|
Crystal Palace FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 28 | 10 (35.71%) | 12 (42.86%) | 6 (21.43%) |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:2 | Everton FC |
| Konferenční liga | 7.5.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 2:1 | FC Shakhtar Donetsk |
| Premier League | 20.4.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 0:0 | West Ham United FC |
| Premier League | 12.4.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:1 | Newcastle United FC |
| Konferenční liga | 9.4.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 3:0 | ACF Fiorentina |
| Premier League | 15.3.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 0:0 | Leeds United FC |
| Konferenční liga | 12.3.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 0:0 | AEK Larnaca FC |
| Konferenční liga | 26.2.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 2:0 | HŠK Zrinjski |
| Premier League | 22.2.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 1:0 | Wolverhampton Wanderers FC |
| Premier League | 11.2.2026 | 20:40 | Crystal Palace FC | 2:3 | Burnley FC |
| Statistika | Crystal Palace FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.29 | 1.04 | 2.33 |
| Branky v 1. poločase | 0.61 | 0.43 | 1.04 |
| xG | 1.57 | 1.11 | 2.68 |
| Střely | 14.21 | 9.39 | 23.6 |
| Střely na bránu | 4.57 | 3.36 | 7.93 |
| Rohy | 4.64 | 3.93 | 8.57 |
| Žluté karty | 1.61 | 2.07 | 3.68 |
| Červené karty | 0.04 | 0.11 | 0.15 |
| Fauly | 10.54 | 10.18 | 20.72 |
| Držení míče | 50.32% | 49.68% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (35.71%) |
10 (35.71%) |
19 (67.86%) |
20 (71.43%) |
16 (57.14%) |
16 (57.14%) |
10 (35.71%) |
1 (3.57%) |
16 (57.14%) |
15 (53.57%) |
| Soupeř více | 6 (21.43%) |
6 (21.43%) |
8 (28.57%) |
6 (21.43%) |
10 (35.71%) |
10 (35.71%) |
12 (42.86%) |
3 (10.71%) |
8 (28.57%) |
13 (46.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace FC | 9x (32.14%) |
7x (25%) |
8x (28.57%) |
3x (10.71%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (39.29%) |
9x (32.14%) |
4x (14.29%) |
4x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 6x (21.43%) |
4x (14.29%) |
5x (17.86%) |
6x (21.43%) |
4x (14.29%) |
1x (3.57%) |
2x (7.14%) |
| Crystal Palace FC dá gól | 19x (67.86%) |
| Soupeř dá gól | 17x (60.71%) |
| Oba týmy dají gól | 14x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (17.86%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (17.86%) |
| 2 | 4 (14.29%) |
| 3 | 1 (3.57%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (14.29%) |
| 2 | 1 (3.57%) |
| 3 | 1 (3.57%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (21.43%) |
| Výhra - remíza | 3 (10.71%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.57%) |
| Remíza - výhra | 3 (10.71%) |
| Remíza - remíza | 8 (28.57%) |
| Remíza - prohra | 1 (3.57%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.57%) |
| Prohra - remíza | 1 (3.57%) |
| Prohra - prohra | 4 (14.29%) |
| Počet zápasů | 14 (50%) |
| z toho výher | 8 (57.14%) |
| z toho remíz | 4 (28.57%) |
| z toho proher | 2 (14.29%) |
| Počet zápasů | 8 (28.57%) |
| z toho výher | 2 (25%) |
| z toho remíz | 2 (25%) |
| z toho proher | 4 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 6 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace FC | 0x (0%) |
28x (100%) |
4x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (35.71%) |
18x (64.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
28x (100%) |
26x (92.86%) |
8x (28.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (25%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |