|
SC Freiburg |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 26 | 19 (73.08%) | 5 (19.23%) | 2 (7.69%) |
| Bundesliga | 30.8.2026 | 15:30 | SC Freiburg | 4:1 | SV Werder Bremen |
| Konferenční liga | 27.8.2026 | 18:45 | SC Freiburg | 4:1 | Motherwell FC |
| Evropská liga | 20.5.2026 | 21:00 | SC Freiburg | 0:3 | Aston Villa FC |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | SC Freiburg | 4:1 | RB Leipzig |
| Evropská liga | 7.5.2026 | 21:00 | SC Freiburg | 3:1 | SC Braga |
| Bundesliga | 3.5.2026 | 19:30 | SC Freiburg | 1:1 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 19.4.2026 | 15:30 | SC Freiburg | 2:1 | 1. FC Heidenheim |
| Evropská liga | 9.4.2026 | 21:00 | SC Freiburg | 3:0 | RC Celta de Vigo |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | SC Freiburg | 2:3 | FC Bayern München |
| Evropská liga | 19.3.2026 | 18:45 | SC Freiburg | 5:1 | KRC Genk |
| Statistika | SC Freiburg | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.27 | 0.92 | 3.19 |
| Branky v 1. poločase | 1.04 | 0.42 | 1.46 |
| xG | 1.74 | 1.21 | 2.95 |
| Střely | 15.77 | 10.81 | 26.58 |
| Střely na bránu | 5.65 | 3.54 | 9.19 |
| Rohy | 4.69 | 3.88 | 8.57 |
| Žluté karty | 1.19 | 1.69 | 2.88 |
| Červené karty | 0.08 | 0.27 | 0.35 |
| Fauly | 9.27 | 11.23 | 20.5 |
| Držení míče | 52.62% | 47.38% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 19 (73.08%) |
14 (53.85%) |
19 (73.08%) |
17 (65.38%) |
20 (76.92%) |
14 (53.85%) |
7 (26.92%) |
2 (7.69%) |
8 (30.77%) |
15 (57.69%) |
| Soupeř více | 2 (7.69%) |
3 (11.54%) |
7 (26.92%) |
7 (26.92%) |
6 (23.08%) |
9 (34.62%) |
15 (57.69%) |
7 (26.92%) |
17 (65.38%) |
11 (42.31%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Freiburg | 1x (3.85%) |
6x (23.08%) |
10x (38.46%) |
4x (15.38%) |
4x (15.38%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (26.92%) |
16x (61.54%) |
1x (3.85%) |
2x (7.69%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
4x (15.38%) |
5x (19.23%) |
7x (26.92%) |
4x (15.38%) |
4x (15.38%) |
2x (7.69%) |
| SC Freiburg dá gól | 25x (96.15%) |
| Soupeř dá gól | 19x (73.08%) |
| Oba týmy dají gól | 18x (69.23%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (11.54%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (34.62%) |
| 2 | 4 (15.38%) |
| 3 | 4 (15.38%) |
| 4+ | 2 (7.69%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (7.69%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 14 (53.85%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 4 (15.38%) |
| Remíza - remíza | 3 (11.54%) |
| Remíza - prohra | 2 (7.69%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.85%) |
| Prohra - remíza | 2 (7.69%) |
| Prohra - prohra | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 20 (76.92%) |
| z toho výher | 16 (80%) |
| z toho remíz | 3 (15%) |
| z toho proher | 1 (5%) |
| Počet zápasů | 6 (23.08%) |
| z toho výher | 3 (50%) |
| z toho remíz | 2 (33.33%) |
| z toho proher | 1 (16.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 3 |
| 5:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Freiburg | 2x (7.69%) |
24x (92.31%) |
8x (30.77%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (30.77%) |
18x (69.23%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
26x (100%) |
25x (96.15%) |
9x (34.62%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (23.08%) |
| 2 | 3 (11.54%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |