Evropská liga - zápasy

Osmifinále

14.3.2024
21:00 Atalanta BC info Sporting CP
21:00 Bayer 04 Leverkusen info Qarabağ FK
21:00 Liverpool FC info AC Sparta Praha
21:00 Brighton and Hove Albion FC info AS Roma
18:45 Rangers FC info SL Benfica
18:45 West Ham United FC info SC Freiburg
18:45 SK Slavia Praha info AC Milan
18:45 Villarreal CF info Olympique de Marseille
7.3.2024
21:00 SL Benfica info Rangers FC
21:00 SC Freiburg info West Ham United FC
21:00 AC Milan info SK Slavia Praha
21:00 Olympique de Marseille info Villarreal CF
18:45 AS Roma info Brighton and Hove Albion FC
18:45 Qarabağ FK info Bayer 04 Leverkusen
18:45 AC Sparta Praha info Liverpool FC
6.3.2024
18:45 Sporting CP info Atalanta BC

1/16-finále

22.2.2024
21:00 Sporting CP 1:1 BSC Young Boys
21:00 AC Sparta Praha 4:1 Galatasaray AŞ
21:00 Olympique de Marseille 3:1 FC Shakhtar Donetsk
21:00 AS Roma 2:1pk Feyenoord
18:45 Toulouse FC 0:0 SL Benfica
18:45 Qarabağ FK 2:3p SC Braga
18:45 Stade Rennais FC 3:2 AC Milan
18:45 SC Freiburg 3:2p RC Lens
15.2.2024
21:00 SL Benfica 2:1 Toulouse FC
21:00 SC Braga 2:4 Qarabağ FK
21:00 AC Milan 3:0 Stade Rennais FC
21:00 RC Lens 0:0 SC Freiburg
18:45 BSC Young Boys 1:3 Sporting CP
18:45 Galatasaray AŞ 3:2 AC Sparta Praha
18:45 FC Shakhtar Donetsk 2:2 Olympique de Marseille
18:45 Feyenoord 1:1 AS Roma

Základní skupiny

Skupina A

14.12.2023
21:00 West Ham United FC 2:0 SC Freiburg
21:00 Olympiacos FC 5:2 FK Bačka Topola
30.11.2023
18:45 SC Freiburg 5:0 Olympiacos FC
18:45 FK Bačka Topola 0:1 West Ham United FC
9.11.2023
21:00 SC Freiburg 5:0 FK Bačka Topola
21:00 West Ham United FC 1:0 Olympiacos FC
26.10.2023
18:45 Olympiacos FC 2:1 West Ham United FC
18:45 FK Bačka Topola 1:3 SC Freiburg
5.10.2023
18:45 SC Freiburg 1:2 West Ham United FC
18:45 FK Bačka Topola 2:2 Olympiacos FC
21.9.2023
21:00 West Ham United FC 3:1 FK Bačka Topola
21:00 Olympiacos FC 2:3 SC Freiburg
# Klub Z V R P Skóre Body
1 West Ham United FC 6 5 0 1 10:4 15
2 SC Freiburg 6 4 0 2 17:7 12
3 Olympiacos FC 6 2 1 3 11:14 7
4 FK Bačka Topola 6 0 1 5 6:19 1

Skupina B

14.12.2023
21:00 Brighton and Hove Albion FC 1:0 Olympique de Marseille
21:00 AFC Ajax 3:1 AEK Athens FC
30.11.2023
21:00 Olympique de Marseille 4:3 AFC Ajax
18:45 AEK Athens FC 0:1 Brighton and Hove Albion FC
9.11.2023
21:00 AEK Athens FC 0:2 Olympique de Marseille
18:45 AFC Ajax 0:2 Brighton and Hove Albion FC
26.10.2023
21:00 Brighton and Hove Albion FC 2:0 AFC Ajax
18:45 Olympique de Marseille 3:1 AEK Athens FC
5.10.2023
18:45 AEK Athens FC 1:1 AFC Ajax
18:45 Olympique de Marseille 2:2 Brighton and Hove Albion FC
21.9.2023
21:00 Brighton and Hove Albion FC 2:3 AEK Athens FC
21:00 AFC Ajax 3:3 Olympique de Marseille
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Brighton and Hove Albion FC 6 4 1 1 10:5 13
2 Olympique de Marseille 6 3 2 1 14:10 11
3 AFC Ajax 6 1 2 3 10:13 5
4 AEK Athens FC 6 1 1 4 6:12 4

Skupina C

14.12.2023
21:00 Real Betis Balompié 2:3 Rangers FC
21:00 Aris FC Limassol 1:3 AC Sparta Praha
30.11.2023
21:00 Rangers FC 1:1 Aris FC Limassol
18:45 AC Sparta Praha 1:0 Real Betis Balompié
9.11.2023
21:00 Real Betis Balompié 4:1 Aris FC Limassol
21:00 Rangers FC 2:1 AC Sparta Praha
26.10.2023
18:45 AC Sparta Praha 0:0 Rangers FC
18:45 Aris FC Limassol 0:1 Real Betis Balompié
5.10.2023
18:45 Real Betis Balompié 2:1 AC Sparta Praha
18:45 Aris FC Limassol 2:1 Rangers FC
21.9.2023
21:00 AC Sparta Praha 3:2 Aris FC Limassol
21:00 Rangers FC 1:0 Real Betis Balompié
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Rangers FC 6 3 2 1 8:6 11
2 AC Sparta Praha 6 3 1 2 9:7 10
3 Real Betis Balompié 6 3 0 3 9:7 9
4 Aris FC Limassol 6 1 1 4 7:13 4

Skupina D

14.12.2023
21:00 Sporting CP 3:0 SK Sturm Graz
21:00 Raków Częstochowa 0:4 Atalanta BC
30.11.2023
18:45 Atalanta BC 1:1 Sporting CP
18:45 SK Sturm Graz 0:1 Raków Częstochowa
9.11.2023
21:00 Atalanta BC 1:0 SK Sturm Graz
21:00 Sporting CP 2:1 Raków Częstochowa
26.10.2023
18:45 SK Sturm Graz 2:2 Atalanta BC
18:45 Raków Częstochowa 1:1 Sporting CP
5.10.2023
18:45 Sporting CP 1:2 Atalanta BC
18:45 Raków Częstochowa 0:1 SK Sturm Graz
21.9.2023
21:00 Atalanta BC 2:0 Raków Częstochowa
21:00 SK Sturm Graz 1:2 Sporting CP
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Atalanta BC 6 4 2 0 12:4 14
2 Sporting CP 6 3 2 1 10:6 11
3 SK Sturm Graz 6 1 1 4 4:9 4
4 Raków Częstochowa 6 1 1 4 3:10 4

Skupina E

14.12.2023
18:45 Royal Union Saint-Gilloise 2:1 Liverpool FC
18:45 LASK Linz 1:2 Toulouse FC
30.11.2023
21:00 Liverpool FC 4:0 LASK Linz
21:00 Toulouse FC 0:0 Royal Union Saint-Gilloise
9.11.2023
18:45 LASK Linz 3:0 Royal Union Saint-Gilloise
18:45 Toulouse FC 3:2 Liverpool FC
26.10.2023
21:00 Royal Union Saint-Gilloise 2:1 LASK Linz
21:00 Liverpool FC 5:1 Toulouse FC
5.10.2023
21:00 Liverpool FC 2:0 Royal Union Saint-Gilloise
21:00 Toulouse FC 1:0 LASK Linz
21.9.2023
18:55 Royal Union Saint-Gilloise 1:1 Toulouse FC
18:45 LASK Linz 1:3 Liverpool FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Liverpool FC 6 4 0 2 17:7 12
2 Toulouse FC 6 3 2 1 8:9 11
3 Royal Union Saint-Gilloise 6 2 2 2 5:8 8
4 LASK Linz 6 1 0 5 6:12 3

Skupina F

14.12.2023
18:45 Panathinaikos FC 1:2 Maccabi Haifa
18:45 Stade Rennais FC 2:3 Villarreal CF
6.12.2023
21:00 Villarreal CF 0:0 Maccabi Haifa
30.11.2023
21:00 Villarreal CF 3:2 Panathinaikos FC
18:45 Maccabi Haifa 0:3 Stade Rennais FC
9.11.2023
18:45 Stade Rennais FC 3:1 Panathinaikos FC
18:45 Maccabi Haifa 1:2 Villarreal CF
26.10.2023
21:00 Panathinaikos FC 1:2 Stade Rennais FC
5.10.2023
21:00 Maccabi Haifa 0:0 Panathinaikos FC
21:00 Villarreal CF 1:0 Stade Rennais FC
21.9.2023
18:45 Stade Rennais FC 3:0 Maccabi Haifa
18:45 Panathinaikos FC 2:0 Villarreal CF
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Villarreal CF 6 4 1 1 9:7 13
2 Stade Rennais FC 6 4 0 2 13:6 12
3 Maccabi Haifa 6 1 2 3 3:9 5
4 Panathinaikos FC 6 1 1 4 7:10 4

