|
SC Freiburg |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 53 | 24 (45.28%) | 11 (20.75%) | 18 (33.96%) |
| Bundesliga | 10.5.2026 | 15:30 | Hamburger SV | 3:2 | SC Freiburg |
| Evropská liga | 7.5.2026 | 21:00 | SC Freiburg | 3:1 | SC Braga |
| Bundesliga | 3.5.2026 | 19:30 | SC Freiburg | 1:1 | VfL Wolfsburg |
| Evropská liga | 30.4.2026 | 21:00 | SC Braga | 2:1 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 26.4.2026 | 17:30 | Borussia Dortmund | 4:0 | SC Freiburg |
| DFB-Pokal | 23.4.2026 | 20:45 | VfB Stuttgart | 2:1 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 19.4.2026 | 15:30 | SC Freiburg | 2:1 | 1. FC Heidenheim |
| Evropská liga | 16.4.2026 | 18:45 | RC Celta de Vigo | 1:3 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 19:30 | 1. FSV Mainz 05 | 0:1 | SC Freiburg |
| Evropská liga | 9.4.2026 | 21:00 | SC Freiburg | 3:0 | RC Celta de Vigo |
| Statistika | SC Freiburg | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.55 | 1.38 | 2.93 |
| Branky v 1. poločase | 0.74 | 0.53 | 1.27 |
| xG | 1.44 | 1.45 | 2.89 |
| Střely | 12.85 | 13.25 | 26.1 |
| Střely na bránu | 4.51 | 4.34 | 8.85 |
| Rohy | 4.17 | 4.58 | 8.75 |
| Žluté karty | 1.57 | 2.13 | 3.7 |
| Červené karty | 0.08 | 0.11 | 0.19 |
| Fauly | 10.11 | 12.83 | 22.94 |
| Držení míče | 49.04% | 50.96% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 24 (45.28%) |
19 (35.85%) |
26 (49.06%) |
24 (45.28%) |
27 (50.94%) |
21 (39.62%) |
14 (26.42%) |
4 (7.55%) |
15 (28.3%) |
22 (41.51%) |
| Soupeř více | 18 (33.96%) |
10 (18.87%) |
27 (50.94%) |
27 (50.94%) |
23 (43.4%) |
26 (49.06%) |
29 (54.72%) |
6 (11.32%) |
36 (67.92%) |
29 (54.72%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Freiburg | 12x (22.64%) |
15x (28.3%) |
15x (28.3%) |
8x (15.09%) |
2x (3.77%) |
1x (1.89%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 13x (24.53%) |
22x (41.51%) |
8x (15.09%) |
7x (13.21%) |
2x (3.77%) |
0x (0%) |
1x (1.89%) |
| Celkem v zápase | 3x (5.66%) |
8x (15.09%) |
11x (20.75%) |
13x (24.53%) |
11x (20.75%) |
3x (5.66%) |
4x (7.55%) |
| SC Freiburg dá gól | 41x (77.36%) |
| Soupeř dá gól | 40x (75.47%) |
| Oba týmy dají gól | 31x (58.49%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (13.21%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (22.64%) |
| 2 | 8 (15.09%) |
| 3 | 2 (3.77%) |
| 4+ | 2 (3.77%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (16.98%) |
| 2 | 5 (9.43%) |
| 3 | 2 (3.77%) |
| 4+ | 2 (3.77%) |
| Výhra - Výhra | 17 (32.08%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 2 (3.77%) |
| Remíza - výhra | 5 (9.43%) |
| Remíza - remíza | 8 (15.09%) |
| Remíza - prohra | 11 (20.75%) |
| Prohra - výhra | 2 (3.77%) |
| Prohra - remíza | 3 (5.66%) |
| Prohra - prohra | 5 (9.43%) |
| Počet zápasů | 28 (52.83%) |
| z toho výher | 19 (67.86%) |
| z toho remíz | 4 (14.29%) |
| z toho proher | 5 (17.86%) |
| Počet zápasů | 22 (41.51%) |
| z toho výher | 5 (22.73%) |
| z toho remíz | 4 (18.18%) |
| z toho proher | 13 (59.09%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 7 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 5 |
| 4:0 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| 2:6 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Freiburg | 10x (18.87%) |
43x (81.13%) |
8x (15.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (16.98%) |
44x (83.02%) |
6x (11.32%) |
1x (1.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
53x (100%) |
50x (94.34%) |
20x (37.74%) |
2x (3.77%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (11.32%) |
| 2 | 2 (3.77%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (9.43%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |