Crystal Palace FC - znak

Crystal Palace FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
60 23 (38.33%) 19 (31.67%) 18 (30%)

Poslední zápasy

Premier League 13.5.2026 21:00 Manchester City FC 3:0 Crystal Palace FC
Premier League 10.5.2026 15:00 Crystal Palace FC 2:2 Everton FC
Konferenční liga 7.5.2026 21:00 Crystal Palace FC 2:1 FC Shakhtar Donetsk
Premier League 3.5.2026 15:00 AFC Bournemouth 3:0 Crystal Palace FC
Konferenční liga 30.4.2026 21:00 FC Shakhtar Donetsk 1:3 Crystal Palace FC
Premier League 25.4.2026 16:00 Liverpool FC 3:1 Crystal Palace FC
Premier League 20.4.2026 21:00 Crystal Palace FC 0:0 West Ham United FC
Konferenční liga 16.4.2026 21:00 ACF Fiorentina 2:1 Crystal Palace FC
Premier League 12.4.2026 15:00 Crystal Palace FC 2:1 Newcastle United FC
Konferenční liga 9.4.2026 21:00 Crystal Palace FC 3:0 ACF Fiorentina

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Crystal Palace FC Soupeři Celkem
Branky 1.3 1.13 2.43
Branky v 1. poločase 0.7 0.48 1.18
xG 1.42 1.29 2.71
Střely 12.68 11.07 23.75
Střely na bránu 4.4 3.75 8.15
Rohy 4.18 4.68 8.86
Žluté karty 1.77 1.95 3.72
Červené karty 0.05 0.15 0.2
Fauly 10.98 9.57 20.55
Držení míče 47.6% 52.4% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 23
(38.33%)
25
(41.67%)
33
(55%)
33
(55%)
31
(51.67%)
30
(50%)
23
(38.33%)
3
(5%)
36
(60%)
25
(41.67%)
Soupeř více 18
(30%)
13
(21.67%)
26
(43.33%)
24
(40%)
23
(38.33%)
26
(43.33%)
22
(36.67%)
8
(13.33%)
15
(25%)
34
(56.67%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Crystal Palace FC 15x
(25%)
22x
(36.67%)
14x
(23.33%)
8x
(13.33%)
1x
(1.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 21x
(35%)
19x
(31.67%)
12x
(20%)
7x
(11.67%)
1x
(1.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 8x
(13.33%)
8x
(13.33%)
12x
(20%)
20x
(33.33%)
8x
(13.33%)
2x
(3.33%)
2x
(3.33%)
Crystal Palace FC dá gól 45x (75%)
Soupeř dá gól 39x (65%)
Oba týmy dají gól 32x (53.33%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (10%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (18.33%)
2 8 (13.33%)
3 4 (6.67%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (18.33%)
2 3 (5%)
3 4 (6.67%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 16 (26.67%)
Výhra - remíza 5 (8.33%)
Výhra - prohra 4 (6.67%)
Remíza - výhra 6 (10%)
Remíza - remíza 12 (20%)
Remíza - prohra 4 (6.67%)
Prohra - výhra 1 (1.67%)
Prohra - remíza 2 (3.33%)
Prohra - prohra 10 (16.67%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 33 (55%)
z toho výher 20 (60.61%)
z toho remíz 6 (18.18%)
z toho proher 7 (21.21%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 19 (31.67%)
z toho výher 3 (15.79%)
z toho remíz 5 (26.32%)
z toho proher 11 (57.89%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 4
2:1 6
3:0 4
3:1 3
4:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 8
1:1 7
2:2 3
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 1
0:3 3
1:2 7
1:3 2
1:4 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Crystal Palace FC 11x
(18.33%)
49x
(81.67%)
6x
(10%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 18x
(30%)
42x
(70%)
4x
(6.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
60x
(100%)
57x
(95%)
17x
(28.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 10 (16.67%)
2 2 (3.33%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (8.33%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)