAOK FC | 1:0 | KAA Gent |
18:45 | Vitesse | 0:1 | AS Roma |
18:45 | SK Slavia Praha | 4:1 | LASK Linz |
24.2.2022 | |||
---|---|---|---|
21:00 | Vitesse | 2:0 | SK Rapid Wien |
21:00 | SK Slavia Praha | 3:2 | Fenerbahçe SK |
21:00 | PAOK FC | 3:1pk | FC Midtjylland |
18:45 | Qarabağ FK | 0:3 | Olympique de Marseille |
18:45 | Maccabi Tel-Aviv FC | 1:1 | PSV Eindhoven |
18:45 | Randers FC | 1:3 | Leicester City FC |
18:45 | FK Bodø/Glimt | 2:0 | Celtic FC |
18:45 | FK Partizan | 2:1 | AC Sparta Praha |
17.2.2022 | |||
---|---|---|---|
21:00 | AC Sparta Praha | 0:1 | FK Partizan |
21:00 | Olympique de Marseille | 3:1 | Qarabağ FK |
21:00 | Leicester City FC | 4:1 | Randers FC |
21:00 | Celtic FC | 1:3 | FK Bodø/Glimt |
18:45 | SK Rapid Wien | 2:1 | Vitesse |
18:45 | PSV Eindhoven | 1:0 | Maccabi Tel-Aviv FC |
18:45 | Fenerbahçe SK | 2:3 | SK Slavia Praha |
18:45 | FC Midtjylland | 1:0 | PAOK FC |
9.12.2021 | |||
---|---|---|---|
21:00 | FC Basel 1893 | 3:0 | Qarabağ FK |
21:00 | AC Omonia | 0:0 | FC Kairat Almaty |
21:00 | Feyenoord | 2:1 | Maccabi Haifa |
21:00 | 1. FC Union Berlin | 1:1 | SK Slavia Praha |
21:00 | PAOK FC | 2:0 | Lincoln FC |
21:00 | FC København | 2:0 | ŠK Slovan Bratislava |
21:00 | Tottenham Hotspur FC | 0:3k | Stade Rennais FC |
21:00 | Vitesse | 3:1 | NS Mura |
18:45 | AZ Alkmaar | 1:0 | Randers FC |
18:45 | CFR 1907 Cluj | 2:0 | FK Jablonec |
18:45 | Alashkert FC | 1:1 | Maccabi Tel-Aviv FC |
18:45 | LASK Linz | 3:0 | HJK Helsinki |
18:45 | KAA Gent | 1:0 | FC Flora Tallinn |
18:45 | FK Partizan | 1:1 | Anorthosis Famagusta |
18:45 | FC Zorya Luhansk | 1:1 | FK Bodø/Glimt |
18:45 | PFK CSKA Sofia | 2:3 | AS Roma |
25.11.2021 | |||
---|---|---|---|
21:00 | FK Jablonec | 1:1 | AZ Alkmaar |
21:00 | Randers FC | 2:1 | CFR 1907 Cluj |
21:00 | Maccabi Tel-Aviv FC | 0:1 | LASK Linz |
21:00 | Anorthosis Famagusta | 1:0 | KAA Gent |
21:00 | AS Roma | 4:0 | FC Zorya Luhansk |
21:00 | FK Bodø/Glimt | 2:0 | PFK CSKA Sofia |
18:45 | NS Mura | 2:1 | Tottenham Hotspur FC |
18:45 | Qarabağ FK | 2:2 | AC Omonia |
18:45 | SK Slavia Praha | 2:2 | Feyenoord |
18:45 | HJK Helsinki | 1:0 | Alashkert FC |
18:45 | Maccabi Haifa | 0:1 | 1. FC Union Berlin |
18:45 | ŠK Slovan Bratislava | 0:0 | PAOK FC |
18:45 | Lincoln FC | 0:4 | FC København |
18:45 | Stade Rennais FC | 3:3 | Vitesse |
16:30 | FC Kairat Almaty | 2:3 | FC Basel 1893 |
16:30 | FC Flora Tallinn | 1:0 | FK Partizan |
4.11.2021 | |||
---|---|---|---|
21:00 | Stade Rennais FC | 1:0 | NS Mura |
21:00 | Tottenham Hotspur FC | 3:2 | Vitesse |
21:00 | AS Roma | 2:2 | FK Bodø/Glimt |
21:00 | SK Slavia Praha | 1:0 | Maccabi Haifa |
21:00 | 1. FC Union Berlin | 1:2 | Feyenoord |
21:00 | PAOK FC | 1:2 | FC København |
18:45 | Randers FC | 2:2 | FK Jablonec |
18:45 | Lincoln FC | 1:4 | ŠK Slovan Bratislava |
18:45 | AC Omonia | 1:1 | FC Basel 1893 |
18:45 | Maccabi Tel-Aviv FC | 3:0 | HJK Helsinki |
18:45 | LASK Linz | 2:0 | Alashkert FC |
18:45 | KAA Gent | 1:1 | FK Partizan |
18:45 | FC Zorya Luhansk | 2:0 | PFK CSKA Sofia |
18:45 | AZ Alkmaar | 2:0 | CFR 1907 Cluj |
16:30 | FC Kairat Almaty | 1:2 | Qarabağ FK |
16:30 | FC Flora Tallinn | 2:2 | Anorthosis Famagusta |
21.10.2021 | |||
---|---|---|---|
21:00 | ŠK Slovan Bratislava | 2:0 | Lincoln FC |
21:00 | FC Basel 1893 | 3:1 | AC Omonia |
21:00 | FK Partizan | 0:1 | KAA Gent |
21:00 | PFK CSKA Sofia | 0:1 | FC Zorya Luhansk |
21:00 | FK Jablonec | 2:2 | Randers FC |
21:00 | CFR 1907 Cluj | 0:1 | AZ Alkmaar |
18:45 | NS Mura | 1:2 | Stade Rennais FC |
18:45 | Vitesse | 1:0 | Tottenham Hotspur FC |
18:45 | Anorthosis Famagusta | 2:2 | FC Flora Tallinn |
18:45 | Qarabağ FK | 2:1 | FC Kairat Almaty |
18:45 | FK Bodø/Glimt | 6:1 | AS Roma |
18:45 | Alashkert FC | 0:3 | LASK Linz |
18:45 | Feyenoord | 3:1 | 1. FC Union Berlin |
18:45 | Maccabi Haifa | 1:0 | SK Slavia Praha |
18:45 | FC København | 1:2 | PAOK FC |
16:30 | HJK Helsinki | 0:5 | Maccabi Tel-Aviv FC |
30.9.2021 | |||
---|---|---|---|
21:00 | FC Basel 1893 | 4:2 | FC Kairat Almaty |
21:00 | AC Omonia | 1:4 | Qarabağ FK |
21:00 | Feyenoord | 2:1 | SK Slavia Praha |
21:00 | 1. FC Union Berlin | 3:0 | Maccabi Haifa |
21:00 | PAOK FC | 1:1 | ŠK Slovan Bratislava |
21:00 | FC København | 3:1 | Lincoln FC |
21:00 | Tottenham Hotspur FC | 5:1 | NS Mura |
21:00 | Vitesse | 1:2 | Stade Rennais FC |
18:45 | AZ Alkmaar | 1:0 | FK Jablonec |
18:45 | CFR 1907 Cluj | 1:1 | Randers FC |
18:45 | Alashkert FC | 2:4 | HJK Helsinki |
18:45 | LASK Linz | 1:1 | Maccabi Tel-Aviv FC |
18:45 | KAA Gent | 2:0 | Anorthosis Famagusta |
18:45 | FK Partizan | 2:0 | FC Flora Tallinn |
18:45 | FC Zorya Luhansk | 0:3 | AS Roma |
18:45 | PFK CSKA Sofia | 0:0 | FK Bodø/Glimt |
16.9.2021 | |||
---|---|---|---|
21:00 | FK Jablonec | 1:0 | CFR 1907 Cluj |
21:00 | Randers FC | 2:2 | AZ Alkmaar |
21:00 | Anorthosis Famagusta | 0:2 | FK Partizan |
21:00 | AS Roma | 5:1 | PFK CSKA Sofia |
21:00 | FK Bodø/Glimt | 3:1 | FC Zorya Luhansk |
18:45 | NS Mura | 0:2 | Vitesse |
18:45 | Qarabağ FK | 0:0 | FC Basel 1893 |
18:45 | SK Slavia Praha | 3:1 | 1. FC Union Berlin |
18:45 | HJK Helsinki | 0:2 | LASK Linz |
18:45 | FC Flora Tallinn | 0:1 | KAA Gent |
18:45 | ŠK Slovan Bratislava | 1:3 | FC København |
18:45 | Lincoln FC | 0:2 | PAOK FC |
18:45 | Stade Rennais FC | 2:2 | Tottenham Hotspur FC |
16:30 | FC Kairat Almaty | 0:0 | AC Omonia |
26.8.2021 | |||
---|---|---|---|
21:00 | FK Partizan | 2:0 | CD Santa Clara |
20:45 | Shamrock Rovers FC | 0:1 | FC Flora Tallinn |
20:45 | Aberdeen FC | 1:3 | Qarabağ FK |
20:45 | Tottenham Hotspur FC | 3:0 | FC Paços de Ferreira |
20:15 | 1. FC Union Berlin | 0:0 | KuPS Kuopio |
20:00 | Saint Johnstone FC | 0:2 | LASK Linz |
20:00 | HNK Rijeka | 0:2 | PAOK FC |
20:00 | KAA Gent | 3:0 | Raków Częstochowa |
19:30 | Maccabi Tel-Aviv FC | 2:0 | FC Shakhter Karagandy |
19:00 | Anorthosis Famagusta | 3:1 | Hapoel Beer Sheva FC |
19:00 | IF Elfsborg | 3:1 | Feyenoord |
19:00 | Maccabi Haifa | 4:0 | Neftçi PFK |
19:00 | Hammarby IF | 3:2pk | FC Basel 1893 |
19:00 | PFK CSKA Sofia | 3:0p | FC Viktoria Plzeň |
19:00 | Vitesse | 2:1 | RSC Anderlecht |
19:00 | FC København | 5:0 | Sivasspor |
19:00 | Rosenborg BK | 1:3 | Stade Rennais FC |
19:00 | AS Roma | 3:0 | Trabzonspor AŞ |
18:00 | MŠK Žilina | 0:3 | FK Jablonec |
18:00 | FK Bodø/Glimt | 1:0 | FK Žalgiris Vilnius |
18:00 | Lincoln FC | 3:1p | Riga FC |
16:00 | FC Kairat Almaty | 3:1 | CS Fola Esch |
19.8.2021 | |||
---|---|---|---|
22:30 | CD Santa Clara | 2:1 | FK Partizan |
20:30 | FC Paços de Ferreira | 1:0 | Tottenham Hotspur FC |
20:00 | Feyenoord | 5:0 | IF Elfsborg |
20:00 | Sivasspor | 1:2 | FC København |
20:00 | FK Jablonec | 5:1 | MŠK Žilina |
20:00 | Stade Rennais FC | 2:0 | Rosenborg BK |
20:00 | RSC Anderlecht | 3:3 | Vitesse |
20:00 | PAOK FC | 1:1 | HNK Rijeka |
19:30 | CS Fola Esch | 1:4 | FC Kairat Almaty |
19:30 | FC Basel 1893 | 3:1 | Hammarby IF |
19:30 | Trabzonspor AŞ | 1:2 | AS Roma |
19:00 | FC Viktoria Plzeň | 2:0 | PFK CSKA Sofia |
19:00 | LASK Linz | 1:1 | Saint Johnstone FC |
19:00 | Hapoel Beer Sheva FC | 0:0 | Anorthosis Famagusta |
19:00 | FK Žalgiris Vilnius | 2:2 | FK Bodø/Glimt |
19:00 | Neftçi PFK | 3:3 | Maccabi Haifa |
19:00 | Riga FC | 1:1 | Lincoln FC |
18:00 | FC Flora Tallinn | 4:2 | Shamrock Rovers FC |
18:00 | Qarabağ FK | 1:0 | Aberdeen FC |
18:00 | KuPS Kuopio | 0:4 | 1. FC Union Berlin |
18:00 | Raków Częstochowa | 1:0 | KAA Gent |
15:00 | FC Shakhter Karagandy | 1:2 | Maccabi Tel-Aviv FC |
12.8.2021 | |||
---|---|---|---|
21:15 | NK Osijek | 1:1 | PFK CSKA Sofia |
21:00 | LASK Linz | 6:1 | FK Vojvodina |
21:00 | FK Partizan | 3:2pk | FK Sochi |
21:00 | Dundalk FC | 1:2 | Vitesse |
20:45 | HB Tórshavn | 1:0 | Maccabi Haifa |
20:45 | Aberdeen FC | 2:1 | Breidablik UBK |
20:30 | Larne FC | 1:0 | FC Paços de Ferreira |
20:00 | Feyenoord | 3:0 | FC Luzern |
20:00 | NK Olimpija Ljubljana | 0:1 | CD Santa Clara |
20:00 | Hibernians FC | 1:4p | Riga FC |
20:00 | Sivasspor | 1:1p | FC Dinamo Batumi |
20:00 | FC København | 4:2 | PFK Lokomotiv Plovdiv |
20:00 | HNK Rijeka | 4:1 | Hibernians FC |
20:00 | RSC Anderlecht | 2:1 | KF Laçi |
20:00 | FK Velež Mostar | 1:4 | IF Elfsborg |
20:00 | KS Teuta Durrës | 0:2 | Shamrock Rovers FC |
19:30 | FC Basel 1893 | 4:0 | Újpest FC |
19:30 | CS Fola Esch | 2:1 | Linfield FC |
19:30 | Maccabi Tel-Aviv FC | 1:0 | FC Spartak Trnava |
19:00 | FK Rīgas Futbola skola | 0:1 | KAA Gent |
19:00 | FC Viktoria Plzeň | 4:1pk | The New Saints FC |
19:00 | Hapoel Beer Sheva FC | 4:0 | WKS Śląsk Wrocław |
19:00 | PAOK FC | 2:0 | Bohemian FC |
18:45 | MŠK Žilina | 5:0 | FK Tobol Kostanay |
18:45 | Hammarby IF | 5:1 | FK Čukarički |
18:00 | FC Rubin Kazan | 0:1p | Raków Częstochowa |
18:00 | Molde FK | 1:2pk | Trabzonspor AŞ |
18:00 | FK Bodø/Glimt | 2:0 | FC Prishtina |
18:00 | Qarabağ FK | 1:0 | AEL Limassol FC |
15:00 | FC Astana | 3:4 | KuPS Kuopio |
5.8.2021 | |||
---|---|---|---|
22:30 | CD Santa Clara | 2:0 | NK Olimpija Ljubljana |
21:00 | FK Čukarički | 3:1 | Hammarby IF |
21:00 | Breidablik UBK | 2:3 | Aberdeen FC |
21:00 | Raków Częstochowa | 0:0 | FC Rubin Kazan |
21:00 | Újpest FC | 1:2 | FC Basel 1893 |
21:00 | Shamrock Rovers FC | 1:0 | KS Teuta Durrës |
20:45 | Hibernians FC | 1:1 | HNK Rijeka |
20:45 | The New Saints FC | 4:2 | FC Viktoria Plzeň |
20:30 | FC Luzern | 0:3 | Feyenoord |
20:30 | KAA Gent | 2:2 | FK Rīgas Futbola skola |
20:15 | FC Spartak Trnava | 0:0 | Maccabi Tel-Aviv FC |
20:00 | FC Prishtina | 2:1 | FK Bodø/Glimt |
20:00 | FC Paços de Ferreira | 4:0 | Larne FC |
20:00 | WKS Śląsk Wrocław | 2:1 | Hapoel Beer Sheva FC |
20:00 | Kolos Kovalivka | 0:0 | FC Shakhter Karagandy |
19:30 | Trabzonspor AŞ | 3:3 | Molde FK |
19:00 | Riga FC | 0:1 | Hibernians FC |
19:00 | FC Dinamo Batumi | 1:2 | Sivasspor |
19:00 | PFK CSKA Sofia | 4:2 | NK Osijek |
19:00 | FK Vojvodina | 0:1 | LASK Linz |
19:00 | AEL Limassol FC | 1:1 | Qarabağ FK |
19:00 | Rosenborg BK | 6:1 | NK Domžale |
19:00 | KF Laçi | 0:3 | RSC Anderlecht |
19:00 | Vitesse | 2:2 | Dundalk FC |
19:00 | Maccabi Haifa | 7:2 | HB Tórshavn |
18:45 | IF Elfsborg | 1:1 | FK Velež Mostar |
18:00 | KuPS Kuopio | 1:1 | FC Astana |
18:00 | PFK Lokomotiv Plovdiv | 1:1 | FC København |
18:00 | FK Sochi | 1:1 | FK Partizan |
18:00 | FK Tobol Kostanay | 0:1 | MŠK Žilina |
29.7.2021 | |||
---|---|---|---|
22:00 | CD Santa Clara | 2:0 | KF Shkupi 1927 |
21:00 | KS Vllaznia Shkodër | 0:1 | AEL Limassol FC |
21:00 | NK Osijek | 1:0 | MKS Pogoń Szczecin |
20:45 | Bohemian FC | 3:0 | F91 Dudelange |
20:45 | NK Maribor | 0:1 | Hammarby IF |
20:45 | DAC 1904 Dunajská Streda | 0:2 | FK Partizan |
20:30 | Aris Thessaloniki FC | 2:1 | FC Astana |
20:30 | CS Universitatea Craiova | 0:0 | KF Laçi |
20:30 | Servette FC | 2:0 | Molde FK |
20:00 | HNK Rijeka | 1:0 | Gzira United FC |
20:00 | Feyenoord | 3:2 | FC Drita Gjilan |
20:00 | KF Shkëndija | 0:1 | Riga FC |
20:00 | Puskás Ferenc Akadémia FC | 0:2 | FK Rīgas Futbola skola |
20:00 | WKS Śląsk Wrocław | 3:3 | FC Ararat-Armenia |
20:00 | AEK Athens FC | 1:1pk | FK Velež Mostar |
20:00 | FK Vojvodina | 1:0 | FK Panevėžys |
20:00 | FK Borac Banja Luka | 0:0 | Linfield FC |
20:00 | FK Partizani Tirana | 0:2 | FC Basel 1893 |
20:00 | Connah's Quay Nomads FC | 4:2 | FC Prishtina |
19:30 | Maccabi Tel-Aviv FC | 3:1 | FK Sutjeska Nikšić |
19:30 | Breidablik UBK | 2:1 | FK Austria Wien |
19:30 | CS Fola Esch | 1:0 | FC Shakhtyor Soligorsk |
19:15 | The New Saints FC | 5:1 | FK Kauno Žalgiris |
19:00 | FC Torpedo-BelAZ Zhodino | 0:5 | FC København |
19:00 | FC Milsami Orhei | 0:5 | IF Elfsborg |
19:00 | Hapoel Beer Sheva FC | 4:0 | FK Arda Kardzhali |
19:00 | 1. FC Slovácko | 1:1pk | PFK Lokomotiv Plovdiv |
19:00 | FC BATE Borisov | 1:4 | FC Dinamo Batumi |
19:00 | Rosenborg BK | 4:1 | FH Hafnarfjördur |
19:00 | Aarhus Gymnastikforening | 1:1 | Larne FC |
