Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

Evropská liga - zápasy

Osmifinále

19.3.2020
21:00 FC København info İstanbul Başakşehir
21:00 Manchester United FC info LASK Linz
21:00 AS Roma info Sevilla FC
21:00 FC Basel 1893 info Eintracht Frankfurt
18:55 FC Shakhtar Donetsk info VfL Wolfsburg
18:55 Wolverhampton Wanderers FC info Olympiacos FC
18:55 Getafe CF info FC Internazionale Milano
18:55 Bayer 04 Leverkusen info Rangers FC
12.3.2020
21:00 Rangers FC 1:3 Bayer 04 Leverkusen
21:00 VfL Wolfsburg 1:2 FC Shakhtar Donetsk
21:00 FC Internazionale Milano info Getafe CF
21:00 Olympiacos FC 1:1 Wolverhampton Wanderers FC
18:55 LASK Linz 0:5 Manchester United FC
18:55 Sevilla FC info AS Roma
18:55 İstanbul Başakşehir 1:0 FC København
18:55 Eintracht Frankfurt 0:3 FC Basel 1893

1/16-finále

28.2.2020
18:00 FC Salzburg 2:2 Eintracht Frankfurt
27.2.2020
21:00 SL Benfica 3:3 FC Shakhtar Donetsk
21:00 Celtic FC 1:3 FC København
21:00 Sevilla FC 0:0 CFR 1907 Cluj
21:00 AFC Ajax 2:1 Getafe CF
21:00 FC Internazionale Milano 2:1 PFC Ludogorets Razgrad
21:00 Arsenal FC 1:2p Olympiacos FC
21:00 Manchester United FC 5:0 Club Brugge KV
18:55 FC Basel 1893 1:0 APOEL FC
18:55 LASK Linz 2:0 AZ Alkmaar
18:55 RCD Espanyol 3:2 Wolverhampton Wanderers FC
18:55 Malmö FF 0:3 VfL Wolfsburg
18:55 FC Porto 1:3 Bayer 04 Leverkusen
18:55 İstanbul Başakşehir 4:1p Sporting CP
18:55 KAA Gent 1:1 AS Roma
26.2.2020
18:00 SC Braga 0:1 Rangers FC
20.2.2020
21:00 AS Roma 1:0 KAA Gent
21:00 VfL Wolfsburg 2:1 Malmö FF
21:00 Bayer 04 Leverkusen 2:1 FC Porto
21:00 Wolverhampton Wanderers FC 4:0 RCD Espanyol
21:00 AZ Alkmaar 1:1 LASK Linz
21:00 Olympiacos FC 0:1 Arsenal FC
21:00 APOEL FC 0:3 FC Basel 1893
21:00 Rangers FC 3:2 SC Braga
18:55 FC København 1:1 Celtic FC
18:55 Sporting CP 3:1 İstanbul Başakşehir
18:55 Eintracht Frankfurt 4:1 FC Salzburg
18:55 FC Shakhtar Donetsk 2:1 SL Benfica
18:55 CFR 1907 Cluj 1:1 Sevilla FC
18:55 Getafe CF 2:0 AFC Ajax
18:55 Club Brugge KV 1:1 Manchester United FC
18:55 PFC Ludogorets Razgrad 0:2 FC Internazionale Milano

Skupina L

12.12.2019
21:00 Manchester United FC 4:0 AZ Alkmaar
21:00 FK Partizan 4:1 FC Astana
28.11.2019
18:55 AZ Alkmaar 2:2 FK Partizan
16:50 FC Astana 2:1 Manchester United FC
7.11.2019
21:00 Manchester United FC 3:0 FK Partizan
16:50 FC Astana 0:5 AZ Alkmaar
24.10.2019
18:55 AZ Alkmaar 6:0 FC Astana
18:55 FK Partizan 0:1 Manchester United FC
3.10.2019
18:55 AZ Alkmaar 0:0 Manchester United FC
16:50 FC Astana 1:2 FK Partizan
19.9.2019
21:00 Manchester United FC 1:0 FC Astana
21:00 FK Partizan 2:2 AZ Alkmaar
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Manchester United FC 6 4 1 1 10:2 13
2 AZ Alkmaar 6 2 3 1 15:8 9
3 FK Partizan 6 2 2 2 10:10 8
4 FC Astana 6 1 0 5 4:19 3

Skupina K

12.12.2019
21:00 ŠK Slovan Bratislava 2:4 SC Braga
21:00 Wolverhampton Wanderers FC 4:0 Beşiktaş JK
28.11.2019
18:55 Beşiktaş JK 2:1 ŠK Slovan Bratislava
18:55 SC Braga 3:3 Wolverhampton Wanderers FC
7.11.2019
21:00 SC Braga 3:1 Beşiktaş JK
21:00 Wolverhampton Wanderers FC 1:0 ŠK Slovan Bratislava
24.10.2019
18:55 Beşiktaş JK 1:2 SC Braga
18:55 ŠK Slovan Bratislava 1:2 Wolverhampton Wanderers FC
3.10.2019
18:55 Beşiktaş JK 0:1 Wolverhampton Wanderers FC
18:55 SC Braga 2:2 ŠK Slovan Bratislava
19.9.2019
21:00 ŠK Slovan Bratislava 4:2 Beşiktaş JK
21:00 Wolverhampton Wanderers FC 0:1 SC Braga
# Klub Z V R P Skóre Body
1 SC Braga 6 4 2 0 15:9 14
2 Wolverhampton Wanderers FC 6 4 1 1 11:5 13
3 ŠK Slovan Bratislava 6 1 1 4 10:13 4
4 Beşiktaş JK 6 1 0 5 6:15 3

Skupina J

12.12.2019
21:00 AS Roma 2:2 Wolfsberger AC
21:00 VfL Borussia Mönchengladbach 1:2 İstanbul Başakşehir
28.11.2019
18:55 Wolfsberger AC 0:1 VfL Borussia Mönchengladbach
18:55 İstanbul Başakşehir 0:3 AS Roma
7.11.2019
21:00 Wolfsberger AC 0:3 İstanbul Başakşehir
21:00 VfL Borussia Mönchengladbach 2:1 AS Roma
24.10.2019
18:55 AS Roma 1:1 VfL Borussia Mönchengladbach
18:55 İstanbul Başakşehir 1:0 Wolfsberger AC
3.10.2019
18:55 Wolfsberger AC 1:1 AS Roma
18:55 İstanbul Başakşehir 1:1 VfL Borussia Mönchengladbach
19.9.2019
21:00 AS Roma 4:0 İstanbul Başakşehir
21:00 VfL Borussia Mönchengladbach 0:4 Wolfsberger AC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 İstanbul Başakşehir 6 3 1 2 7:9 10
2 AS Roma 6 2 3 1 12:6 9
3 VfL Borussia Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 8
4 Wolfsberger AC 6 1 2 3 7:8 5

Skupina I

12.12.2019
21:00 KAA Gent 2:1 FC Olexandriya
21:00 VfL Wolfsburg 1:0 AS Saint-Etienne
28.11.2019
18:55 FC Olexandriya 0:1 VfL Wolfsburg
18:55 AS Saint-Etienne 0:0 KAA Gent
7.11.2019
21:00 FC Olexandriya 2:2 AS Saint-Etienne
21:00 VfL Wolfsburg 1:3 KAA Gent
24.10.2019
18:55 KAA Gent 2:2 VfL Wolfsburg
18:55 AS Saint-Etienne 1:1 FC Olexandriya
3.10.2019
18:55 FC Olexandriya 1:1 KAA Gent
18:55 AS Saint-Etienne 1:1 VfL Wolfsburg
19.9.2019
21:00 KAA Gent 3:2 AS Saint-Etienne
21:00 VfL Wolfsburg 3:1 FC Olexandriya
# Klub Z V R P Skóre Body
1 KAA Gent 6 3 3 0 11:7 12
2 VfL Wolfsburg 6 3 2 1 9:7 11
3 AS Saint-Etienne 6 0 4 2 6:8 4
4 FC Olexandriya 6 0 3 3 6:10 3

