Evropská liga - zápasy

Semifinále

6.5.2021
21:00 Arsenal FC info Villarreal CF
21:00 AS Roma info Manchester United FC
29.4.2021
21:00 Manchester United FC info AS Roma
21:00 Villarreal CF info Arsenal FC

Čtvrtfinále

15.4.2021
21:00 AS Roma 1:1 AFC Ajax
21:00 Manchester United FC 2:0 Granada CF
21:00 SK Slavia Praha 0:4 Arsenal FC
21:00 Villarreal CF 2:1 GNK Dinamo Zagreb
8.4.2021
21:00 AFC Ajax 1:2 AS Roma
21:00 Arsenal FC 1:1 SK Slavia Praha
21:00 GNK Dinamo Zagreb 0:1 Villarreal CF
21:00 Granada CF 0:2 Manchester United FC

Osmifinále

18.3.2021
21:00 AC Milan 0:1 Manchester United FC
21:00 Rangers FC 0:2 SK Slavia Praha
21:00 Villarreal CF 2:0 FC Dynamo Kyiv
21:00 BSC Young Boys 0:2 AFC Ajax
18:55 Arsenal FC 0:1 Olympiacos FC
18:55 Molde FK 2:1 Granada CF
18:55 FC Shakhtar Donetsk 1:2 AS Roma
18:55 GNK Dinamo Zagreb 3:0p Tottenham Hotspur FC
11.3.2021
21:00 AS Roma 3:0 FC Shakhtar Donetsk
21:00 Tottenham Hotspur FC 2:0 GNK Dinamo Zagreb
21:00 Granada CF 2:0 Molde FK
21:00 Olympiacos FC 1:3 Arsenal FC
18:55 AFC Ajax 3:0 BSC Young Boys
18:55 FC Dynamo Kyiv 0:2 Villarreal CF
18:55 Manchester United FC 1:1 AC Milan
18:55 SK Slavia Praha 1:1 Rangers FC

1/16-finále

25.2.2021
21:00 AC Milan 1:1 FK Crvena zvezda
21:00 Leicester City FC 0:2 SK Slavia Praha
21:00 AS Roma 3:1 SC Braga
21:00 Bayer 04 Leverkusen 0:2 BSC Young Boys
21:00 Club Brugge KV 0:1 FC Dynamo Kyiv
21:00 Manchester United FC 0:0 Real Sociedad de Fútbol
21:00 GNK Dinamo Zagreb 1:0 FC Krasnodar
21:00 PSV Eindhoven 2:1 Olympiacos FC
18:55 SSC Napoli 2:1 Granada CF
18:55 AFC Ajax 2:1 Lille OSC
18:55 Rangers FC 5:2 Royal Antwerp FC
18:55 Arsenal FC 3:2 SL Benfica
18:55 FC Shakhtar Donetsk 1:0 Maccabi Tel-Aviv FC
18:55 TSG 1899 Hoffenheim 0:2 Molde FK
18:55 Villarreal CF 2:1 FC Salzburg
24.2.2021
18:00 Tottenham Hotspur FC 4:0 Wolfsberger AC
18.2.2021
21:00 Lille OSC 1:2 AFC Ajax
21:00 Royal Antwerp FC 3:4 Rangers FC
21:00 Maccabi Tel-Aviv FC 0:2 FC Shakhtar Donetsk
21:00 SL Benfica 1:1 Arsenal FC
21:00 Molde FK 3:3 TSG 1899 Hoffenheim
21:00 Granada CF 2:0 SSC Napoli
21:00 FC Salzburg 0:2 Villarreal CF
18:55 SC Braga 0:2 AS Roma
18:55 Olympiacos FC 4:2 PSV Eindhoven
18:55 BSC Young Boys 4:3 Bayer 04 Leverkusen
18:55 FK Crvena zvezda 2:2 AC Milan
18:55 Real Sociedad de Fútbol 0:4 Manchester United FC
18:55 FC Dynamo Kyiv 1:1 Club Brugge KV
18:55 SK Slavia Praha 0:0 Leicester City FC
18:55 FC Krasnodar 2:3 GNK Dinamo Zagreb
18:55 Wolfsberger AC 1:4 Tottenham Hotspur FC

Skupina L

10.12.2020
21:00 TSG 1899 Hoffenheim 4:1 KAA Gent
21:00 FC Slovan Liberec 0:0 FK Crvena zvezda
3.12.2020
18:55 FK Crvena zvezda 0:0 TSG 1899 Hoffenheim
18:55 KAA Gent 1:2 FC Slovan Liberec
26.11.2020
18:55 KAA Gent 0:2 FK Crvena zvezda
18:55 FC Slovan Liberec 0:2 TSG 1899 Hoffenheim
5.11.2020
21:00 FK Crvena zvezda 2:1 KAA Gent
21:00 TSG 1899 Hoffenheim 5:0 FC Slovan Liberec
29.10.2020
18:55 FK Crvena zvezda 5:1 FC Slovan Liberec
18:55 KAA Gent 1:4 TSG 1899 Hoffenheim
22.10.2020
21:00 TSG 1899 Hoffenheim 2:0 FK Crvena zvezda
21:00 FC Slovan Liberec 1:0 KAA Gent
# Klub Z V R P Skóre Body
1 TSG 1899 Hoffenheim 6 5 1 0 17:2 16
2 FK Crvena zvezda 6 3 2 1 9:4 11
3 FC Slovan Liberec 6 2 1 3 4:13 7
4 KAA Gent 6 0 0 6 4:15 0

Skupina K

10.12.2020
21:00 GNK Dinamo Zagreb 3:1 CSKA Moskva
21:00 Wolfsberger AC 1:0 Feyenoord
3.12.2020
18:55 CSKA Moskva 0:1 Wolfsberger AC
18:55 Feyenoord 0:2 GNK Dinamo Zagreb
26.11.2020
18:55 CSKA Moskva 0:0 Feyenoord
18:55 Wolfsberger AC 0:3 GNK Dinamo Zagreb
5.11.2020
21:00 GNK Dinamo Zagreb 1:0 Wolfsberger AC
21:00 Feyenoord 3:1 CSKA Moskva
29.10.2020
18:55 CSKA Moskva 0:0 GNK Dinamo Zagreb
18:55 Feyenoord 1:4 Wolfsberger AC
22.10.2020
21:00 GNK Dinamo Zagreb 0:0 Feyenoord
21:00 Wolfsberger AC 1:1 CSKA Moskva
# Klub Z V R P Skóre Body
1 GNK Dinamo Zagreb 6 4 2 0 9:1 14
2 Wolfsberger AC 6 3 1 2 7:6 10
3 Feyenoord 6 1 2 3 4:8 5
4 CSKA Moskva 6 0 3 3 3:8 3

Skupina J

10.12.2020
21:00 PFC Ludogorets Razgrad 1:3 LASK Linz
21:00 Tottenham Hotspur FC 2:0 Royal Antwerp FC
3.12.2020
18:55 Royal Antwerp FC 3:1 PFC Ludogorets Razgrad
18:55 LASK Linz 3:3 Tottenham Hotspur FC
26.11.2020
21:00 Tottenham Hotspur FC 4:0 PFC Ludogorets Razgrad
18:55 LASK Linz 0:2 Royal Antwerp FC
5.11.2020
21:00 Royal Antwerp FC 0:1 LASK Linz
18:55 PFC Ludogorets Razgrad 1:3 Tottenham Hotspur FC
29.10.2020
18:55 Royal Antwerp FC 1:0 Tottenham Hotspur FC
18:55 LASK Linz 4:3 PFC Ludogorets Razgrad
22.10.2020
21:00 PFC Ludogorets Razgrad 1:2 Royal Antwerp FC
21:00 Tottenham Hotspur FC 3:0 LASK Linz
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Tottenham Hotspur FC 6 4 1 1 15:5 13
2 Royal Antwerp FC 6 4 0 2 8:5 12
3 LASK Linz 6 3 1 2 11:12 10
4 PFC Ludogorets Razgrad 6 0 0 6 7:19 0

Skupina I

10.12.2020
21:00 Maccabi Tel-Aviv FC 1:0 Sivasspor
21:00 Villarreal CF 3:0k Qarabağ FK
3.12.2020
18:55 Qarabağ FK 1:1 Maccabi Tel-Aviv FC
18:55 Sivasspor 0:1 Villarreal CF
26.11.2020
18:55 Qarabağ FK 2:3 Sivasspor
18:55 Maccabi Tel-Aviv FC 1:1 Villarreal CF
5.11.2020
21:00 Villarreal CF 4:0 Maccabi Tel-Aviv FC
18:55 Sivasspor 2:0 Qarabağ FK
29.10.2020
18:55 Qarabağ FK 1:3 Villarreal CF
18:55 Sivasspor 1:2 Maccabi Tel-Aviv FC
22.10.2020
21:00 Maccabi Tel-Aviv FC 1:0 Qarabağ FK
21:00 Villarreal CF 5:3 Sivasspor
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Villarreal CF 6 4 2 0 14:5 14
2 Maccabi Tel-Aviv FC 6 3 2 1 6:7 11
3 Sivasspor 6 2 0 4 9:11 6
4 Qarabağ FK 6 0 2 4 4:10 2

Skupina H

10.12.2020
21:00 Celtic FC 3:2 Lille OSC
21:00 AC Sparta Praha 0:1 AC Milan
3.12.2020
18:55 AC Milan 4:2 Celtic FC
18:55 Lille OSC 2:1 AC Sparta Praha
26.11.2020
18:55 Lille OSC 1:1 AC Milan
18:55 AC Sparta Praha 4:1 Celtic FC
5.11.2020
21:00 AC Milan 0:3 Lille OSC
21:00 Celtic FC 1:4 AC Sparta Praha
29.10.2020
18:55 AC Milan 3:0 AC Sparta Praha
18:55 Lille OSC 2:2 Celtic FC
22.10.2020
21:00 Celtic FC 1:3 AC Milan
21:00 AC Sparta Praha 1:4 Lille OSC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 AC Milan 6 4 1 1 12:7 13
2 Lille OSC 6 3 2 1 14:8 11
3 AC Sparta Praha 6 2 0 4 10:12 6
4 Celtic FC 6 1 1 4 10:19 4

Skupina G

10.12.2020
21:00 SC Braga 2:0 FC Zorya Luhansk
21:00 Leicester City FC 2:0 AEK Athens FC
3.12.2020
18:55 AEK Athens FC 2:4 SC Braga
18:55 FC Zorya Luhansk 1:0 Leicester City FC
26.11.2020
18:55 AEK Athens FC 0:3 FC Zorya Luhansk
18:55 SC Braga 3:3 Leicester City FC
5.11.2020
21:00 Leicester City FC 4:0 SC Braga
21:00 FC Zorya Luhansk 1:4 AEK Athens FC
29.10.2020
18:55 AEK Athens FC 1:2 Leicester City FC
18:55 FC Zorya Luhansk 1:2 SC Braga
22.10.2020
21:00 SC Braga 3:0 AEK Athens FC
21:00 Leicester City FC 3:0 FC Zorya Luhansk
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Leicester City FC 6 4 1 1 14:5 13
2 SC Braga 6 4 1 1 14:10 13
3 FC Zorya Luhansk 6 2 0 4 6:11 6
4 AEK Athens FC 6 1 0 5 7:15 3

Skupina F

10.12.2020
18:55 SSC Napoli 1:1 Real Sociedad de Fútbol
18:55 HNK Rijeka 2:1 AZ Alkmaar
3.12.2020
21:00 AZ Alkmaar 1:1 SSC Napoli
21:00 Real Sociedad de Fútbol 2:2 HNK Rijeka
26.11.2020
21:00 AZ Alkmaar 0:0 Real Sociedad de Fútbol
21:00 SSC Napoli 2:0 HNK Rijeka
5.11.2020
18:55 Real Sociedad de Fútbol 1:0 AZ Alkmaar
18:55 HNK Rijeka 1:2 SSC Napoli
29.10.2020
21:00 AZ Alkmaar 4:1 HNK Rijeka
21:00 Real Sociedad de Fútbol 0:1 SSC Napoli
22.10.2020
18:55 SSC Napoli 0:1 AZ Alkmaar
18:55 HNK Rijeka 0:1 Real Sociedad de Fútbol
# Klub Z V R P Skóre Body
1 SSC Napoli 6 3 2 1 7:4 11
2 Real Sociedad de Fútbol 6 2 3 1 5:4 9
3 AZ Alkmaar 6 2 2 2 7:5 8
4 HNK Rijeka 6 1 1 4 6:12 4

Skupina E

10.12.2020
18:55 PAOK FC 0:0 Granada CF
18:55 PSV Eindhoven 4:0 AC Omonia
3.12.2020
21:00 Granada CF 0:1 PSV Eindhoven
21:00 AC Omonia 2:1 PAOK FC
26.11.2020
21:00 Granada CF 2:1 AC Omonia
21:00 PSV Eindhoven 3:2 PAOK FC
5.11.2020
18:55 AC Omonia 0:2 Granada CF
18:55 PAOK FC 4:1 PSV Eindhoven
29.10.2020
21:00 Granada CF 0:0 PAOK FC
21:00 AC Omonia 1:2 PSV Eindhoven
22.10.2020
18:55 PAOK FC 1:1 AC Omonia
18:55 PSV Eindhoven 1:2 Granada CF
# Klub Z V R P Skóre Body
1 PSV Eindhoven 6 4 0 2 12:9 12
2 Granada CF 6 3 2 1 6:3 11
3 PAOK FC 6 1 3 2 8:7 6
4 AC Omonia 6 1 1 4 5:12 4