19:00 | Maccabi Haifa | 5:1 | FC Dinamo Tbilisi |
19:00 | Raków Częstochowa | 1:0pk | FK Sūduva |
19:00 | FC Ashdod | 0:1 | Qarabağ FK |
19:00 | Sivasspor | 1:0 | CS Petrocub Hînceşti |
19:00 | Vålerenga Fotball | 2:0 | KAA Gent |
18:45 | MŠK Žilina | 2:2 | Apollon Limassol FC |
18:30 | BK Häcken | 2:0 | Aberdeen FC |
18:30 | FC Santa Coloma | 1:2 | Hibernians FC |
18:30 | Tallinna FC Levadia | 1:2 | Dundalk FC |
18:30 | Sepsi OSK | 1:2pk | FC Spartak Trnava |
18:00 | FK Bodø/Glimt | 3:0 | Valur Reykjavík |
18:00 | FK Sumqayıt | 0:2 | FK Čukarički |
18:00 | Birkirkara FC | 1:1pk | NK Olimpija Ljubljana |
18:00 | İnter Bakı PİK | 2:4 | FK Sochi |
18:00 | FC Honka | 0:1 | NK Domžale |
18:00 | FC Vorskla Poltava | 2:3p | KuPS Kuopio |
18:00 | FC Vaduz | 1:3 | Újpest FC |
18:00 | FC Dinamo Brest | 1:2 | FC Viktoria Plzeň |
17:00 | FK Tobol Kostanay | 4:1p | HNK Hajduk Split |
16:00 | FK Liepāja | 0:1pk | PFK CSKA Sofia |
15:00 | FC Shakhter Karagandy | 2:1 | FCSB |
27.7.2021 | |||
---|---|---|---|
20:00 | Hibernians FC | 4:2 | S.S. Folgore Calcio |
20:00 | Buducnost Podgorica | 0:2 | HB Tórshavn |
17:45 | Inter Club d'Escaldes | 0:3 | KS Teuta Durrës |
22.7.2021 | |||
---|---|---|---|
21:30 | FC Shakhtyor Soligorsk | 1:2 | CS Fola Esch |
21:00 | MKS Pogoń Szczecin | 0:0 | NK Osijek |
21:00 | FH Hafnarfjördur | 0:2 | Rosenborg BK |
21:00 | Újpest FC | 2:1 | FC Vaduz |
21:00 | Dundalk FC | 2:2 | Tallinna FC Levadia |
21:00 | FC Drita Gjilan | 0:0 | Feyenoord |
21:00 | Valur Reykjavík | 0:3 | FK Bodø/Glimt |
21:00 | FK Partizan | 1:0 | DAC 1904 Dunajská Streda |
21:00 | HNK Hajduk Split | 2:0 | FK Tobol Kostanay |
20:45 | Aberdeen FC | 5:1 | BK Häcken |
20:45 | Hibernians FC | 3:0 | FC Santa Coloma |
20:45 | Linfield FC | 4:0 | FK Borac Banja Luka |
20:30 | FK Sutjeska Nikšić | 0:0 | Maccabi Tel-Aviv FC |
20:30 | Larne FC | 2:1 | Aarhus Gymnastikforening |
20:30 | FCSB | 1:0 | FC Shakhter Karagandy |
20:30 | FK Velež Mostar | 2:1 | AEK Athens FC |
20:30 | KAA Gent | 4:0 | Vålerenga Fotball |
20:15 | FC Basel 1893 | 3:0 | FK Partizani Tirana |
20:00 | FK Arda Kardzhali | 0:2 | Hapoel Beer Sheva FC |
20:00 | KF Shkupi 1927 | 0:3 | CD Santa Clara |
20:00 | HB Tórshavn | 4:0 | Buducnost Podgorica |
19:00 | FC Dinamo Batumi | 0:1 | FC BATE Borisov |
19:00 | Apollon Limassol FC | 1:3 | MŠK Žilina |
19:00 | AEL Limassol FC | 1:0 | KS Vllaznia Shkodër |
19:00 | PFK CSKA Sofia | 0:0 | FK Liepāja |
19:00 | KF Laçi | 1:0 | CS Universitatea Craiova |
19:00 | PFK Lokomotiv Plovdiv | 1:0 | 1. FC Slovácko |
19:00 | Gzira United FC | 0:2 | HNK Rijeka |
19:00 | KS Teuta Durrës | 0:2 | Inter Club d'Escaldes |
19:00 | FC Viktoria Plzeň | 2:1 | FC Dinamo Brest |
19:00 | Riga FC | 2:0 | KF Shkëndija |
19:00 | FK Sūduva | 0:0 | Raków Częstochowa |
19:00 | CS Petrocub Hînceşti | 0:1 | Sivasspor |
19:00 | FC Spartak Trnava | 0:0 | Sepsi OSK |
19:00 | FC København | 4:1 | FC Torpedo-BelAZ Zhodino |
18:45 | IF Elfsborg | 4:0 | FC Milsami Orhei |
18:45 | Hammarby IF | 3:1 | NK Maribor |
18:30 | F91 Dudelange | 0:1 | Bohemian FC |
18:30 | FC Dinamo Tbilisi | 1:2 | Maccabi Haifa |
18:00 | KuPS Kuopio | 2:2 | FC Vorskla Poltava |
18:00 | FK Sochi | 3:0 | İnter Bakı PİK |
18:00 | FK Austria Wien | 1:1 | Breidablik UBK |
18:00 | NK Olimpija Ljubljana | 1:0 | Birkirkara FC |
18:00 | Qarabağ FK | 0:0 | FC Ashdod |
18:00 | FK Rīgas Futbola skola | 3:0 | Puskás Ferenc Akadémia FC |
18:00 | Molde FK | 3:0 | Servette FC |
17:30 | FK Panevėžys | 0:1 | FK Vojvodina |
15:00 | FC Ararat-Armenia | 2:4 | WKS Śląsk Wrocław |
15:00 | FC Astana | 2:0 | Aris Thessaloniki FC |
21.7.2021 | |||
---|---|---|---|
20:00 | FK Čukarički | 0:0 | FK Sumqayıt |
20.7.2021 | |||
---|---|---|---|
21:00 | S.S. Folgore Calcio | 1:3 | Hibernians FC |
18:00 | FC Prishtina | 4:1 | Connah's Quay Nomads FC |
18:00 | FK Kauno Žalgiris | 0:5 | The New Saints FC |
17:55 | NK Domžale | 1:1 | FC Honka |
15.7.2021 | |||
---|---|---|---|
21:00 | KS Vllaznia Shkodër | 3:0 | NK Široki Brijeg |
21:00 | Breidablik UBK | 2:0 | Racing FC Union Lëtzebuerg |
21:00 | KÍ Klaksvík | 2:4p | FK Rīgas Futbola skola |
21:00 | FK Sarajevo | 0:1 | FC Milsami Orhei |
21:00 | WKS Śląsk Wrocław | 2:0 | Paide Linnameeskond |
21:00 | Coleraine FC | 1:2 | FK Velež Mostar |
20:45 | SP La Fiorita | 1:1 | Birkirkara FC |
20:45 | FK Dečić | 0:1 | FC Drita Gjilan |
20:45 | FC Spartak Trnava | 2:0 | HŠK Zrinjski |
20:45 | Bohemian FC | 3:0 | Stjarnan |
20:30 | Larne FC | 1:0 | Bala Town FC |
20:00 | KF Laçi | 3:0 | FK Podgorica |
20:00 | KF Llapi Podujevë | 1:1 | KF Shkupi 1927 |
20:00 | Puskás Ferenc Akadémia FC | 2:0 | FC Inter Turku |
20:00 | Gzira United FC | 2:1pk | UE Sant Julià |
20:00 | FC Swift Hesperange | 1:1 | NK Domžale |