Skupina H

12.12.2019
21:00 RCD Espanyol 0:1 CSKA Moskva
21:00 PFC Ludogorets Razgrad 1:1 Ferencvárosi TC
28.11.2019
18:55 CSKA Moskva 1:1 PFC Ludogorets Razgrad
18:55 Ferencvárosi TC 2:2 RCD Espanyol
7.11.2019
21:00 RCD Espanyol 6:0 PFC Ludogorets Razgrad
21:00 Ferencvárosi TC 0:0 CSKA Moskva
24.10.2019
18:55 CSKA Moskva 0:1 Ferencvárosi TC
18:55 PFC Ludogorets Razgrad 0:1 RCD Espanyol
3.10.2019
18:55 CSKA Moskva 0:2 RCD Espanyol
18:55 Ferencvárosi TC 0:3 PFC Ludogorets Razgrad
19.9.2019
21:00 RCD Espanyol 1:1 Ferencvárosi TC
21:00 PFC Ludogorets Razgrad 5:1 CSKA Moskva
# Klub Z V R P Skóre Body
1 RCD Espanyol 6 3 2 1 12:4 11
2 PFC Ludogorets Razgrad 6 2 2 2 10:10 8
3 Ferencvárosi TC 6 1 4 1 5:7 7
4 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 5

Skupina G

12.12.2019
21:00 FC Porto 3:2 Feyenoord
21:00 Rangers FC 1:1 BSC Young Boys
28.11.2019
18:55 Feyenoord 2:2 Rangers FC
18:55 BSC Young Boys 1:2 FC Porto
7.11.2019
21:00 Feyenoord 1:1 BSC Young Boys
21:00 Rangers FC 2:0 FC Porto
24.10.2019
18:55 FC Porto 1:1 Rangers FC
18:55 BSC Young Boys 2:0 Feyenoord
3.10.2019
18:55 Feyenoord 2:0 FC Porto
18:55 BSC Young Boys 2:1 Rangers FC
19.9.2019
21:00 FC Porto 2:1 BSC Young Boys
21:00 Rangers FC 1:0 Feyenoord
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Porto 6 3 1 2 8:9 10
2 Rangers FC 6 2 3 1 8:6 9
3 BSC Young Boys 6 2 2 2 8:7 8
4 Feyenoord 6 1 2 3 7:9 5

Skupina F

12.12.2019
18:55 Eintracht Frankfurt 2:3 Vitória SC
18:55 Royal Standard de Liège 2:2 Arsenal FC
28.11.2019
21:00 Vitória SC 1:1 Royal Standard de Liège
21:00 Arsenal FC 1:2 Eintracht Frankfurt
7.11.2019
18:55 Royal Standard de Liège 2:1 Eintracht Frankfurt
6.11.2019
16:50 Vitória SC 1:1 Arsenal FC
24.10.2019
21:00 Arsenal FC 3:2 Vitória SC
21:00 Eintracht Frankfurt 2:1 Royal Standard de Liège
3.10.2019
21:00 Vitória SC 0:1 Eintracht Frankfurt
21:00 Arsenal FC 4:0 Royal Standard de Liège
19.9.2019
18:55 Eintracht Frankfurt 0:3 Arsenal FC
18:55 Royal Standard de Liège 2:0 Vitória SC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Arsenal FC 6 3 2 1 14:7 11
2 Eintracht Frankfurt 6 3 0 3 8:10 9
3 Royal Standard de Liège 6 2 2 2 8:10 8
4 Vitória SC 6 1 2 3 7:10 5

Skupina E

12.12.2019
18:55 CFR 1907 Cluj 2:0 Celtic FC
18:55 Stade Rennais FC 2:0 SS Lazio
28.11.2019
21:00 Celtic FC 3:1 Stade Rennais FC
21:00 SS Lazio 1:0 CFR 1907 Cluj
7.11.2019
18:55 CFR 1907 Cluj 1:0 Stade Rennais FC
18:55 SS Lazio 1:2 Celtic FC
24.10.2019
21:00 Celtic FC 2:1 SS Lazio
21:00 Stade Rennais FC 0:1 CFR 1907 Cluj
3.10.2019
21:00 Celtic FC 2:0 CFR 1907 Cluj
21:00 SS Lazio 2:1 Stade Rennais FC
19.9.2019
18:55 CFR 1907 Cluj 2:1 SS Lazio
18:55 Stade Rennais FC 1:1 Celtic FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Celtic FC 6 4 1 1 10:6 13
2 CFR 1907 Cluj 6 4 0 2 6:4 12
3 SS Lazio 6 2 0 4 6:9 6
4 Stade Rennais FC 6 1 1 4 5:8 4

Skupina D

12.12.2019
18:55 LASK Linz 3:0 Sporting CP
18:55 PSV Eindhoven 1:1 Rosenborg BK
28.11.2019
21:00 Rosenborg BK 1:2 LASK Linz
21:00 Sporting CP 4:0 PSV Eindhoven
7.11.2019
18:55 LASK Linz 4:1 PSV Eindhoven
18:55 Rosenborg BK 0:2 Sporting CP
24.10.2019
21:00 PSV Eindhoven 0:0 LASK Linz
21:00 Sporting CP 1:0 Rosenborg BK
3.10.2019
21:00 Rosenborg BK 1:4 PSV Eindhoven
21:00 Sporting CP 2:1 LASK Linz
19.9.2019
18:55 LASK Linz 1:0 Rosenborg BK
18:55 PSV Eindhoven 3:2 Sporting CP
# Klub Z V R P Skóre Body
1 LASK Linz 6 4 1 1 11:4 13
2 Sporting CP 6 4 0 2 11:7 12
3 PSV Eindhoven 6 2 2 2 9:12 8
4 Rosenborg BK 6 0 1 5 3:11 1

Skupina C

12.12.2019
18:55 FC Basel 1893 2:0 Trabzonspor AŞ
18:55 Getafe CF 3:0 FC Krasnodar
28.11.2019
16:50 FC Krasnodar 1:0 FC Basel 1893
16:50 Trabzonspor AŞ 0:1 Getafe CF
7.11.2019
18:55 FC Basel 1893 2:1 Getafe CF
18:55 FC Krasnodar 3:1 Trabzonspor AŞ
24.10.2019
21:00 Getafe CF 0:1 FC Basel 1893
21:00 Trabzonspor AŞ 0:2 FC Krasnodar
3.10.2019
21:00 FC Krasnodar 1:2 Getafe CF
21:00 Trabzonspor AŞ 2:2 FC Basel 1893
19.9.2019
18:55 FC Basel 1893 5:0 FC Krasnodar
18:55 Getafe CF 1:0 Trabzonspor AŞ
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Basel 1893 6 4 1 1 12:4 13
2 Getafe CF 6 4 0 2 8:4 12
3 FC Krasnodar 6 3 0 3 7:11 9
4 Trabzonspor AŞ 6 0 1 5 3:11 1

Skupina B

12.12.2019
18:55 FC Dynamo Kyiv 1:1 FC Lugano
18:55 FC København 0:1 Malmö FF
28.11.2019
21:00 FC Lugano 0:1 FC København
21:00 Malmö FF 4:3 FC Dynamo Kyiv
7.11.2019
18:55 FC København 1:1 FC Dynamo Kyiv
18:55 FC Lugano 0:0 Malmö FF
24.10.2019
21:00 FC Dynamo Kyiv 1:1 FC København
21:00 Malmö FF 2:1 FC Lugano
3.10.2019
21:00 FC Lugano 0:0 FC Dynamo Kyiv
21:00 Malmö FF 1:1 FC København
19.9.2019
18:55 FC Dynamo Kyiv 1:0 Malmö FF
18:55 FC København 1:0 FC Lugano
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Malmö FF 6 3 2 1 8:6 11
2 FC København 6 2 3 1 5:4 9
3 FC Dynamo Kyiv 6 1 4 1 7:7 7
4 FC Lugano 6 0 3 3 2:5 3

Skupina A

12.12.2019
18:55 APOEL FC 1:0 Sevilla FC
18:55 Qarabağ FK 1:1 F91 Dudelange
28.11.2019
21:00 F91 Dudelange 0:2 APOEL FC
21:00 Sevilla FC 2:0 Qarabağ FK
7.11.2019
18:55 APOEL FC 2:1 Qarabağ FK
18:55 F91 Dudelange 2:5 Sevilla FC
24.10.2019
21:00 Sevilla FC 3:0 F91 Dudelange
18:55 Qarabağ FK 2:2 APOEL FC
3.10.2019
21:00 F91 Dudelange 1:4 Qarabağ FK
21:00 Sevilla FC 1:0 APOEL FC
19.9.2019
18:55 APOEL FC 3:4 F91 Dudelange
18:55 Qarabağ FK 0:3 Sevilla FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Sevilla FC 6 5 0 1 14:3 15
2 APOEL FC 6 3 1 2 10:8 10
3 Qarabağ FK 6 1 2 3 8:11 5
4 F91 Dudelange 6 1 1 4 8:18 4

