Liga mistrů - zápasy

Semifinále

8.5.2024
21:00 Real Madrid CF info FC Bayern München
7.5.2024
21:00 Paris Saint-Germain info Borussia Dortmund
1.5.2024
21:00 Borussia Dortmund info Paris Saint-Germain
30.4.2024
21:00 FC Bayern München info Real Madrid CF

Čtvrtfinále

17.4.2024
21:00 Manchester City FC 1:2pk Real Madrid CF
21:00 FC Bayern München 1:0 Arsenal FC
16.4.2024
21:00 FC Barcelona 1:4 Paris Saint-Germain
21:00 Borussia Dortmund 4:2 Club Atlético de Madrid
10.4.2024
21:00 Club Atlético de Madrid 2:1 Borussia Dortmund
21:00 Paris Saint-Germain 2:3 FC Barcelona
9.4.2024
21:00 Arsenal FC 2:2 FC Bayern München
21:00 Real Madrid CF 3:3 Manchester City FC

Osmifinále

13.3.2024
21:00 Club Atlético de Madrid 3:1pk FC Internazionale Milano
21:00 Borussia Dortmund 2:0 PSV Eindhoven
12.3.2024
21:00 Arsenal FC 2:0pk FC Porto
21:00 FC Barcelona 3:1 SSC Napoli
6.3.2024
21:00 Manchester City FC 3:1 FC København
21:00 Real Madrid CF 1:1 RB Leipzig
5.3.2024
21:00 Real Sociedad de Fútbol 1:2 Paris Saint-Germain
21:00 FC Bayern München 3:0 SS Lazio
21.2.2024
21:00 FC Porto 1:0 Arsenal FC
21:00 SSC Napoli 1:1 FC Barcelona
20.2.2024
21:00 FC Internazionale Milano 1:0 Club Atlético de Madrid
21:00 PSV Eindhoven 1:1 Borussia Dortmund
14.2.2024
21:00 Paris Saint-Germain 2:0 Real Sociedad de Fútbol
21:00 SS Lazio 1:0 FC Bayern München
13.2.2024
21:00 FC København 1:3 Manchester City FC
21:00 RB Leipzig 0:1 Real Madrid CF

Základní skupiny

Skupina A

12.12.2023
21:00 Manchester United FC 0:1 FC Bayern München
21:00 FC København 1:0 Galatasaray AŞ
29.11.2023
21:00 FC Bayern München 0:0 FC København
18:45 Galatasaray AŞ 3:3 Manchester United FC
8.11.2023
21:00 FC Bayern München 2:1 Galatasaray AŞ
21:00 FC København 4:3 Manchester United FC
24.10.2023
21:00 Manchester United FC 1:0 FC København
18:45 Galatasaray AŞ 1:3 FC Bayern München
3.10.2023
21:00 Manchester United FC 2:3 Galatasaray AŞ
21:00 FC København 1:2 FC Bayern München
20.9.2023
21:00 FC Bayern München 4:3 Manchester United FC
18:45 Galatasaray AŞ 2:2 FC København
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Bayern München 6 5 1 0 12:6 16
2 FC København 6 2 2 2 8:8 8
3 Galatasaray AŞ 6 1 2 3 10:13 5
4 Manchester United FC 6 1 1 4 12:15 4

Skupina B

12.12.2023
18:45 RC Lens 2:1 Sevilla FC
18:45 PSV Eindhoven 1:1 Arsenal FC
29.11.2023
21:00 Arsenal FC 6:0 RC Lens
18:45 Sevilla FC 2:3 PSV Eindhoven
8.11.2023
21:00 Arsenal FC 2:0 Sevilla FC
21:00 PSV Eindhoven 1:0 RC Lens
24.10.2023
21:00 RC Lens 1:1 PSV Eindhoven
21:00 Sevilla FC 1:2 Arsenal FC
3.10.2023
21:00 RC Lens 2:1 Arsenal FC
21:00 PSV Eindhoven 2:2 Sevilla FC
20.9.2023
21:00 Sevilla FC 1:1 RC Lens
21:00 Arsenal FC 4:0 PSV Eindhoven
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Arsenal FC 6 4 1 1 16:4 13
2 PSV Eindhoven 6 2 3 1 8:10 9
3 RC Lens 6 2 2 2 6:11 8
4 Sevilla FC 6 0 2 4 7:12 2

Skupina C

12.12.2023
21:00 SSC Napoli 2:0 SC Braga
21:00 1. FC Union Berlin 2:3 Real Madrid CF
29.11.2023
21:00 Real Madrid CF 4:2 SSC Napoli
21:00 SC Braga 1:1 1. FC Union Berlin
8.11.2023
21:00 Real Madrid CF 3:0 SC Braga
18:45 SSC Napoli 1:1 1. FC Union Berlin
24.10.2023
21:00 1. FC Union Berlin 0:1 SSC Napoli
21:00 SC Braga 1:2 Real Madrid CF
3.10.2023
21:00 SSC Napoli 2:3 Real Madrid CF
18:45 1. FC Union Berlin 2:3 SC Braga
20.9.2023
21:00 SC Braga 1:2 SSC Napoli
18:45 Real Madrid CF 1:0 1. FC Union Berlin
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Real Madrid CF 6 6 0 0 16:7 18
2 SSC Napoli 6 3 1 2 10:9 10
3 SC Braga 6 1 1 4 6:12 4
4 1. FC Union Berlin 6 0 2 4 6:10 2

Skupina D

12.12.2023
21:00 FC Internazionale Milano 0:0 Real Sociedad de Fútbol
21:00 FC Salzburg 1:3 SL Benfica
29.11.2023
21:00 SL Benfica 3:3 FC Internazionale Milano
21:00 Real Sociedad de Fútbol 0:0 FC Salzburg
8.11.2023
21:00 FC Salzburg 0:1 FC Internazionale Milano
18:45 Real Sociedad de Fútbol 3:1 SL Benfica
24.10.2023
21:00 SL Benfica 0:1 Real Sociedad de Fútbol
18:45 FC Internazionale Milano 2:1 FC Salzburg
3.10.2023
21:00 FC Internazionale Milano 1:0 SL Benfica
18:45 FC Salzburg 0:2 Real Sociedad de Fútbol
20.9.2023
21:00 SL Benfica 0:2 FC Salzburg
21:00 Real Sociedad de Fútbol 1:1 FC Internazionale Milano
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Real Sociedad de Fútbol 6 3 3 0 7:2 12
2 FC Internazionale Milano 6 3 3 0 8:5 12
3 FC Salzburg 6 1 1 4 4:8 4
4 SL Benfica 6 1 1 4 7:11 4

Skupina E

13.12.2023
21:00 Club Atlético de Madrid 2:0 SS Lazio
21:00 Celtic FC 2:1 Feyenoord
28.11.2023
21:00 Feyenoord 1:3 Club Atlético de Madrid
18:45 SS Lazio 2:0 Celtic FC
7.11.2023
21:00 Club Atlético de Madrid 6:0 Celtic FC
21:00 SS Lazio 1:0 Feyenoord
25.10.2023
21:00 Celtic FC 2:2 Club Atlético de Madrid
18:45 Feyenoord 3:1 SS Lazio
4.10.2023
21:00 Celtic FC 1:2 SS Lazio
18:45 Club Atlético de Madrid 3:2 Feyenoord
19.9.2023
21:00 Feyenoord 2:0 Celtic FC
21:00 SS Lazio 1:1 Club Atlético de Madrid
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Club Atlético de Madrid 6 4 2 0 17:6 14
2 SS Lazio 6 3 1 2 7:7 10
3 Feyenoord 6 2 0 4 9:10 6
4 Celtic FC 6 1 1 4 5:15 4

Skupina F

13.12.2023
21:00 Borussia Dortmund 1:1 Paris Saint-Germain
21:00 Newcastle United FC 1:2 AC Milan
28.11.2023
21:00 Paris Saint-Germain 1:1 Newcastle United FC
21:00 AC Milan 1:3 Borussia Dortmund
7.11.2023
21:00 AC Milan 2:1 Paris Saint-Germain
18:45 Borussia Dortmund 2:0 Newcastle United FC
25.10.2023
21:00 Paris Saint-Germain 3:0 AC Milan
21:00 Newcastle United FC 0:1 Borussia Dortmund
4.10.2023
21:00 Borussia Dortmund 0:0 AC Milan
21:00 Newcastle United FC 4:1 Paris Saint-Germain
19.9.2023
21:00 Paris Saint-Germain 2:0 Borussia Dortmund
18:45 AC Milan 0:0 Newcastle United FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Borussia Dortmund 6 3 2 1 7:4 11
2 Paris Saint-Germain 6 2 2 2 9:8 8
3 AC Milan 6 2 2 2 5:8 8
4 Newcastle United FC 6 1 2 3 6:7 5