19:15 | The New Saints FC | 2:0 | Glentoran FC |
19:00 | NSÍ Runavík | 1:3 | FC Honka |
19:00 | FC Sfîntul Gheorghe | 2:3 | FK Partizani Tirana |
19:00 | Sligo Rovers FC | 1:2 | FH Hafnarfjördur |
19:00 | CS Petrocub Hînceşti | 1:0 | FK Sileks |
19:00 | FC Dila Gori | 2:1 | MŠK Žilina |
18:30 | FC Dinamo Batumi | 3:0 | SP Tre Penne |
18:30 | St Joseph's FC | 1:1 | Tallinna FC Levadia |
18:30 | FC Santa Coloma | 4:0 | Mons Calpe SC |
18:00 | FK Kauno Žalgiris | 2:0 | Europa FC |
18:00 | FC Gagra | 1:1 | FK Sutjeska Nikšić |
18:00 | KuPS Kuopio | 5:0 | FC Artsakh |
18:00 | Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola | 0:0 | FK Sūduva |
18:00 | FC Urartu | 0:1 | NK Maribor |
17:00 | FC Struga Trim-Lum | 1:4 | FK Liepāja |
15:00 | FC Ararat-Armenia | 2:0 | MOL Vidi FC |
13.7.2021 | |||
---|---|---|---|
18:45 | Newtown AFC | 0:1 | Dundalk FC |
8.7.2021 | |||
---|---|---|---|
21:45 | Stjarnan | 1:1 | Bohemian FC |
21:00 | NK Široki Brijeg | 3:1 | KS Vllaznia Shkodër |
20:45 | NK Maribor | 1:0 | FC Urartu |
20:45 | SP Tre Penne | 0:4 | FC Dinamo Batumi |
20:30 | FK Velež Mostar | 2:1 | Coleraine FC |
20:30 | FK Sutjeska Nikšić | 1:0 | FC Gagra |
20:00 | Birkirkara FC | 1:0 | SP La Fiorita |
20:00 | KF Shkupi 1927 | 2:0 | KF Llapi Podujevë |
20:00 | FC Drita Gjilan | 2:1 | FK Dečić |
20:00 | FH Hafnarfjördur | 1:0 | Sligo Rovers FC |
20:00 | FK Partizani Tirana | 5:2 | FC Sfîntul Gheorghe |
20:00 | MOL Vidi FC | 1:1 | FC Ararat-Armenia |
20:00 | NK Domžale | 1:0 | FC Swift Hesperange |
20:00 | Bala Town FC | 0:1 | Larne FC |
20:00 | Europa FC | 0:0 | FK Kauno Žalgiris |
20:00 | Paide Linnameeskond | 1:2 | WKS Śląsk Wrocław |
19:45 | Glentoran FC | 1:1 | The New Saints FC |
19:00 | FC Milsami Orhei | 0:0 | FK Sarajevo |
19:00 | Racing FC Union Lëtzebuerg | 2:3 | Breidablik UBK |
18:45 | MŠK Žilina | 5:1 | FC Dila Gori |
18:45 | Dundalk FC | 4:0 | Newtown AFC |
18:30 | Tallinna FC Levadia | 3:1 | St Joseph's FC |
18:00 | FK Rīgas Futbola skola | 2:3 | KÍ Klaksvík |
18:00 | UE Sant Julià | 0:0 | Gzira United FC |
18:00 | FC Honka | 0:0 | NSÍ Runavík |
18:00 | FK Sūduva | 2:1 | Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola |
17:30 | FC Inter Turku | 1:1 | Puskás Ferenc Akadémia FC |
16:00 | FC Artsakh | 1:0 | KuPS Kuopio |
16:00 | FK Sileks | 1:1 | CS Petrocub Hînceşti |
16:00 | FK Liepāja | 1:1 | FC Struga Trim-Lum |