4. předkolo

29.8.2019
21:00 Vitória SC 1:0 FCSB
20:45 Rangers FC 1:0 Legia Warszawa
20:45 Wolverhampton Wanderers FC 2:1 Torino FC
20:30 Eintracht Frankfurt 3:0 RC Strasbourg
20:15 NK Maribor 2:2 PFC Ludogorets Razgrad
20:00 F91 Dudelange 3:1pk FC Ararat-Armenia
20:00 Ferencvárosi TC 4:2 FK Sūduva
20:00 HNK Rijeka 1:1 KAA Gent
19:30 Royal Antwerp FC 1:4p AZ Alkmaar
19:30 Hapoel Beer Sheva FC 0:3 Feyenoord
19:30 Trabzonspor AŞ 0:2 AEK Athens FC
19:15 FK Spartak Moskva 1:2 SC Braga
19:00 AIK Stockholm 1:4 Celtic FC
19:00 Molde FK 1:1 FK Partizan
19:00 Apollon Limassol FC 0:4 PSV Eindhoven
19:00 PAOK FC 3:2 ŠK Slovan Bratislava
19:00 FC BATE Borisov 2:0 FC Astana
19:00 FC Zorya Luhansk 2:2 RCD Espanyol
19:00 Bnei Yehuda Tel-Aviv FC 0:1 Malmö FF
18:45 Riga FC 1:0 FC København
18:00 Qarabağ FK 2:1 Linfield FC
22.8.2019
21:00 Torino FC 2:3 Wolverhampton Wanderers FC
21:00 RCD Espanyol 3:1 FC Zorya Luhansk
21:00 FK Partizan 2:1 Molde FK
21:00 ŠK Slovan Bratislava 1:0 PAOK FC
20:45 SC Braga 1:0 FK Spartak Moskva
20:45 Celtic FC 2:0 AIK Stockholm
20:45 Linfield FC 3:2 Qarabağ FK
20:30 AZ Alkmaar 1:1 Royal Antwerp FC
20:30 RC Strasbourg 1:0 Eintracht Frankfurt
20:30 FCSB 0:0 Vitória SC
20:30 KAA Gent 2:1 HNK Rijeka
20:30 PSV Eindhoven 3:0 Apollon Limassol FC
20:00 AEK Athens FC 1:3 Trabzonspor AŞ
20:00 Legia Warszawa 0:0 Rangers FC
19:45 FC København 3:1 Riga FC
19:30 Feyenoord 3:0 Hapoel Beer Sheva FC
19:30 PFC Ludogorets Razgrad 0:0 NK Maribor
19:00 Malmö FF 3:0 Bnei Yehuda Tel-Aviv FC
19:00 FK Sūduva 0:0 Ferencvárosi TC
17:00 FC Ararat-Armenia 2:1 F91 Dudelange
16:00 FC Astana 3:0 FC BATE Borisov

3. předkolo

15.8.2019
21:00 RCD Espanyol 3:0 FC Luzern
20:45 Wolverhampton Wanderers FC 4:0 FC Pyunik
20:45 Aberdeen FC 0:2 HNK Rijeka
20:45 SC Braga 3:1 Brøndby IF
20:45 Rangers FC 3:1 FC Midtjylland
20:30 KAA Gent 3:0 AEK Larnaca FC
20:30 AZ Alkmaar 4:0 FK Mariupol
20:30 PSV Eindhoven 0:0 FK Haugesund
20:30 Aris Soluň 3:1p Molde FK
20:30 RC Strasbourg 1:0 PFK Lokomotiv Plovdiv
20:30 Eintracht Frankfurt 1:0 FC Vaduz
20:00 FC Viktoria Plzeň 2:1p Royal Antwerp FC
20:00 Valletta FC 0:4 FC Astana
20:00 AEK Athens FC 1:1 CS U. Craiova
19:30 Trabzonspor AŞ 2:1 AC Sparta Praha
19:30 Hapoel Beer Sheva FC 3:1 IFK Norrköping
19:30 The New Saints FC 0:4 PFC Ludogorets Razgrad
19:00 Bnei Yehuda Tel-Aviv FC 2:1 Neftçi PFK
19:00 Yeni Malatyaspor 1:0 FK Partizan
19:00 AIK Stockholm 1:1 FC Sheriff
19:00 FK Mladá Boleslav 0:1 FCSB
19:00 FC Zorya Luhansk 1:0 PFK CSKA Sofia
19:00 Apollon Limassol FC 3:1 FK Austria Wien
19:00 FC Shakhtyor Soligorsk 1:1 Torino FC
19:00 HŠK Zrinjski 1:0 Malmö FF
19:00 FC BATE Borisov 0:0 FK Sarajevo
19:00 FK Sūduva 2:1 Maccabi Tel-Aviv FC
18:45 FK Spartak Moskva 2:1 FC Thun
18:30 FC Dinamo Tbilisi 1:1 Feyenoord
18:00 HJK Helsinki 2:2 Riga FC
14.8.2019
18:00 FC Saburtalo Tbilisi 0:2 FC Ararat-Armenia
18:00 Atromitos FC 0:2 Legia Warszawa
18:00 Vitória SC 6:0 FK Ventspils
13.8.2019
21:00 Dundalk FC 1:3 ŠK Slovan Bratislava
20:45 Linfield FC 3:2 FK Sutjeska Nikšić
18:00 JK Nõmme Kalju 0:1 F91 Dudelange
8.8.2019
21:00 Legia Warszawa 0:0 Atromitos FC
21:00 FC Luzern 0:3 RCD Espanyol
21:00 FK Partizan 3:1 Yeni Malatyaspor
21:00 Torino FC 5:0 FC Shakhtyor Soligorsk
20:30 FK Austria Wien 1:2 Apollon Limassol FC
20:30 FCSB 0:0 FK Mladá Boleslav
20:30 FC Vaduz 0:5 Eintracht Frankfurt
20:00 FC Midtjylland 2:4 Rangers FC
20:00 IFK Norrköping 1:1 Hapoel Beer Sheva FC
20:00 HNK Rijeka 2:0 Aberdeen FC
20:00 F91 Dudelange 3:1 JK Nõmme Kalju
19:45 FK Sarajevo 1:2 FC BATE Borisov
19:30 Royal Antwerp FC 1:0 FC Viktoria Plzeň
19:30 PFC Ludogorets Razgrad 5:0 The New Saints FC
19:30 PFK CSKA Sofia 1:1 FC Zorya Luhansk
19:30 Maccabi Tel-Aviv FC 1:2 FK Sūduva
19:30 Feyenoord 4:0 FC Dinamo Tbilisi
19:30 PFK Lokomotiv Plovdiv 0:1 RC Strasbourg
19:00 FK Mariupol 0:0 AZ Alkmaar
19:00 FC Thun 2:3 FK Spartak Moskva
19:00 Molde FK 3:0 Aris Soluň
19:00 FK Haugesund 0:1 PSV Eindhoven
19:00 Neftçi PFK 2:2 Bnei Yehuda Tel-Aviv FC
19:00 Malmö FF 3:0 HŠK Zrinjski
19:00 FC Sheriff 1:2 AIK Stockholm
18:45 FK Ventspils 0:3 Vitória SC
18:30 Brøndby IF 2:4 SC Braga
18:15 CS U. Craiova 0:2 AEK Athens FC
18:00 FC Pyunik 0:4 Wolverhampton Wanderers FC
18:00 AC Sparta Praha 2:2 Trabzonspor AŞ
17:30 AEK Larnaca FC 1:1 KAA Gent
16:00 FC Astana 5:1 Valletta FC
7.8.2019
20:15 ŠK Slovan Bratislava 1:0 Dundalk FC
6.8.2019
20:15 FK Sutjeska Nikšić 1:2 Linfield FC
18:00 Riga FC 1:1 HJK Helsinki
17:00 FC Ararat-Armenia 1:2 FC Saburtalo Tbilisi