Skupina G

13.12.2023
18:45 RB Leipzig 2:1 BSC Young Boys
18:45 FK Crvena zvezda 2:3 Manchester City FC
28.11.2023
21:00 BSC Young Boys 2:0 FK Crvena zvezda
21:00 Manchester City FC 3:2 RB Leipzig
7.11.2023
21:00 FK Crvena zvezda 1:2 RB Leipzig
21:00 Manchester City FC 3:0 BSC Young Boys
25.10.2023
21:00 BSC Young Boys 1:3 Manchester City FC
21:00 RB Leipzig 3:1 FK Crvena zvezda
4.10.2023
21:00 FK Crvena zvezda 2:2 BSC Young Boys
21:00 RB Leipzig 1:3 Manchester City FC
19.9.2023
21:00 Manchester City FC 3:1 FK Crvena zvezda
18:45 BSC Young Boys 1:3 RB Leipzig
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Manchester City FC 6 6 0 0 18:7 18
2 RB Leipzig 6 4 0 2 13:10 12
3 BSC Young Boys 6 1 1 4 7:13 4
4 FK Crvena zvezda 6 0 1 5 7:15 1

Skupina H

13.12.2023
21:00 FC Porto 5:3 FC Shakhtar Donetsk
21:00 Royal Antwerp FC 3:2 FC Barcelona
28.11.2023
21:00 FC Barcelona 2:1 FC Porto
18:45 FC Shakhtar Donetsk 1:0 Royal Antwerp FC
7.11.2023
21:00 FC Porto 2:0 Royal Antwerp FC
18:45 FC Shakhtar Donetsk 1:0 FC Barcelona
25.10.2023
21:00 Royal Antwerp FC 1:4 FC Porto
18:45 FC Barcelona 2:1 FC Shakhtar Donetsk
4.10.2023
21:00 FC Porto 0:1 FC Barcelona
18:45 Royal Antwerp FC 2:3 FC Shakhtar Donetsk
19.9.2023
21:00 FC Barcelona 5:0 Royal Antwerp FC
21:00 FC Shakhtar Donetsk 1:3 FC Porto
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Porto 6 4 0 2 15:8 12
2 FC Barcelona 6 4 0 2 12:6 12
3 FC Shakhtar Donetsk 6 3 0 3 10:12 9
4 Royal Antwerp FC 6 1 0 5 6:17 3

4. předkolo

30.8.2023
21:00 AEK Athens FC 1:2 Royal Antwerp FC
21:00 PSV Eindhoven 5:1 Rangers FC
21:00 FC København 1:1 Raków Częstochowa
29.8.2023
21:00 BSC Young Boys 3:0 Maccabi Haifa
21:00 Panathinaikos FC 0:1 SC Braga
21:00 Galatasaray AŞ 2:1 Molde FK
23.8.2023
21:00 Maccabi Haifa 0:0 BSC Young Boys
21:00 SC Braga 2:1 Panathinaikos FC
21:00 Molde FK 2:3 Galatasaray AŞ
22.8.2023
21:00 Royal Antwerp FC 1:0 AEK Athens FC
21:00 Rangers FC 2:2 PSV Eindhoven
21:00 Raków Częstochowa 0:1 FC København

3. předkolo

19.8.2023
20:45 AEK Athens FC 2:2 GNK Dinamo Zagreb
15.8.2023
21:00 Olympique de Marseille 2:2pk Panathinaikos FC
20:30 SK Sturm Graz 1:3 PSV Eindhoven
20:30 Servette FC 1:1 Rangers FC
20:00 GNK Dinamo Zagreb 1:2 AEK Athens FC
20:00 FK Bačka Topola 1:4 SC Braga
20:00 Galatasaray AŞ 1:0 NK Olimpija Ljubljana
19:00 Maccabi Haifa 3:1 ŠK Slovan Bratislava
19:00 AC Sparta Praha 3:4pk FC København
19:00 Molde FK 2:0p KÍ Klaksvík
19:00 Aris FC Limassol 0:1 Raków Częstochowa
9.8.2023
20:45 Rangers FC 2:1 Servette FC
20:30 ŠK Slovan Bratislava 1:2 Maccabi Haifa
20:00 Panathinaikos FC 1:0 Olympique de Marseille
8.8.2023
21:00 SC Braga 3:0 FK Bačka Topola
21:00 NK Olimpija Ljubljana 0:3 Galatasaray AŞ
20:45 KÍ Klaksvík 2:1 Molde FK
20:30 PSV Eindhoven 4:1 SK Sturm Graz
20:00 Raków Częstochowa 2:1 Aris FC Limassol
20:00 FC København 0:0 AC Sparta Praha