Skupina G

14.12.2023
18:45 AS Roma 3:0 FC Sheriff
18:45 SK Slavia Praha 4:0 Servette FC
30.11.2023
21:00 Servette FC 1:1 AS Roma
21:00 FC Sheriff 2:3 SK Slavia Praha
9.11.2023
18:45 Servette FC 2:1 FC Sheriff
18:45 SK Slavia Praha 2:0 AS Roma
26.10.2023
21:00 AS Roma 2:0 SK Slavia Praha
21:00 FC Sheriff 1:1 Servette FC
5.10.2023
21:00 AS Roma 4:0 Servette FC
21:00 SK Slavia Praha 6:0 FC Sheriff
21.9.2023
18:45 Servette FC 0:2 SK Slavia Praha
18:45 FC Sheriff 1:2 AS Roma
# Klub Z V R P Skóre Body
1 SK Slavia Praha 6 5 0 1 17:4 15
2 AS Roma 6 4 1 1 12:4 13
3 Servette FC 6 1 2 3 4:13 5
4 FC Sheriff 6 0 1 5 5:17 1

Skupina H

14.12.2023
18:45 Bayer 04 Leverkusen 5:1 Molde FK
18:45 Qarabağ FK 2:1 BK Häcken
30.11.2023
21:00 Molde FK 2:2 Qarabağ FK
21:00 BK Häcken 0:2 Bayer 04 Leverkusen
9.11.2023
21:00 BK Häcken 1:3 Molde FK
18:45 Qarabağ FK 0:1 Bayer 04 Leverkusen
26.10.2023
21:00 Bayer 04 Leverkusen 5:1 Qarabağ FK
18:45 Molde FK 5:1 BK Häcken
5.10.2023
21:00 BK Häcken 0:1 Qarabağ FK
21:00 Molde FK 1:2 Bayer 04 Leverkusen
21.9.2023
18:45 Bayer 04 Leverkusen 4:0 BK Häcken
18:45 Qarabağ FK 1:0 Molde FK
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Bayer 04 Leverkusen 6 6 0 0 19:3 18
2 Qarabağ FK 6 3 1 2 7:9 10
3 Molde FK 6 2 1 3 12:12 7
4 BK Häcken 6 0 0 6 3:17 0

4. předkolo

31.8.2023
21:00 HŠK Zrinjski 1:1 LASK Linz
20:45 Aberdeen FC 1:3 BK Häcken
20:30 FC Lugano 0:1 Royal Union Saint-Gilloise
20:00 AFC Ajax 0:1 PFC Ludogorets Razgrad
20:00 FK Čukarički 0:3 Olympiacos FC
19:00 Aris FC Limassol 6:2 ŠK Slovan Bratislava
19:00 AC Sparta Praha 4:1 GNK Dinamo Zagreb
19:00 FC Zorya Luhansk 2:1 SK Slavia Praha
19:00 FC Sheriff 2:1 KÍ Klaksvík
18:00 Qarabağ FK 1:1 NK Olimpija Ljubljana
24.8.2023
21:00 LASK Linz 2:1 HŠK Zrinjski
21:00 Olympiacos FC 3:1 FK Čukarički
20:45 KÍ Klaksvík 1:1 FC Sheriff
20:30 Royal Union Saint-Gilloise 2:0 FC Lugano
20:30 ŠK Slovan Bratislava 2:1 Aris FC Limassol
20:00 PFC Ludogorets Razgrad 1:4 AFC Ajax
20:00 NK Olimpija Ljubljana 0:2 Qarabağ FK
20:00 GNK Dinamo Zagreb 3:1 AC Sparta Praha
19:00 SK Slavia Praha 2:0 FC Zorya Luhansk
19:00 BK Häcken 2:2 Aberdeen FC

3. předkolo

17.8.2023
20:00 SC Dnipro-1 1:1 SK Slavia Praha
20:00 KRC Genk 1:1 Olympiacos FC
20:00 PFC Ludogorets Razgrad 5:1 FC Astana
20:00 FC BATE Borisov 2:2 FC Sheriff
19:30 Breidablik UBK 1:0 HŠK Zrinjski
19:00 BK Häcken 5:0 FK Žalgiris Vilnius
18:00 HJK Helsinki 1:2 Qarabağ FK
10.8.2023
21:00 HŠK Zrinjski 6:2 Breidablik UBK
21:00 Olympiacos FC 1:0 KRC Genk
19:00 FC Sheriff 5:1 FC BATE Borisov
19:00 SK Slavia Praha 3:0 SC Dnipro-1
18:00 Qarabağ FK 2:1 HJK Helsinki
18:00 FK Žalgiris Vilnius 1:3 BK Häcken
8.8.2023
16:00 FC Astana 2:1 PFC Ludogorets Razgrad