Skupina D

10.12.2020
18:55 KKS Lech Poznań 0:2 Rangers FC
18:55 Royal Standard de Liège 2:2 SL Benfica
3.12.2020
21:00 SL Benfica 4:0 KKS Lech Poznań
21:00 Rangers FC 3:2 Royal Standard de Liège
26.11.2020
21:00 Rangers FC 2:2 SL Benfica
21:00 Royal Standard de Liège 2:1 KKS Lech Poznań
5.11.2020
18:55 SL Benfica 3:3 Rangers FC
18:55 KKS Lech Poznań 3:1 Royal Standard de Liège
29.10.2020
21:00 SL Benfica 3:0 Royal Standard de Liège
21:00 Rangers FC 1:0 KKS Lech Poznań
22.10.2020
18:55 KKS Lech Poznań 2:4 SL Benfica
18:55 Royal Standard de Liège 0:2 Rangers FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Rangers FC 6 4 2 0 13:7 14
2 SL Benfica 6 3 3 0 18:9 12
3 Royal Standard de Liège 6 1 1 4 7:14 4
4 KKS Lech Poznań 6 1 0 5 6:14 3

Skupina C

10.12.2020
18:55 Hapoel Beer Sheva FC 1:0 OGC Nice
18:55 Bayer 04 Leverkusen 4:0 SK Slavia Praha
3.12.2020
21:00 OGC Nice 2:3 Bayer 04 Leverkusen
21:00 SK Slavia Praha 3:0 Hapoel Beer Sheva FC
26.11.2020
21:00 Bayer 04 Leverkusen 4:1 Hapoel Beer Sheva FC
21:00 OGC Nice 1:3 SK Slavia Praha
5.11.2020
18:55 Hapoel Beer Sheva FC 2:4 Bayer 04 Leverkusen
18:55 SK Slavia Praha 3:2 OGC Nice
29.10.2020
21:00 OGC Nice 1:0 Hapoel Beer Sheva FC
21:00 SK Slavia Praha 1:0 Bayer 04 Leverkusen
22.10.2020
18:55 Hapoel Beer Sheva FC 3:1 SK Slavia Praha
18:55 Bayer 04 Leverkusen 6:2 OGC Nice
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Bayer 04 Leverkusen 6 5 0 1 21:8 15
2 SK Slavia Praha 6 4 0 2 11:10 12
3 Hapoel Beer Sheva FC 6 2 0 4 7:13 6
4 OGC Nice 6 1 0 5 8:16 3

Skupina B

10.12.2020
18:55 Dundalk FC 2:4 Arsenal FC
18:55 SK Rapid Wien 2:2 Molde FK
3.12.2020
21:00 Arsenal FC 4:1 SK Rapid Wien
21:00 Molde FK 3:1 Dundalk FC
26.11.2020
21:00 Dundalk FC 1:3 SK Rapid Wien
18:55 Molde FK 0:3 Arsenal FC
5.11.2020
21:00 Arsenal FC 4:1 Molde FK
18:55 SK Rapid Wien 4:3 Dundalk FC
29.10.2020
21:00 Arsenal FC 3:0 Dundalk FC
21:00 Molde FK 1:0 SK Rapid Wien
22.10.2020
18:55 Dundalk FC 1:2 Molde FK
18:55 SK Rapid Wien 1:2 Arsenal FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Arsenal FC 6 6 0 0 20:5 18
2 Molde FK 6 3 1 2 9:11 10
3 SK Rapid Wien 6 2 1 3 11:13 7
4 Dundalk FC 6 0 0 6 8:19 0

Skupina A

10.12.2020
18:55 PFK CSKA Sofia 3:1 AS Roma
18:55 BSC Young Boys 2:1 CFR 1907 Cluj
3.12.2020
21:00 AS Roma 3:1 BSC Young Boys
21:00 CFR 1907 Cluj 0:0 PFK CSKA Sofia
26.11.2020
21:00 CFR 1907 Cluj 0:2 AS Roma
18:55 PFK CSKA Sofia 0:1 BSC Young Boys
5.11.2020
21:00 BSC Young Boys 3:0 PFK CSKA Sofia
18:55 AS Roma 5:0 CFR 1907 Cluj
29.10.2020
21:00 AS Roma 0:0 PFK CSKA Sofia
21:00 CFR 1907 Cluj 1:1 BSC Young Boys
22.10.2020
18:55 PFK CSKA Sofia 0:2 CFR 1907 Cluj
18:55 BSC Young Boys 1:2 AS Roma
# Klub Z V R P Skóre Body
1 AS Roma 6 4 1 1 13:5 13
2 BSC Young Boys 6 3 1 2 9:7 10
3 PFK CSKA Sofia 6 1 2 3 3:7 5
4 CFR 1907 Cluj 6 1 2 3 4:10 5

4. předkolo

1.10.2020
21:00 Rio Ave FC 2:3pk AC Milan
21:00 Sporting CP 1:4 LASK Linz
21:00 Tottenham Hotspur FC 7:2 Maccabi Haifa
20:45 Rangers FC 2:1 Galatasaray AŞ
20:45 AEK Athens FC 2:1 VfL Wolfsburg
20:30 FC Basel 1893 1:3 PFK CSKA Sofia
20:30 Dundalk FC 3:1 KÍ Klaksvík
20:30 BSC Young Boys 3:0 FK Partizani Tirana
20:00 FC København 0:1 HNK Rijeka
20:00 Legia Warszawa 0:3 Qarabağ FK
20:00 FK Sarajevo 0:1 Celtic FC
20:00 FC Dinamo Brest 0:2 PFC Ludogorets Razgrad
20:00 Royal Standard de Liège 3:1 MOL Fehérvár FC
19:30 Hapoel Beer Sheva FC 1:0 FC Viktoria Plzeň
19:00 Malmö FF 1:3 Granada CF
19:00 GNK Dinamo Zagreb 3:1 FC Flora Tallinn
19:00 Rosenborg BK 0:2 PSV Eindhoven
19:00 Royal Charleroi SC 1:2 KKS Lech Poznań
19:00 FC Ararat-Armenia 1:2 FK Crvena zvezda
19:00 FC Slovan Liberec 1:0 APOEL FC
17:30 CFR 1907 Cluj 3:1 KuPS Kuopio

3. předkolo

24.9.2020
21:00 Sporting CP 1:0 Aberdeen FC
21:00 Willem II Tilburg 0:4 Rangers FC
20:45 HNK Rijeka 2:0p Kolos Kovalivka
20:30 FC Basel 1893 3:2 Anorthosis Famagusta
20:30 LASK Linz 7:0 DAC Dunajska Streda
20:30 Legia Warszawa 2:0 FC Drita Gjilan
20:30 AC Milan 3:2 FK Bodø/Glimt
20:30 FC St. Gallen 1879 0:1 AEK Athens FC
20:15 VfL Wolfsburg 2:0 Desna Chernigiv
20:00 Granada CF 2:0 FC Locomotive Tbilisi
20:00 KF Shkëndija 1:3 Tottenham Hotspur FC
20:00 APOEL FC 3:2pk HŠK Zrinjski
20:00 KÍ Klaksvík 6:1 FC Dinamo Tbilisi
20:00 Royal Standard de Liège 2:1p FK Vojvodina
20:00 FC København 3:0 Piast Gliwice
20:00 FC Sheriff 1:2pk Dundalk FC
20:00 Galatasaray AŞ 2:0 HNK Hajduk Split
20:00 FK Sarajevo 2:1 Buducnost Podgorica
19:30 FCSB 0:2 FC Slovan Liberec
19:30 Hapoel Beer Sheva FC 3:0 Motherwell FC
19:00 Beşiktaş JK 1:2pk Rio Ave FC
19:00 Royal Charleroi SC 2:1p FK Partizan
19:00 Rosenborg BK 1:0 Alanyaspor
19:00 PFK CSKA Sofia 3:1 B36 Tórshavn
19:00 Malmö FF 5:0 NK Lokomotiva Zagreb
19:00 Djurgardens IF 0:1 CFR 1907 Cluj
19:00 NS Mura 1:5 PSV Eindhoven
19:00 Floriana FC 0:1p FC Flora Tallinn
19:00 Riga FC 0:1 Celtic FC
18:30 FK Rostov 1:2 Maccabi Haifa
18:00 MOL Fehérvár FC 1:0pk Stade de Reims
18:00 FC Viktoria Plzeň 3:0 SønderjyskE
17:30 KuPS Kuopio 2:0 FK Sūduva
16:00 FC Ararat-Armenia 1:0p NK Celje
23.9.2020
18:00 Apollon Limassol FC 0:5 KKS Lech Poznań