2. předkolo

2.8.2023
20:30 Galatasaray AŞ 1:0 FK Žalgiris Vilnius
20:00 FC København 6:3 Breidablik UBK
19:00 Molde FK 2:0 HJK Helsinki
19:00 Maccabi Haifa 4:1p FC Sheriff
19:00 BK Häcken 3:4pk KÍ Klaksvík
19:00 KRC Genk 2:3pk Servette FC
18:00 Qarabağ FK 1:1 Raków Częstochowa
16:00 FC Astana 0:2 GNK Dinamo Zagreb
1.8.2023
20:30 ŠK Slovan Bratislava 2:2 HŠK Zrinjski
20:00 NK Olimpija Ljubljana 2:1 PFC Ludogorets Razgrad
20:00 FC BATE Borisov 3:5 Aris FC Limassol
19:30 Panathinaikos FC 2:2 SC Dnipro-1
26.7.2023
20:45 PFC Ludogorets Razgrad 1:1 NK Olimpija Ljubljana
20:45 KÍ Klaksvík 0:0 BK Häcken
20:15 Raków Częstochowa 3:2 Qarabağ FK
19:00 FC Sheriff 1:0 Maccabi Haifa
19:00 Aris FC Limassol 6:2 FC BATE Borisov
25.7.2023
21:15 Breidablik UBK 0:2 FC København
21:00 HŠK Zrinjski 0:1 ŠK Slovan Bratislava
20:30 Servette FC 1:1 KRC Genk
20:00 GNK Dinamo Zagreb 4:0 FC Astana
20:00 SC Dnipro-1 1:3 Panathinaikos FC
18:00 HJK Helsinki 1:0 Molde FK
18:00 FK Žalgiris Vilnius 2:2 Galatasaray AŞ

1. předkolo

19.7.2023
20:30 Larne FC 2:2p HJK Helsinki
20:00 FC Swift Hesperange 0:2 ŠK Slovan Bratislava
20:00 PFC Ludogorets Razgrad 4:0 KF Ballkani
18:00 Ferencvárosi TC 0:3 KÍ Klaksvík
18:00 FC Dinamo Tbilisi 1:2 FC Astana
18:00 Qarabağ FK 4:0 Lincoln FC
17:00 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 1:2 NK Olimpija Ljubljana
18.7.2023
21:15 Breidablik UBK 2:1 Shamrock Rovers FC
20:00 The New Saints FC 0:2 BK Häcken
20:00 HŠK Zrinjski 3:3pk FC Urartu
20:00 FC BATE Borisov 2:0 FK Partizani Tirana
19:00 FC Flora Tallinn 0:3 Raków Częstochowa
19:00 FC Sheriff 3:0p SSC Farul Constanţa
19:00 Maccabi Haifa 2:1 Hamrun Spartans FC
17:00 FC Struga Trim-Lum 1:2 FK Žalgiris Vilnius
12.7.2023
20:30 ŠK Slovan Bratislava 1:1 FC Swift Hesperange
19:30 SSC Farul Constanţa 1:0 FC Sheriff
19:00 BK Häcken 3:1 The New Saints FC
18:00 HJK Helsinki 1:0 Larne FC
16:00 FC Astana 1:1 FC Dinamo Tbilisi
11.7.2023
20:45 Shamrock Rovers FC 0:1 Breidablik UBK
20:45 KF Ballkani 2:0 PFC Ludogorets Razgrad
20:45 KÍ Klaksvík 0:0 Ferencvárosi TC
20:45 FK Partizani Tirana 1:1 FC BATE Borisov
20:00 Raków Częstochowa 1:0 FC Flora Tallinn
20:00 Hamrun Spartans FC 0:4 Maccabi Haifa
20:00 NK Olimpija Ljubljana 2:1 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola
18:00 FK Žalgiris Vilnius 0:0 FC Struga Trim-Lum
17:30 Lincoln FC 1:2 Qarabağ FK
17:00 FC Urartu 0:1 HŠK Zrinjski

0. předkolo

30.6.2023
21:00 Buducnost Podgorica 0:5 Breidablik UBK

0. předkolo

27.6.2023
21:00 SP Tre Penne 1:7 Breidablik UBK
15:00 Atlètic Escaldes 0:3 Buducnost Podgorica